4:4
    Jiří BOUŠKA
    (Jirounek)

FORZA Tatran - Florbalová akademie MB 4:4
branky: 21. Roman Petržela, 22. David Sluka, 28. Martin Kostiha, 31. Lukáš Zeman - 13. Lukáš Studený, 20. Petr Kubelka, 21. Viktor Hostinský, 36. Jiří Bouška; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Mauer; vyloučení: 1 + Patrik Kopřiva 5 + TT:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Milan Karšňák 17 - Roman Švapík 18; po třetinách: 0:0, 2:3, 2:1
35:14 GÓL Florbalová akademie MB! 4:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #8 Jiří Bouška, asistoval #4 Štěpán Jirounek (4:4)
34:10 Boleslav ale tlačí na obranu i brankáře domácích.
33:55 Timeout Florbalová akademie MB
33:49 Tatran se dostal do vedení, teď se bude snažit vedení udržet.
30:51 Deutsch připravoval střelu pro Zemana, ten ale nedoběhl ideálně.
30:29 GÓL FORZA Tatran! 4:3
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil #82 Lukáš Zeman, asistoval #24 David Sluka (4:3)
27:37 GÓL FORZA Tatran! 3:3
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil #99 Martin Kostiha, asistoval #7 Juraj Šádek (3:3)
23:00 Do konce druhé části tohoto zápasu zbývá přesně minuta.
21:29 GÓL FORZA Tatran! 2:3
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil #24 David Sluka, asistoval #82 Lukáš Zeman (2:3)
21:29 Hra se nyní změnila v přestřelku, Tatran pomalu ale jistě dotahuje.
20:59 GÓL FORZA Tatran! 1:3
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil #8 Roman Petržela, asistoval #99 Martin Kostiha (1:3)
20:33 GÓL Florbalová akademie MB! 0:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #14 Viktor Hostinský, asistoval #10 Lukáš Studený (0:3)
19:24 GÓL Florbalová akademie MB! 0:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #9 Petr Kubelka, asistoval #50 Ondřej Navrátil (0:2)
19:24 Hosté vsítili nyní druhou branku, Kubelkovi palebnou pozici připravil Navrátil.
14:33 Hosté útočí na bránu oslabeného Tatranu.
12:53 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #10 Lukáš Studený, asistoval #14 Viktor Hostinský (0:1)
11:05 Vyloučen hráč #12 Patrik Kopřiva družstva FORZA Tatran na 2 minuty za nesportovní chování
11:05 Vyloučen hráč #12 Patrik Kopřiva družstva FORZA Tatran do konce utkání - technický trest
11:00 Rozhodčí signalizují vyloučení, sednout si půjde tatranský Kopřiva.
09:31 Ďarmek se zlobí, přestože faul na něj je potrestán.
07:58 Bouška zkoušel propálit hradbu před bránou Tatranu, neúspěšně.
05:21 Pohledné přečíslení tři na jednoho mohli vyřešit Klíma se Slukou, gólově však nekončí.
04:19 Pohlednou útočnou akci Boleslavi zastavil tatranský Ďarmek.
02:46 Po sekání rozehrává standardní situaci Tatran.
01:49 Jirounek těsně mimo.
00:34 Po necelé půlminutě vidíme první přerušení, rozehrává se z rohu.