• 35 34:55
    7:8
    (Arnold)

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbal Ústí B 7:8
branky: 2. Rostislav Pleticha, 10. Martin Dvořák, 11. Michal Libecait, 12. Martin Dvořák, 13. Michal Libecait, 24. Jan Vokáč, 35. Rostislav Pleticha - 4. Filip Šifalda, 21. Filip Šifalda, 21. Ondřej Šaman, 24. Filip Šifalda, 25. Vojtěch Štěpán, 29. Vojtěch Štěpán, 32. Karel Hais, 35. Filip Šifalda; rozhodčí: Daniel Urik - Tomáš Šedivý; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Michal Pech 23 - Vojtěch Matějka 26; po třetinách: 4:1, 2:3, 1:4
34:55 GÓL Florbal Ústí B! 7:8
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #3 Filip Šifalda, asistoval #25 Michal Arnold (7:8)
34:48 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:7
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #5 Rostislav Pleticha bez asistence (7:7)
34:32 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
33:41 Vyloučen hráč #97 Jakub Čečák družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
31:39 GÓL Florbal Ústí B! 6:7
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #54 Karel Hais, asistoval #49 Jaroslav Folk (6:7)
31:30 šance Bivoje v oslabení
30:58 Vyloučen hráč #11 Michal Libecait družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra rukou
30:23 Litvínov v tlaku. Na to, že vedli 5:1, tak jsem tohle drama nečekal
28:55 GÓL Florbal Ústí B! 6:6
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #26 Vojtěch Štěpán, asistoval #3 Filip Šifalda (6:6)
28:55 Vovesný byl připraven za brankou o míček dvěma napadajícími hráči Ústí a ti pak okamžitě proměnili šanci ve vyrovnávací gól.
24:48 GÓL Florbal Ústí B! 6:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #26 Vojtěch Štěpán, asistoval #25 Michal Arnold (6:5)
24:48 Raiminius šel dost naivně přes střední pásmo, přišel na polovině o míček, ústečtí šli 3 na 1 a s přehledem proměnili
24:00 střely na branku ve druhé třetině 12:12
23:51 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #26 Jan Vokáč, asistoval #24 Lukáš Bolech (6:4)
23:30 a máme z toho drama
23:02 GÓL Florbal Ústí B! 5:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #3 Filip Šifalda, asistoval #26 Vojtěch Štěpán (5:4)
22:41 Kolodziej nepřesně
22:16 Šifalda trefuje jen boční síťku
20:59 GÓL Florbal Ústí B! 5:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #31 Ondřej Šaman bez asistence (5:3)
20:20 GÓL Florbal Ústí B! 5:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #3 Filip Šifalda bez asistence (5:2)
18:53 Ústí vyrovnává opticky hru, ted se šance střídají na obou stranách
17:40 Verner trefuje jen Vovesného před domácí brankou
15:56 další gólovka domácích, Litvínov nekouká na postavení v tabulce a ústecké jasně přehrává a zaslouženě vede
14:24 Verner prověřil Pechovou střelou z půlky
13:16 další skvělá šance Litvínova, Dvořák bohužel nemířil přesně
12:25 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #11 Michal Libecait, asistoval #23 Jakub Raiminius (5:1)
12:00 střely na branku v první třetině 11:11
11:45 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #68 Martin Dvořák, asistoval #5 Rostislav Pleticha (4:1)
10:12 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #11 Michal Libecait, asistoval #55 Jan Langhammer (3:1)
09:04 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #68 Martin Dvořák, asistoval #71 Dominik Hasenöhrl (2:1)
09:04 Pěkná akce Litvínova končí v síti
08:09 Kaprhál svůj sólový únik nezakončil dobře, na kličku už byl příliš blízko brankáři
04:09 Kolodziej střílí vysoko
03:24 GÓL Florbal Ústí B! 1:1
01:20 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:0
00:00 Podle tabulky je favoritem Ústí, které je na 3. místě tabulky a vyhrálo 7 zápasů z 10. Litvínov drží 8. příčku za 3 vítězství z 10 zápasů. Třeba domácí překvapí, naposledy těsně podlehli prvnímu Děčínu po výborném výkonu.