• 43 42:23
    2
    Klára PECHÁČKOVÁ

FBC Přerov - FBC ORCA KRNOV 9:2
branky: 6. Tereza Čevelová, 12. Tereza Čevelová, 27. Kateřina Galnorová, 29. Nikola Veselá, 30. Kateřina Galnorová, 35. Nikola Veselá, 38. Johana Pfeilerová, 39. Lucie Ryšánková, 42. Božena Gaborová - 6. Aneta Lorišová, 8. Karolína Sovadinová; rozhodčí: Ladislav Špaček - Ladislav Špaček; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; zásahy brankářů: Lucie Řeháková ? - Kristýna Pečonková ?; po třetinách: 2:2, 3:0, 4:0
44:08 Krásný zápas plný gólů a úsilí přerovského celku!
42:33 Kačka opět na zemi! Rozhodčí jsou nekompromisní a posílají na trestnou hráčku Krnova.
42:23 Vyloučen hráč #9 Klára Pecháčková družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
42:09 Naši časoměřiči mají skvělou náladu.
41:03 GÓL FBC Přerov! 9:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Božena Gaborová, asistoval #15 Lucie Ryšánková (9:2)
41:03 BOŽKA ZASUNULA DO BRANKY!
40:33 Posíláme pozdravy na Přerovskou střídačku.
39:53 Olympijská rybička o zem která málem končila gólem.
38:31 Chyba v obraně a chyba i na gólmanské straně vyústila v gól Přerova. Skoro DESÍTKA!
38:16 GÓL FBC Přerov! 8:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #15 Lucie Ryšánková bez asistence (8:2)
37:26 Mrzí mě že se v tomto zápase neprojevila Boženka Gáborová z Přerova. Chtěla jsem ji vyzvednout v tomto onlinu.(To je smůla,pac a pusu Áďa plus Karinka)
37:25 GÓL FBC Přerov! 7:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #20 Johana Pfeilerová, asistoval #18 Nikola Veselá (7:2)
35:38 Vyčerpávající zápas pro Krnov.
34:27 GÓL FBC Přerov! 6:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #18 Nikola Veselá, asistoval #20 Johana Pfeilerová (6:2)
30:01 Tomáš Macák mě opustil od časomíry :'(
29:22 GÓL FBC Přerov! 5:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #87 Kateřina Galnorová bez asistence (5:2)
28:12 GÓL FBC Přerov! 4:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #18 Nikola Veselá, asistoval #10 Tereza Oherová (4:2)
26:24 GÓL FBC Přerov! 3:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #87 Kateřina Galnorová, asistoval #16 Tereza Čevelová (3:2)
25:51 Vyloučen hráč #8 Markéta Botková družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
11:35 GÓL FBC Přerov! 2:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #16 Tereza Čevelová, asistoval #87 Kateřina Galnorová (2:2)
09:43 Vyloučen hráč #4 Nela Jana Pavesková družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
07:48 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #12 Karolína Sovadinová, asistoval #6 Kristina Victoria Szczurková (1:2)
05:43 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Aneta Lorišová, asistoval #11 Karolína Válková (1:1)
05:29 GÓL FBC Přerov! 1:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #16 Tereza Čevelová bez asistence (1:0)
04:41 Vyloučen hráč #18 Nikola Veselá družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost