36
  • 36 35:04
    2

FBC Ossiko Třinec - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1:10
branky: 23. Markéta Konderlová - 13. Vendula Maroszová, 13. Michaela Středulová, 16. Radka Niemczyková, 17. Radka Niemczyková, 17. Anna Španihelová, 22. Radka Niemczyková, 29. Michaela Středulová, 30. Vendula Maroszová, 31. Andrea Luzarová, 35. Karolína Bínová; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Aneta Šebestová -10 - Kateřina Valášková ?; po třetinách: 0:0, 1:6, 0:4
35:04 Vyloučen hráč #66 Anna Dobešová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nesportovní chování
34:09 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #71 Karolína Bínová, asistoval #97 Andrea Luzarová (1:10)
30:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:9
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #97 Andrea Luzarová bez asistence (1:9)
29:40 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #7 Vendula Maroszová bez asistence (1:8)
28:40 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #44 Michaela Středulová bez asistence (1:7)
25:31 Vyloučen hráč #66 Anna Dobešová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:06 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:6
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #11 Markéta Konderlová, asistoval #8 Kristýna Ruszová (1:6)
21:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 0:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #65 Radka Niemczyková bez asistence (0:6)
16:24 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 0:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #23 Anna Španihelová, asistoval #66 Anna Dobešová (0:5)
16:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 0:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #71 Karolína Bínová (0:4)
15:39 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 0:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #23 Anna Španihelová (0:3)
13:04 Vyloučen hráč #17 Michaela Klvaňová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře
12:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #44 Michaela Středulová, asistoval #7 Vendula Maroszová (0:2)
12:04 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 0:1
02:40 Tým Ostravy po dobré střele trefuje pouze břevno, stav stále vyrovnaný 0:0