• 35 34:21
    5:7
    (Středulová)

FBS Olomouc - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 5:7
branky: 8. Eva Řeháková, 18. Andrea Palinková, 20. Denisa Ondáková, 23. Patricie Naswetterová, 29. Pavla Pejzlová - 2. Kristýna Klubalová, 5. Vendula Maroszová, 11. Vendula Maroszová, 14. Kristýna Klubalová, 18. Adriana Středulová, 22. Michaela Středulová, 35. Vendula Maroszová; rozhodčí: Matěj Ošťádal - Tomáš Veselý; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Barbora Opletalová ? - Eliška Pětvaldská ?; po třetinách: 1:3, 3:3, 1:1
34:21 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #13 Adriana Středulová (5:7)
28:08 GÓL FBS Olomouc! 5:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #4 Pavla Pejzlová, asistoval #82 Andrea Palinková (5:6)
22:16 GÓL FBS Olomouc! 4:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #10 Patricie Naswetterová, asistoval #18 Denisa Ondáková (4:6)
22:16 Tož hezké to bylo, ne že ne.
21:54 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #44 Michaela Středulová, asistoval #7 Vendula Maroszová (3:6)
20:27 Vyloučen hráč #18 Denisa Ondáková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
19:55 GÓL FBS Olomouc! 3:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #18 Denisa Ondáková, asistoval #8 Anna Němcová (3:5)
17:52 GÓL FBS Olomouc! 2:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #82 Andrea Palinková, asistoval #11 Karolína Sigmundová (2:5)
17:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #13 Adriana Středulová, asistoval #19 Sandra Kostková (1:5)
13:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #77 Kristýna Klubalová, asistoval #19 Sandra Kostková (1:4)
13:47 Fajne po pysku jak cyp.
11:59 První třetina by se dala zhodnotit jako poněkud vyhrocená, nicméně utkání pokračuje a nejen my zde na časomíře se těšíme na další průběh tohoto velice emocionálního zápasu.
10:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #6 Anežka Podroužková (1:3)
07:53 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #4 Pavla Pejzlová (1:2)
07:12 Vyloučen hráč #8 Anna Němcová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
04:56 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #66 Anna Dobešová (0:2)
01:19 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #77 Kristýna Klubalová, asistoval #71 Karolína Bínová (0:1)