8:1
    Vanessa FILUSCHOVÁ
    (Matýsková)

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FbC Asper Šumperk 8:1
branky: 4. Leontýna Gracová, 9. Vendula Schindlerová, 28. Terezie Plachká, 28. Vendula Schindlerová, 29. Tereza Matýsková, 31. Vendula Schindlerová, 32. Nela Pospěchová, 36. Vanessa Filuschová - 5. Veronika Jílková; rozhodčí: Lukáš Pilarik - Lukáš Toman; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michaela Sajašová ? - Dominika Vašíčková ?; po třetinách: 2:1, 0:0, 6:0
35:27 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 8:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #12 Vanessa Filuschová, asistoval #8 Tereza Matýsková (8:1)
35:27 Matýsková přihrává, z pravé strany střílí V. Filuschová, která se nemýlí. Stav 8:1.
35:05 Šumperk přesilové hry nevyužívá. Teď mají šanci přesilvé hry domácí.
34:49 Vyloučen hráč #3 Adéla Lišková družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
33:52 Před opavskou bránou je teď plno. Situaci řeší Chalupová s K. Filuschovou,
32:47 Vyloučen hráč #21 Lorraine Vivienne Kaluscha družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za špatné střídání
32:47 Nyní si musí domácí odpikat trest za špatné střídání.
31:54 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 7:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #3 Nela Pospěchová, asistoval #8 Tereza Matýsková (7:1)
31:54 Matýsková vybojovala míček na středu. Poté posunula na Pospěchovou, ta nezaváhala a vsítila další branku na konto opavských.
30:07 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 6:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #11 Vendula Schindlerová bez asistence (6:1)
30:07 Schindlerová bezkompromisně. Stav 6:1 pro Opavu.
29:51 Střelu z obrany vypálila Filuschová K. Bohužel to nebyl gól.
28:06 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #8 Tereza Matýsková, asistoval #3 Nela Pospěchová (5:1)
28:06 A máme tady další branku opavských děvčat. Tentokrát se trefuje Matýsková s asistencí Pospěchové.
27:34 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #11 Vendula Schindlerová, asistoval #12 Vanessa Filuschová (4:1)
27:34 Spolupráce Filuschové V. a Schindlerové opět končí gólem.
27:11 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #10 Terezie Plachká bez asistence (3:1)
26:11 Terezie Plachká se prosazuje, posílá svůj tým do vedení 3:1.
25:23 Opavské družstvo po dlouhé době ztrácí míček ze svých hokejek, a tak jedna z hráček soupeřů zkusila střelu. Bez výsledku.
23:38 Matýsková vystřelila hezkou střelu, ale gólmanka soupeře, Vašíčková Dominika , vyráží.
23:11 Hořčičková vystřelila slušnou střelu. Bohužel mířila mimo bránu.
21:35 Vašíčková zkusila nához od vlastní brány, ten zastavily opavské dorostenky na středu hřiště.
21:08 Další skvělý zákrok Sajašové.
19:26 Po nahrávce Kubíkové zkusila Vojtěšková střelu. Šumperská gólmanka vyráží.
17:28 Hezkou nahrávku poslala V. Filuschová na Chalupovou. Ta avšak trefuje pouze protihráčky před sebou.
16:01 Krobotová střílí, ale Sajašova bez chyby vyráží.
15:29 Pitáková natáhla na prudkou střelu, bohužel zvoní tyč.
14:36 Pitáková přihrála na střed Pospěchové, ta ale míří mimo bránu.
12:34 Šumperk se snaží Opavu bránit, ale zatím se jim to moc nedaří.
10:46 Pospěchová zkusila vystřelit, ale bohužel to do brány nespadlo.
08:51 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:1
08:51 Luxusní nahrávka V. Filuschové přistála Schindlerové na čepeli, a ta bezkompromisně vsítila branku.
08:06 Hezká nahrávka přišla Chalupové před bránu, ale bohužel nic z toho.
04:53 GÓL FbC Asper Šumperk! 1:1
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #34 Veronika Jílková bez asistence (1:1)
04:53 Šumperk dlouho neotálel a Veronika Jilková vyrovnává skóre. Stav 1:1.
03:56 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #20 Leontýna Gracová, asistoval #17 Nikola Chalupová (1:0)
03:56 Po nahrávce Chalupové přišla prudká střela Leontýny Gracové, která nezaváhala a proměnila ji v gól. Posílá Opavu do vedení.
02:55 Hezká náhlá střela Terezie Plachké. Gólmanka Šumperka však vyráží.
01:48 Míček zatím více na hokejkách Opavy.