• 36 35:38
    2
    Agnieszka IWANUSZEK

FbC Asper Šumperk - FBC Ossiko Třinec 1:3
branky: 8. Klára Horčičková - 1. Ema Nogawczyková, 19. Kristýna Ruszová, 30. Klára Hrobařová; rozhodčí: Ondřej Keberle - Jaromír Kuchař; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominika Vašíčková ? - Aneta Šebestová ?, Natálie Ruszová ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:1
35:53 Ve vlastním oslabení se Konderlová dostala do samostatného úniku, nicméně se jí nepodařilo domácí golmanku překonat.
35:38 Vyloučen hráč #23 Agnieszka Iwanuszek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za bránění ve hře
34:16 Domácí Šumperk má nyní převahu, střely ale končí mimo bránu.
32:56 Timeout FBC Ossiko Třinec
32:10 Hostující Ossiko úspěšně ubránilo oslabení. Domácí Šumperk je po početní převaze usazen v tlaku na útočné polovině
30:06 Vyloučen hráč #8 Kristýna Ruszová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za blokování florbalky
29:26 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:3
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #18 Klára Hrobařová bez asistence (1:3)
29:12 Hráčky domácích se v 5 usadily před bránou.
27:50 Další pěknou střelu Szymikové s klidem zneškodnila golmanka domácích. Hosté jsou dále v tlaku.
25:41 Hostující Ossiko se usadilo na útočné polovině, chybí tomu ale přesnější zakončení.
21:28 Vyloučen hráč #4 Kateřina Szymiková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za vražení zády
21:05 Hráčka s číslem z týmu Třince 4 zachytává v útočném pásmu rozehrávku týmu Šumperku, trefuje míček, ale nešt´astně trefila soupeřku do obličeje.
20:07 Hráčka s číslem 6 trefuje míček v útočném pásmu ze vzduchu, ale gol z toho bohužel nebyl!
19:03 Neskutečný zákrok golmanky z Týmu Ossika na zemi. Natahuje se pro vystřelený míček a tím zahasila nebezpečnou situaci před bránou!
18:20 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #8 Kristýna Ruszová, asistoval #3 Joanna Kuchejda (1:2)
17:40 Hráčka Šumperku s číslem 34 dostala nepříjemnou střelu do stehna, asi to muselo štípnout!
16:26 Zatím to vypadá vyrovnaně!
15:22 Třinec se snaží kombinovat v útočném pásmu, ale gol se jim zatím nedaří střelit.
14:31 Hráčka s číslem 11 Konderlova z týmu Ossika vystřelila nebezpečnou střelu, která ale míjí bránu!
12:48 Míček nepříjemně skákal před brankou Třince, ale naštěstí míček získaly holky Ossika!
11:55 Hráčka s číslem 5 z týmu Šumperk se jěště krásně pokusila projet celé hřiště solem, ale neúspěšně!
11:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Natálie Ruszová družstva FBC Ossiko Třinec
07:57 GÓL FbC Asper Šumperk! 1:1
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #27 Klára Horčičková, asistoval #5 Dorota Vašíčková (1:1)
07:57 Úžasná kombinace hráček z týmu Šumperku, které končí golem!
06:37 Šumperk poslal nebezpečnou přihrávku na střed soupeřové brány, ale hráčky ossika tomu zabránily.
05:12 Tým Ossiko se zatím drží v útočném pásmu, ale nedaří se jím zatím střelit gol!
03:28 Ohrožení branky ze strany Šumperku před bránou Ossika. Snaží se dorážet, ale neúspěšně.
03:00 Třinec získává iniciativu!
02:13 Nebezpečná střela Hrobařové z týmu Ossika, ale golem to nekončí!
00:55 GÓL FBC Ossiko Třinec! 0:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #17 Ema Nogawczyková, asistoval #18 Klára Hrobařová (0:1)