7:0
    Dominik UHLÍŘ
    (Korous)

BK REAL ROUDNICE n/L - FbK Prty 7:0
branky: 1. Bilguun Ariunbuyan, 3. Jan Grižák, 7. Kryštof Bártek, 9. Matyáš Korous, 23. Kryštof Bártek, 26. Petr Maxa, 30. Dominik Uhlíř; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Anna Machová 14 - Jiří Horsica 22; po třetinách: 4:0, 0:0, 3:0
29:59 Máte tu konec utkání. Domácí tým má další výhru o které rozhodli již v první části, Konečný výsledek 7:0.
29:28 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 7:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #11 Dominik Uhlíř, asistoval #7 Matyáš Korous (7:0)
28:26 Obrovská příležitost domácích. Útočník však tváří v tvář odkryté bráně míjí.
25:27 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 6:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #20 Petr Maxa, asistoval #21 Bilguun Ariunbuyan (6:0)
25:27 Krásná akce na jejímž konci byl Petr Maxa jenž uklízel do prázdné brány.
22:59 A další zákroky hostujícího gólmana. Spoluhráči mu můžou poděkovat, že rozdíl ve skóre není vyšší.
22:14 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 5:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #6 Kryštof Bártek, asistoval #16 Lukáš Jirásek (5:0)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:59 Druhá třetina nám změnu skóre nepřinesla. Hra se více vyrovnala. Na každé straně bylo k vidění spoustu možností na změnu skóre nepřinesla. Stav je tedy stále 4:0.
18:57 Jiří Horsica dále drží naděje svého týmu. Připisuje si další důležité zákroky.
17:32 A další krásná střela tentokrát z hole obránce domácích Davida Karpíška. Gólman musel předvést skvělý zákrok.
14:38 Skvělou individuální akcí se nám předvedl obránce domácích Marek Rýdl. Bohužel však nezakončil přesně.
13:30 Hra se nám začíná přitvrzovat. Obě strany vytasily ostřejší zákroky.
11:58 Obránce Prt vypustil krásnou střelu ovšem domácí gólmanka odmítla změnu skóre a předvedla skvělí zákrok.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:59 První třetina je za námi. Na tabuli svátí skóre 4:0 pro domácí tým.
08:38 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 4:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #7 Matyáš Korous, asistoval #17 Matyáš Tvrzník (4:0)
06:00 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 3:0
02:23 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 2:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #10 Jan Grižák, asistoval #16 Lukáš Jirásek (2:0)
00:11 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Bilguun Ariunbuyan, asistoval #12 David Šindelář (1:0)
00:11 Na úvodní branku zápasu jsme nemuseli dlouho čekat.