1:7
    Barbora SOUŠKOVÁ
    (Řeháková)

FbC Aligators Pozořice - FBS Olomouc 1:7
branky: 4. Andrea Palinková - 12. Eva Řeháková, 14. Anna Křížková, 22. Karolína Sigmundová, 22. Karolína Sigmundová, 25. Martina Pejzlová, 37. Anna Němcová, 43. Barbora Soušková; rozhodčí: Lukáš Vaněk - Marcel Štefek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Kristýna Spevárová ? - Pavlína Kollárová ?; po třetinách: 1:2, 0:3, 0:2
42:41 GÓL FBS Olomouc! 1:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Barbora Soušková, asistoval #5 Eva Řeháková (1:7)
38:15 Vyloučen hráč #17 Tereza Bořutová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
36:00 GÓL FBS Olomouc! 1:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Anna Němcová, asistoval #14 Anna Křížková (1:6)
32:37 Vyloučen hráč #20 Terezie Klašková družstva FbC Aligators Pozořice na 2 minuty za sekání
27:40 Tým Pozořic nyní zahrozil pěkným brejkem nicméně se nedostal do zakončení
24:00 GÓL FBS Olomouc! 1:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #44 Martina Pejzlová, asistoval #22 Lucie Cholinská (1:5)
22:30 Tým Pozořic je pod tlakem a pouze sporadickými výpady se dostává na půlku domácích
21:07 GÓL FBS Olomouc! 1:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Karolína Sigmundová, asistoval #12 Barbora Soušková (1:4)
21:00 GÓL FBS Olomouc! 1:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Karolína Sigmundová, asistoval #5 Eva Řeháková (1:3)
21:00 Kombinace mladých dotostenek Řeháková, Sigmundová, Soušková končí golem v síti Pozořic
20:00 Hra se nyní odehrává převážně v obraném pásmu Pozořic, které se vymanují zb tlaku pouze výhozem
19:00 Domácí brejk v podobě Řeháková Cholinská končí pouze střelou vedle
18:20 Pozořice nyní vytvářejí presingem tlak a držím míček v domácím obraném pásmu.
18:00 Pozořice pod tlakem faulují ale domácí tým špatnou rozehrávkou ztrácí výhodu
16:40 Tým Olomouce si nyní po pěkné komninaci zasloužil branku do prázdnéhon zařízení
16:20 tým pozořic také ukazuje zoubky a vysílá prudký projektil na Kollárovou
16:00 Počáteční tlask Olomouce končí faulem
13:48 Závěr třetiny se odehrává ve znamení velkých nepřesností na obou stranách
13:20 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Anna Křížková, asistoval #44 Martina Pejzlová (1:2)
13:00 Tým Olomouce spaluje další vyloženou šanci
12:00 Hra se nyní odehrává především ve středním pásmu , hostující tým měl tutovou šanci po náhozu mícku před brankářku Kollárovou
11:33 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #22 Lucie Cholinská (1:1)
11:00 Tým Olomouce zesiluje tlak nicméně golový efekt nikde
10:00 Domácí přežívají přesilovku a opět zahajují ofenzívu
08:40 Přesilovka hostů uzavřela domácín tým v jejich obranném pásmu a nemohou se neustále vymanit z tlaku díky přesilovce soupeře
08:00 Vyloučen hráč #44 Martina Pejzlová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
08:00 Napadání domácích hráček působí hostům problémy
07:00 Střela střídové z bekhendu nebyla uplně přesná a míjí branku
05:50 Domácí tým postupně dostává hosty pod tllak, nicméně ty kontrují několika nebezpečnými brejky
03:46 GÓL FbC Aligators Pozořice! 1:0
Vlastní branku družstva FBS Olomouc vstřelil #82 Andrea Palinková (1:0)
02:00 Utkání začlolo ve vysokém tempu, hrase přelívá z jedné strany na druhou na obou stranách několik šancí