36
  • 36 35:12
    Jazzmani

FbC Jazzmani Žatec - SK BIVOJ LITVÍNOV 7:5
branky: 11. Adam Dvorský, 12. Ondřej Kuvík, 16. Viktor Milyan, 27. Ondřej Kuvík, 28. Jan Volráb, 31. Jan Říha, 33. Jiří Hanzlík - 20. Josef Jupa, 24. Martin Dvořák, 25. Tomáš Kolodziej, 25. Tomáš Kolodziej, 35. Tomáš Kolodziej; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Matouš Terč; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Denis Ali 11 - Petr Kyselka 18; po třetinách: 2:0, 1:2, 4:3
35:59 Střely na bránu ve 3.třetině: Žatec - 7, Litvínov - 10. Celkem: Žatec - 16, Litvínov - 25.
35:12 Timeout FbC Jazzmani Žatec
34:35 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #71 Tomáš Kolodziej bez asistence (7:5)
32:32 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 7:4
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #21 Jiří Hanzlík, asistoval #8 Matěj Hrádek (7:4)
30:13 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 6:4
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #11 Jan Říha bez asistence (6:4)
27:01 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 5:4
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #97 Jan Volráb, asistoval #12 Ondřej Kuvík (5:4)
26:28 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 4:4
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #12 Ondřej Kuvík, asistoval #97 Jan Volráb (4:4)
24:27 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:4
24:07 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:3
23:59 Střely na bránu : Žatec - 6, Litvínov - 10.
23:54 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #68 Martin Dvořák, asistoval #99 Petr Vovesný (3:2)
19:31 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #18 Josef Jupa bez asistence (3:1)
15:40 Vyloučen hráč #55 Filip Enders družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání
15:04 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 3:0
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #69 Viktor Milyan, asistoval #10 Adam Dvorský (3:0)
11:59 Střely na bránu: Žatec - 3, Litvínov - 5.
11:12 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 2:0
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #12 Ondřej Kuvík, asistoval #33 Samuel Pšenička (2:0)
10:44 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 1:0
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #10 Adam Dvorský, asistoval #8 Matěj Hrádek (1:0)