• 34 33:46
    13:1
    (Štěpánek)

Florbal Ústí - FBC Trutnov (DTJ) 13:1
branky: 1. Václav Bečvář, 3. Marek Vojta, 9. Václav Bečvář, 11. Milan Kumai, 16. Václav Bečvář, 17. Jan Štěpánek, 18. Petr Kašpar, 20. Milan Kumai, 27. Jiří Biely, 28. Radek Ševela, 29. Tomáš Vrána, 33. Milan Kumai, 34. Radek Ševela - 12. Pavel Záveský; rozhodčí: Josef Heřmánek - Kamil Neuman; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Petr Špičák 4 - Petr Hepnar 4; po třetinách: 4:1, 4:0, 5:0
33:46 GÓL Florbal Ústí! 13:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #74 Radek Ševela, asistoval #55 Jan Štěpánek (13:1)
32:14 GÓL Florbal Ústí! 12:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #99 Milan Kumai, asistoval #18 Petr Kašpar (12:1)
28:51 Timeout FBC Trutnov (DTJ)
28:51 GÓL Florbal Ústí! 11:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #60 Tomáš Vrána, asistoval #66 Petr Kopta (11:1)
27:49 GÓL Florbal Ústí! 10:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #74 Radek Ševela bez asistence (10:1)
26:13 GÓL Florbal Ústí! 9:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Jiří Biely, asistoval #55 Jan Štěpánek (9:1)
21:47 Vyloučen hráč #60 Tomáš Vrána družstva Florbal Ústí na 2 minuty za zvedání florbalky
19:32 GÓL Florbal Ústí! 8:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #99 Milan Kumai, asistoval #60 Tomáš Vrána (8:1)
17:35 GÓL Florbal Ústí! 7:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #18 Petr Kašpar, asistoval #99 Milan Kumai (7:1)
16:22 GÓL Florbal Ústí! 6:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #55 Jan Štěpánek, asistoval #72 Václav Bečvář (6:1)
15:29 GÓL Florbal Ústí! 5:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #72 Václav Bečvář bez asistence (5:1)
11:26 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 4:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #7 Pavel Záveský, asistoval #78 Jan Fišera (4:1)
10:58 GÓL Florbal Ústí! 4:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #99 Milan Kumai bez asistence (4:0)
08:10 GÓL Florbal Ústí! 3:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #72 Václav Bečvář, asistoval #74 Radek Ševela (3:0)
07:30 Teď jsme mohli vidět kvalitní střelu od domácích, která šla pouze do ruky brankáře hostí.
05:30 Teď jsme mohli vidět útok hostí, avšak poslední střela šla mimo domácí bránu.
04:15 Hezká střela od Vojty,která sice šla mimo branku, ale hnedka vedle stál Bečvář, který chtěl dostat míček do brány, avšak brankář hostí byl proti.
02:15 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Marek Vojta, asistoval #72 Václav Bečvář (2:0)
02:13 Krásná přihrávka od Bečváře na Vojtu, a tak Ústí už vede o dvě branky.
01:50 Ústí dneska lepším týmem na hřišti.
00:35 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #72 Václav Bečvář, asistoval #55 Jan Štěpánek (1:0)
00:10 Ústí se hnedka pustilo do útoku, avšak střelu ještě nepřineslo.
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí.