15:0
    Pavel ZEMAN
    (Günther)

DDM Dynamo Teplice - FBC DDM Kati Kadaň B 15:0
branky: 5. Vojtěch Strejcovský, 9. Jiří Czerwenka, 17. Vojtěch Strejcovský, 17. Lukáš Kešner, 19. Jiří Günther, 21. Vojtěch Strejcovský, 22. Jiří Czerwenka, 24. Jan Čermák, 29. Lukáš Kešner, 34. Jiří Czerwenka, 36. Vojtěch Strejcovský, 36. Petr Vandrovec, 39. Michal Miletín, 43. Lukáš Kešner, 45. Pavel Zeman; rozhodčí: Jitka Píšová - Josef Heřmánek; vyloučení: 1:2 + Lukáš Schönauer + 5; využití: 3:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Ladislav Pavlištík 14 - Jakub Majerčík 17, Jan Kroupa 9; po třetinách: 2:0, 7:0, 6:0
44:45 Smůla pro Kadaň. Pavlištíka opět zachránila tyčka.
44:09 GÓL DDM Dynamo Teplice! 15:0
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #99 Pavel Zeman, asistoval #63 Jiří Günther (15:0)
44:09 Pavel Zeman se konečně dočkal...
43:20 Čermák s Jahodářem způsobili závar před brankou Katů.
42:42 GÓL DDM Dynamo Teplice! 14:0
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #21 Lukáš Kešner, asistoval #18 Jiří Czerwenka (14:0)
42:42 A Kešner se může radovat z hattricku...
40:56 Vyloučen hráč #16 Martin Šruma družstva FBC DDM Kati Kadaň B na 2 minuty za sekání
40:56 A máme tu další možnost přesilovky pro Teplice...
38:50 GÓL DDM Dynamo Teplice! 13:0
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #25 Michal Miletín, asistoval #13 Matěj Rabel (13:0)
37:55 Je neuvěřitelné co nedokáží hráči Dynama proměnit :)
36:57 Kadaň jde po nájezdu do čtyř. Podle mě zbytečně.
36:56 Trestné střílení družstva FBC DDM Kati Kadaň B neproměnil #33 Dominik Šebek.
36:56 Vyloučen hráč #89 Martin Šlehofer družstva FBC DDM Kati Kadaň B na 2 minuty za nesportovní chování
36:56 Šebek rozhýbal Pavlištíka, ale toho ochránila dobře postavená brána.
35:59 GÓL DDM Dynamo Teplice! 12:0
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #66 Petr Vandrovec, asistoval #29 Filip Jahodář (12:0)
35:59 Legenda skórujeeeee!!!
35:39 GÓL DDM Dynamo Teplice! 11:0
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #15 Vojtěch Strejcovský, asistoval #3 Ladislav Pavlištík (11:0)
35:39 Zasloužená asistence pro Pavlištíka...
35:15 Miky Rabel zase vedle!
33:31 GÓL DDM Dynamo Teplice! 10:0
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #18 Jiří Czerwenka, asistoval #94 Jan Čermák (10:0)
33:31 Střídání brankáře. Nový brankář #13 Jan Kroupa družstva FBC DDM Kati Kadaň B
33:31 A je tady!
33:00 Fanoušci skandují ,,Deset!'
31:15 Po delší době si sáhl na míček taky Láďa Pavlištík.
30:50 Czerwenka v další z mnoha šancí neúspěšný.
28:13 GÓL DDM Dynamo Teplice! 9:0
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #21 Lukáš Kešner, asistoval #94 Jan Čermák (9:0)
24:15 Marek Šnobr z půlky nad.
24:00 Rabel trefil tyč.
23:34 GÓL DDM Dynamo Teplice! 8:0
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #94 Jan Čermák, asistoval #18 Jiří Czerwenka (8:0)
21:32 GÓL DDM Dynamo Teplice! 7:0
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #18 Jiří Czerwenka, asistoval #99 Pavel Zeman (7:0)
20:54 GÓL DDM Dynamo Teplice! 6:0
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #15 Vojtěch Strejcovský bez asistence (6:0)
20:54 Strejcovský kompletuje hattrick. Gólostroj roztáčí své obrátky.
20:30 Zeman do tyče a vzápětí střela Kešnera.
18:11 GÓL DDM Dynamo Teplice! 5:0
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #63 Jiří Günther, asistoval #94 Jan Čermák (5:0)
18:11 Gunther z předbrankového prostoru pod břevno.
18:00 Pavel Zeman si také chce dát gól, ale zatím mu není přáno.
16:11 GÓL DDM Dynamo Teplice! 4:0
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #21 Lukáš Kešner, asistoval #63 Jiří Günther (4:0)
16:11 Možná střelu ještě tečoval Czerwenka, ale branka je napsána Kešnerovi.
16:02 GÓL DDM Dynamo Teplice! 3:0
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #15 Vojtěch Strejcovský, asistoval #32 Jan Doležal (3:0)
16:02 Doležal do tyče a Strejda na správném místě na dorážku. 3:0!
15:35 Novák v první šanci třetiny střílí mimo teplickou svatyni.
13:00 Indivindi akce Vojty Strejcovského gólem neskončila.
12:40 Skvělý Pavlištík!
10:25 Kadaň v pěti lidech na hřišti.
09:35 Čermák nevyužil možnosti skórovat. Kadaňský brankář si připisuje další úspěšný zákrok.
08:10 GÓL DDM Dynamo Teplice! 2:0
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #18 Jiří Czerwenka, asistoval #21 Lukáš Kešner (2:0)
08:10 Pěkná souhra Czerwenky s Kešnerem. Czerwenka měl prázdnou klec.
05:26 2 minuty se bude hrát 4v4 a potom začne tříminutová přesilovka Dynama.
05:25 Vyloučen hráč #18 Jiří Czerwenka družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za hrubost
05:25 Vyloučen hráč #19 Lukáš Schönauer družstva FBC DDM Kati Kadaň B na 5 minuty za hrubost
05:25 Vyloučen hráč #19 Lukáš Schönauer družstva FBC DDM Kati Kadaň B do konce utkání
05:25 Ach můj bože, pánové...
04:40 GÓL DDM Dynamo Teplice! 1:0
04:40 Strejcovský se dostal k odraženému míčku a Dynamo vede 1:0!
04:05 Zeman nedokázal trefit prázdnou klec.
03:30 Zeman projel půlku hřiště, ale trefil jen boční síť.
03:00 Pavlištík je zatím více zaměstnaný, než jeho protějšek na druhé straně.
00:30 Strejcovský trefuje na druhé straně tyč.
00:20 První zákrok pro Pavlištíka.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Hua huaaaa a začínáme!
00:00 Za pár minut začne i druhý match dnešního dne. Domácí Dynamo vyzve lehce unavené Katy z Kadaně.