(Hlaváček)
  • 35 34:54
    Lisboa 99

FBC Česká Lípa - Litolica Lisboa 99 8:7
branky: 8. David Marhan, 9. Marek Dzierža, 12. Štěpán Motejzík, 20. Štěpán Slaný, 25. Radek Studený, 28. Kamil Gembec, 30. Štěpán Motejzík, 33. Jiří Stožický - 2. Tomáš Rambousek, 7. Michal Hlaváček, 17. Petr Petráš, 22. Tomáš Rambousek, 23. Michal Hlaváček, 31. Michal Hlaváček, 35. Petr Petráš; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Mauer; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Aleš Havlas 12 - Tomáš Martinek 6, Jan Malý 6; po třetinách: 3:2, 1:3, 4:2
34:54 Timeout Litolica Lisboa 99
34:54 GÓL Litolica Lisboa 99! 8:7
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil #11 Petr Petráš, asistoval #69 Michal Hlaváček (8:7)
32:44 GÓL FBC Česká Lípa! 8:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #91 Jiří Stožický bez asistence (8:6)
30:05 GÓL Litolica Lisboa 99! 7:6
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil #69 Michal Hlaváček, asistoval #29 Jan Černík (7:6)
29:23 GÓL FBC Česká Lípa! 7:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Štěpán Motejzík, asistoval #5 Ladislav Pekárek (7:5)
27:07 GÓL FBC Česká Lípa! 6:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #36 Kamil Gembec, asistoval #9 David Marhan (6:5)
25:51 Vyloučen hráč #17 Lukáš Havlásek družstva Litolica Lisboa 99 na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:57 GÓL FBC Česká Lípa! 5:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #75 Radek Studený, asistoval #50 Štěpán Slaný (5:5)
23:00 Hraje se poslední minuta prostřední třetiny.
22:54 Z poloviny hřiště rozehrává Litolica.
22:20 GÓL Litolica Lisboa 99! 4:5
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil #69 Michal Hlaváček, asistoval #11 Petr Petráš (4:5)
21:23 GÓL Litolica Lisboa 99! 4:4
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil #19 Tomáš Rambousek, asistoval #11 Petr Petráš (4:4)
21:23 Hosté srovnávají, tento zápas bude ještě napínavý.
20:29 Tyč po střele Petráše.
19:51 GÓL FBC Česká Lípa! 4:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný bez asistence (4:3)
19:30 Petráš pálí nad.
19:22 Hezký zákrok Havlase.
17:32 Dzierža nedokázal přestřelit gólmana hostí.
16:08 GÓL Litolica Lisboa 99! 3:3
15:24 Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za zdržování hry
14:51 Slaný zpracoval padáček tělem a vyrazil do útoku.
12:00 Střídání brankáře. Nový brankář #26 Jan Malý družstva Litolica Lisboa 99
11:25 GÓL FBC Česká Lípa! 3:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Štěpán Motejzík, asistoval #9 David Marhan (3:2)
11:25 Ani v poslední minutě domácí nevypouští koncovku a ještě dávají třetí branku.
11:00 Do konce první třetiny zbývá jedna minuta.
08:51 Domácí hrají v plném počtu.
08:40 GÓL FBC Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #23 Marek Dzierža, asistoval #9 David Marhan (2:2)
08:40 Další gól domácích v oslabení! Gólová dvojice z předchozí akce se prohodila a stav je vyrovnaný.
08:01 Krásný zákrok předvedl Havlas.
07:10 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #9 David Marhan, asistoval #23 Marek Dzierža (1:2)
07:10 Dokázal totiž připravit cestu pro Marhana, který se nemýlil.
07:08 I v oslabení šikovně vymyslel Dzierža samostatný únik.
06:51 Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování
06:51 Hosté si zahrají přesilovou hru.
06:40 GÓL Litolica Lisboa 99! 0:2
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil #69 Michal Hlaváček bez asistence (0:2)
05:57 Svou akci od poloviny až bráně vedl Pekárek, Knot ho ale zastavil.
03:57 Slaný zlomil svou hůl, už má ale novou a je opět ve hře.
03:24 Za odpálení balonu v přerušení dostává tresti Slaný.
03:23 Před vlastní bránou uklouzl Javůrek, hned se ale zvedá a je připraven opět bránit.
02:41 Marhan poslal zadovku na Motejzíka, ten ale svůj pokus ke Stožickému nedostal.
01:28 Po minutě a půl hry vidíme první branku, kterou vstřelil Rambousek.
01:27 GÓL Litolica Lisboa 99! 0:1
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil #19 Tomáš Rambousek bez asistence (0:1)