10:7
    Jan KOPEČEK
    (Lukáš)

FBC Panthers Liberec B - FBC Bílí bagři Liberec C 10:7
branky: 2. Jan Kopeček, 11. Tomáš Vaňata, 17. Tomáš Hess, 18. Tomáš Hess, 20. Tomáš Hess, 26. Tomáš Vaňata, 27. Tomáš Hess, 28. Václav Lukáš, 37. Tomáš Vaňata, 43. Jan Kopeček - 1. Radek Chobot, 5. Jan Krupička, 11. Lukáš Kysela, 25. Lukáš Kysela, 30. Radek Chobot, 30. Radek Chobot, 32. Lukáš Kysela; rozhodčí: Jakub Mauer - Marek Pohunek; vyloučení: 1:2 + Ondřej Kutílek 5 + Pavel Filipets OS + TT; využití: 2:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Dušan Ramírez ? - Jiří Klíma ?; po třetinách: 2:3, 6:3, 2:1
42:33 GÓL FBC Panthers Liberec B! 10:7
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil #7 Jan Kopeček, asistoval #6 Václav Lukáš (10:7)
36:38 GÓL FBC Panthers Liberec B! 9:7
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil #11 Tomáš Vaňata, asistoval #7 Jan Kopeček (9:7)
32:59 Vyloučen hráč #16 David Vágner družstva FBC Panthers Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování
31:26 GÓL FBC Bílí bagři Liberec C! 8:7
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #10 Lukáš Kysela, asistoval #4 Jan Krupička (8:7)
29:53 GÓL FBC Bílí bagři Liberec C! 8:6
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #13 Radek Chobot bez asistence (8:6)
29:20 GÓL FBC Bílí bagři Liberec C! 8:5
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #13 Radek Chobot, asistoval #4 Jan Krupička (8:5)
27:37 GÓL FBC Panthers Liberec B! 8:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil #6 Václav Lukáš, asistoval #7 Jan Kopeček (8:4)
26:47 GÓL FBC Panthers Liberec B! 7:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil #10 Tomáš Hess, asistoval #35 Jan Král (7:4)
25:03 GÓL FBC Panthers Liberec B! 6:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil #11 Tomáš Vaňata, asistoval #12 Jiří Jeník (6:4)
24:09 GÓL FBC Bílí bagři Liberec C! 5:4
23:14 Vyloučen hráč #14 Pavel Filipets družstva FBC Bílí bagři Liberec C do konce utkání - technický trest
23:14 Vyloučen hráč #14 Pavel Filipets družstva FBC Bílí bagři Liberec C - osobní trest
23:14 Vyloučen hráč #14 Pavel Filipets družstva FBC Bílí bagři Liberec C na 2 minuty za nesportovní chování
20:39 Vyloučen hráč #21 Ondřej Kutílek družstva FBC Bílí bagři Liberec C na 5 minuty za hrubost
19:34 GÓL FBC Panthers Liberec B! 5:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil #10 Tomáš Hess, asistoval #22 Martin Zeman (5:3)
17:05 GÓL FBC Panthers Liberec B! 4:3
16:11 GÓL FBC Panthers Liberec B! 3:3
10:57 GÓL FBC Panthers Liberec B! 2:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil #11 Tomáš Vaňata, asistoval #6 Václav Lukáš (2:3)
10:14 GÓL FBC Bílí bagři Liberec C! 1:3
05:11 Vyloučen hráč #14 Pavel Filipets družstva FBC Bílí bagři Liberec C na 2 minuty za bránění ve hře
04:15 GÓL FBC Bílí bagři Liberec C! 1:2
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #4 Jan Krupička, asistoval #10 Lukáš Kysela (1:2)
01:23 GÓL FBC Panthers Liberec B! 1:1
00:24 GÓL FBC Bílí bagři Liberec C! 0:1
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #13 Radek Chobot, asistoval #10 Lukáš Kysela (0:1)