• 29 28:41
    4:4
    (Fürbachová)

Florbal Ústí - FBC Česká Lípa 4:4
branky: 1. Lucie Vernerová, 3. Lucie Mrázová, 5. Andrea Kročáková, 29. Johana Pribanová - 6. Markéta Šorfová, 13. Markéta Šorfová, 22. Karolína Zikmundová, 24. Karolína Zikmundová; rozhodčí: Tereza Trávníčková - Tomáš Chleborád; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Martina Zajícová 8 - Daniela Dvořáková 15; po třetinách: 3:1, 0:1, 1:2
30:00 Ukončení 3. části
29:30 Rousová se mohla stát hrdinkou zápasu, ale brankářka Lípy to překazila.
28:41 GÓL Florbal Ústí! 4:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Johana Pribanová, asistoval #22 Adéla Fürbachová (4:4)
28:41 Neuvěřitelně. Johana Pribanová a její střela z půlky hřiště dramatizuje poslední minuty zápasu.
27:48 Rousová si poradila s obranou Lípy, ale bránu netrefila.
26:17 Ústí se po inkasované brance pokouší vyrovnat. Ale Lípa statečně bojuje o své vítězství.
24:49 Česká Lípa poslední třetinu velmi aktivnějším týmem.
23:35 Aneta Rousová v dnešním utkání velmi aktivní.
23:19 GÓL FBC Česká Lípa! 3:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #19 Karolína Zikmundová, asistoval #37 Veronika Pánková (3:4)
21:50 Vyloučen hráč #29 Johana Pribanová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
21:24 GÓL FBC Česká Lípa! 3:3
21:10 Hráčka Lípy byla sama před bránou ale brankářka Ústí vytáhla opět výborný zákrok.
20:12 Poslední třetina bude velmi zajímavá.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
17:48 Šorfová si mohla připsat hattrick ale brankářka Ústí je proti.
16:30 Fanoušci České Lípy prožívají tento zápas jak kdyby se hrálo mistrovství světa žen
15:05 Výborný zákrok předvedla brankářka domácí proti střele Šorfové.
14:4 Hra se začíná vyrovnávat na obou stranách.
12:09 GÓL FBC Česká Lípa! 3:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #6 Markéta Šorfová, asistoval #19 Karolína Zikmundová (3:2)
12:09 Veliká chyba brankářky domácích, kterou potrestala Šorfová.
10:15 Do druhé třetiny vstoupily velmi aktivněji hráčky Ústí.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
08:45 Rousová a její pumelici z půlky vychytala brankářka hostí.
06:58 Výborná střela od Mrazové.
05:18 Výborná akce ze strany hostí, která končí brankou.
05:03 GÓL FBC Česká Lípa! 3:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #6 Markéta Šorfová, asistoval #65 Emílie Legnerová (3:1)
04:21 GÓL Florbal Ústí! 3:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #73 Andrea Kročáková bez asistence (3:0)
04:06 Do zápasu vstoupilo aktivněji Ústí.
02:18 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #58 Lucie Mrázová, asistoval #31 Aneta Rousová (2:0)
01:31 Výborný zákrok od brankářky domácí.
00:38 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #25 Lucie Vernerová, asistoval #31 Aneta Rousová (1:0)
00:01 Zahajovací buly vyhrávají hostí.