30
  • 30 29:25
    2

SK BIVOJKY LITVÍNOV - FBC Liberec 1:1
branky: 26. Tereza Šalátová - 25. Markéta Valešová; rozhodčí: Tereza Trávníčková - Tomáš Chleborád; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Michal Pech 16 - Karolína Nováková 19; po třetinách: 0:0, 0:0, 1:1
30:00 Ukončení 3. části
29:36 Hráčky Litvínova se radovaly ze svého gólu, ale radost jim přerušil rozhodčí který gól neuznal, kvůli postavení hráčky v brankovišti.
29:25 Vyloučen hráč #16 Kristýna Rondošová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
25:56 V zápase konečně začínají padat branky, Šalátová z půlky hřiště prostřelila brankářku Liberce.
25:55 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #78 Tereza Šalátová, asistoval #16 Lada Benedikovičová (1:1)
25:40 Liberec dává první branku zápasu ve svém oslabení při trestném střílení. Valešová umístila míček přesně do levého růžku branky.
24:38 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Markéta Valešová z trestného střílení (0:1)
23:51 Druhá přesilovka Litvínova, dočkáme se konečně gólu?
23:15 Vyloučen hráč #16 Kristýna Rondošová družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
22:43 Hráčky Litvínova nevyužily protiútok dvě na jednu.
21:50 Teď jsme mohli vidět krásnou střelu od Rumlové, ale brankářka Liberce byla připravena.
20:01 Jsme zvědavi jestli se už v této třetině dočkáme gólu.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:01 Neuvěřitelné sólo od Valešové, končí horní tyčkou.
18:15 Šalátová střílela z otočky ale na brankářku Liberce si nepřišla.
15:53 Liberec hraje v plném počtu.
13:53 Vyloučen hráč #17 Barbora Valečková družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání
13:20 Hráčky Liberce se snaží střílet z půlky, ale obránkyně Litvínova jsou proti.
11:33 Obě družstva hrají velmi aktivně, je se na co dívat.
10:31 Hráčka Liberce utíkala sama na brankářku, ale bránu velmi minula.
10:02 Dnešní zápas je velmi zajímavý.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části