• 44 43:20
    11:5
    (Miškolci)

Sportovní klub Fbc Most - DDM Dynamo Teplice 11:5
branky: 2. Roman Miškolci, 5. Josef Libecajt, 9. Petr Řeháček, 15. Ljubislav Djuranovič, 16. Roman Miškolci, 22. Jiří Jelínek, 23. Josef Libecajt, 25. Petr Řeháček, 26. Ljubislav Djuranovič, 33. Jiří Jelínek, 44. Petr Řeháček - 9. Pavel Zeman, 14. Michal Miletín, 20. Jiří Günther, 20. Vojtěch Strejcovský, 42. Jiří Günther; rozhodčí: Lukáš Čech - Jan Vacín; vyloučení: 1:5 + Pavel Zeman OS + Petr Vandrovec TDKU + Lukáš Jánský 5; využití: 3:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Lukáš Lenko ? - Jakub Podlucký 9, Ladislav Pavlištík 4; po třetinách: 4:2, 5:2, 2:1
43:20 GÓL Sportovní klub Fbc Most! 11:5
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #10 Petr Řeháček, asistoval #19 Roman Miškolci (11:5)
41:36 GÓL DDM Dynamo Teplice! 10:5
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #63 Jiří Günther, asistoval #23 Jan Hruška (10:5)
38:35 Vyloučen hráč #13 Petr Vlášek družstva Sportovní klub Fbc Most na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:26 Timeout DDM Dynamo Teplice
32:57 GÓL Sportovní klub Fbc Most! 10:4
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #9 Jiří Jelínek, asistoval #13 Petr Vlášek (10:4)
30:00 Vyloučen hráč #22 Lukáš Jánský družstva DDM Dynamo Teplice na 5 minuty za nesportovní chování
30:00 Vyloučen hráč #66 Petr Vandrovec družstva DDM Dynamo Teplice do konce utkání
28:39 Vyloučen hráč #63 Jiří Günther družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:42 Vyloučen hráč #99 Pavel Zeman družstva DDM Dynamo Teplice - osobní trest
27:42 Vyloučen hráč #99 Pavel Zeman družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nesportovní chování
27:42 Vyloučen hráč #99 Pavel Zeman družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:16 GÓL Sportovní klub Fbc Most! 9:4
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #6 Ljubislav Djuranovič, asistoval #19 Roman Miškolci (9:4)
24:24 GÓL Sportovní klub Fbc Most! 8:4
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #10 Petr Řeháček, asistoval #27 Josef Libecajt (8:4)
24:24 Střídání brankáře. Nový brankář #3 Ladislav Pavlištík družstva DDM Dynamo Teplice
24:03 Vyloučen hráč #18 Jiří Czerwenka družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání
22:39 GÓL Sportovní klub Fbc Most! 7:4
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #27 Josef Libecajt, asistoval #19 Roman Miškolci (7:4)
21:01 GÓL Sportovní klub Fbc Most! 6:4
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #9 Jiří Jelínek, asistoval #27 Josef Libecajt (6:4)
19:55 GÓL DDM Dynamo Teplice! 5:4
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #15 Vojtěch Strejcovský, asistoval #6 Marek Šnobr (5:4)
19:45 GÓL DDM Dynamo Teplice! 5:3
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #63 Jiří Günther, asistoval #21 Lukáš Kešner (5:3)
15:14 GÓL Sportovní klub Fbc Most! 5:2
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #19 Roman Miškolci, asistoval #6 Ljubislav Djuranovič (5:2)
14:20 GÓL Sportovní klub Fbc Most! 4:2
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #6 Ljubislav Djuranovič, asistoval #10 Petr Řeháček (4:2)
13:49 GÓL DDM Dynamo Teplice! 3:2
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #25 Michal Miletín, asistoval #18 Jiří Czerwenka (3:2)
08:30 GÓL Sportovní klub Fbc Most! 3:1
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #10 Petr Řeháček, asistoval #33 Marek Pohl (3:1)
08:11 GÓL DDM Dynamo Teplice! 2:1
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #99 Pavel Zeman, asistoval #22 Lukáš Jánský (2:1)
04:23 GÓL Sportovní klub Fbc Most! 2:0
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #27 Josef Libecajt, asistoval #9 Jiří Jelínek (2:0)
04:11 Vyloučen hráč #14 Petr Šnejdar družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za blokování florbalky
01:31 GÓL Sportovní klub Fbc Most! 1:0