2
    Adam FEBER
    zdržování hry

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbal Exelsior Havířov 7:8
branky: 18. Daniel Hulič, 23. Denis Jasiok, 25. Jiří Pecháček, 34. Jiří Pecháček, 48. Viktor Hocelík, 57. Ondřej Krejčí, 60. Michal Skuhrovec - 1. Adam Klimeš, 24. Adam Klimeš, 35. Marián Kloza, 40. Adam Klimeš, 44. Daniel Tychtl, 50. Daniel Tychtl, 53. Matěj Černý, 55. Marián Kloza; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 41; zásahy brankářů: David Stojka 34 - Denis Jasiok 22; po třetinách: 1:1, 3:3, 3:4
65:00 Milan Stránský (SK Bivoj Litvínov) - Divácky atraktivní utkání. Oba týmy předvedli kvalitní otevřený florbal. Šťastnější nakonec byli hosté, ale my se rozhodně nemáme za co stydět. Uvidíme se za týden.
65:00 Pavel Kotula (Florbal Exelsior Havířov) - Dneska jsme se na góly hodně nadřeli. Šancí jsme měli požehnaně a pokud jsme se hýbali, byli jsme myslím lepším týmem. Bohužel to ale bylo jen pár minut v zápase. Děkuji hráčům za 6ti bodový víkend a soupeři za utkání.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině - 12:15
59:53 Vyloučen hráč #88 Adam Feber družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za zdržování hry
59:14 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:8
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #93 Michal Skuhrovec, asistoval #25 Viktor Hocelík (7:8)
58:54 Domácí hrají bez brankaře!
58:53 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
58:40 Hulič přihrával Hocelíkovi před Havířovskou branku, ale míček mu nesedl a letěl vysoko nad.
57:06 Hocelík zkoušel pálit rychle z pravého křídla, ale brankář hostí viděl na míček a stihl ho vyrazit.
56:06 Krejčí dokázal hned z první trefit prudkou rozehrávku Huliče a snižuje náskok Havířova.
56:05 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:8
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #46 Ondřej Krejčí, asistoval #29 Daniel Hulič (6:8)
54:19 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 5:8
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #66 Marián Kloza bez asistence (5:8)
53:36 Stojka opět chytá míček výskokem.
52:31 Krejčí z dvou metrů trefil Havířovského brankaře.
52:08 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 5:7
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #24 Matěj Černý bez asistence (5:7)
50:53 Tichý dorážel několikrát míček v brankovišti hostí, ale brankář mu zhatil všechny šance.
49:31 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 5:6
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #91 Daniel Tychtl bez asistence (5:6)
49:05 Kloza opět těsně přestřeluje domácí branku.
47:27 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #29 Daniel Hulič (5:5)
47:16 Havířov se dostal pěkně do varu a tlačí na Bivoje.
46:01 Tichý tvrdě pálil z pravého křídla, ale míček byl tečován na branku Havířova.
45:27 Hulič s Hocelíkém si přihrávají míček za brankou hostí, ale zatím se jim nepovedla žádná nebezpečná akce.
43:46 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 4:5
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #19 Adam Klimeš (4:5)
43:42 Hocelík s Huličem zkoušeli útočit v oslabení, ale přišli o míček těsně za polovinou.
43:02 Vyloučen hráč #88 Vlastimil Valter družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:27 Tentokrát střílel Kloza a domácí gólman opět zasáhl krásnou rybičkou.
40:21 Domácí David Stojka předvedl krásný zákrok když skokem vychytal prudkou střelu Krause.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině - 9:14
39:18 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 4:4
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #19 Adam Klimeš, asistoval #66 Marián Kloza (4:4)
35:27 Vyloučen hráč #46 Ondřej Krejčí družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:30 Klimešovi se povedla krásná přihrávka křížem na úplně volného Klozu. Ten už zakončoval do prázdné branky.
34:29 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 4:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #19 Adam Klimeš (4:3)
33:05 Pecháček vyslal střelu od hokejové modré čáry. Brankář nemohl nic vidět a míček tak propadl až za brankovou čáru.
33:04 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #86 Jiří Pecháček, asistoval #29 Daniel Hulič (4:2)
30:24 Vybíral jen těsně netrefil poskakující míček před prázdnou brankou Havířova.
29:27 Hulič z levého rohu přihrával přímo do brankoviště hostí, ale Rybka nedokázal dostat míček až do branky.
26:33 Beneš střílel z těsné blízkosti, ale jeden z jeho spoluhráčů tečoval nohou míček mimo branku Bivojů.
25:05 Hocelík mohl navýšit vedení, ale střelou z prostoru 'mezi kruhy' těsně přestřelil branku hostí.
24:27 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:2
23:37 Brankář si sice dal vlastní gól, ale Klimeš neměl problém to napravit a opět srovnává skóre utkání skvělou střelou z otočky před brankou.
23:36 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #19 Adam Klimeš, asistoval #16 Tomáš Vlach (2:2)
22:44 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:1
Vlastní branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #14 Denis Jasiok (2:1)
20:38 Trestné střílení družstva Florbal Exelsior Havířov neproměnil #24 Matěj Černý.
20:00 Střely na branku v první třetině - 8:13
19:29 Bivojové zkouší ještě přidat jednu branku do šatny a drží soupeře za jejich brankou.
17:12 Domácím se povedlo projít přes obranu ve třech. Hulič neřešil přihrávku a rozhodl se rovnou pálit.
17:11 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #29 Daniel Hulič bez asistence (1:1)
16:56 Vyloučen hráč #16 Tomáš Vlach družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
15:16 Holeš zkoušel tečovat míček těsně před brankou domácích, ale rozhodčí odpískal hru vysokou holí.
13:32 Vodička tečoval míček před brankou hostí, těsně minul.
12:37 Pitek chtěl poslat přihrávku napříč hřištěm, ale míček mu sjel po hokejce a přihrál tak jednomu z Havířovských.
09:55 Klimešovi se podařil povedený únik, střelou z pravé strany jen o pár centimetrů minul branku domácích.
07:46 Bivojové se snaží vrátit první gól a už delší dobu tlačí na branku soupeře.
06:04 Vodička zkoušel uniknout po levém křídle, ale poslal pomalou a nedůraznou přihrávku kterou zachytil pouze brankář Havířova.
03:59 Pitek sice přerušil rozehrávku hostí, ale byl moc pomalý a o míček hned přišel.
03:06 Krejčí zkoušel vypálit, ale trefil prvního Havířovského obránce co stál před ním.
01:11 Skalitz uklidňuje Bivoje a pomalu připravuje útok.
00:28 Hned při první střele zápasu hostí proměňují. Klimeš dokázal krásně překvapit domácího brankáře.
00:27 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 0:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #19 Adam Klimeš, asistoval #12 Pavel Bezděčík (0:1)