35
  • 35 34:12
    Stod

FBC Česká Lípa - DDM Stod - Pohodový 100D 4:3
branky: 14. Ladislav Pekárek, 22. Tomáš Taran, 25. David Marhan, 29. Radek Havlas - 13. Petr Kudrnovský, 19. Petr Kudrnovský, 21. Jan Čermák; rozhodčí: Martin Halousek - Martin Preclík; vyloučení: 4 + Aleš Havlas 5 + TT + Jiří Stožický OS:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Aleš Havlas 11 - Josef Capoušek 13; po třetinách: 0:0, 2:3, 2:0
35:59 Střely na branku ve 3. třetině: domácí 6, hosté 4
34:12 Timeout DDM Stod - Pohodový 100D
28:04 GÓL FBC Česká Lípa! 4:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #39 Radek Havlas, asistoval #80 Tomáš Taran (4:3)
24:17 GÓL FBC Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #9 David Marhan, asistoval #11 Štěpán Motejzík (3:3)
23:59 Střely na branku ve 2. třetině: domácí 7, hosté 7
21:27 Vyloučen hráč #90 Jiří Stožický družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za zvedání florbalky
21:27 Vyloučen hráč #90 Jiří Stožický družstva FBC Česká Lípa - osobní trest
21:00 GÓL FBC Česká Lípa! 2:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #80 Tomáš Taran, asistoval #9 David Marhan (2:3)
20:34 GÓL DDM Stod - Pohodový 100D! 1:3
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil #20 Jan Čermák bez asistence (1:3)
18:25 GÓL DDM Stod - Pohodový 100D! 1:2
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil #22 Petr Kudrnovský, asistoval #85 Jan Mašek (1:2)
16:57 Vyloučen hráč #20 Tomáš Hurt družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:28 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek bez asistence (1:1)
13:28 Vyloučen hráč #60 Aleš Havlas družstva FBC Česká Lípa do konce utkání - technický trest
13:28 Vyloučen hráč #60 Aleš Havlas družstva FBC Česká Lípa na 5 minuty za neuvedení v sestavě
12:09 GÓL DDM Stod - Pohodový 100D! 0:1
11:59 Střely na branku v 1. třetině: domácí 4, hosté 3
11:36 Vyloučen hráč #9 David Marhan družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
01:36 Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání