• 28 27:09
    1:6
    (Pekařová)

Florbal Ústí - TJ Turnov 1:6
branky: 14. Kateřina Vajdová - 2. Karolína Janatková, 3. Adéla Kyselová, 3. Lucie Brabcová, 19. Karolína Janatková, 22. Adéla Kyselová, 28. Adéla Kyselová; rozhodčí: Tomáš Mádr - Marek Pohunek; vyloučení: 1 + Natálie Neumanová 5 + TT:1; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Martina Zajícová 22 - Natálie Hassová 14; po třetinách: 0:3, 1:1, 0:2
30:00 Ukončení 3. části
27:09 GÓL TJ Turnov! 1:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #23 Adéla Kyselová, asistoval #6 Jana Pekařová (1:6)
21:34 GÓL TJ Turnov! 1:5
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #23 Adéla Kyselová, asistoval #16 Karolína Janatková (1:5)
20:29 Vyloučen hráč #87 Natálie Neumanová družstva Florbal Ústí do konce utkání - technický trest
20:29 Vyloučen hráč #87 Natálie Neumanová družstva Florbal Ústí na 5 minuty za nesportovní chování
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:30 Vyloučen hráč #20 Kateřina Vajdová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
18:16 GÓL TJ Turnov! 1:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #14 Tereza Koubková (1:4)
17:02 Vyloučen hráč #12 Kristýna Vlková družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře
13:54 GÓL Florbal Ústí! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #20 Kateřina Vajdová, asistoval #73 Andrea Kročáková (1:3)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
02:58 GÓL TJ Turnov! 0:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #20 Lucie Brabcová, asistoval #6 Jana Pekařová (0:3)
02:08 GÓL TJ Turnov! 0:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #23 Adéla Kyselová, asistoval #20 Lucie Brabcová (0:2)
01:42 GÓL TJ Turnov! 0:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #2 Kateřina Brabcová (0:1)