• 60 59:48
    2
    Petr HORÁK

Z.F.K. AQM Petrovice - TJ Slovan Havířov 5:1
branky: 6. Adam Zbořil, 27. Petr Horák, 28. Patrik Michalík, 46. Patrik Michalík, 60. Petr Skácel - 35. Jiří Gregor; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:2 + Tomáš Trojan (SLH) OS; využití: 1:0; diváků: 108; zásahy brankářů: Martin Janík 18 - Martin Zapletálek 19; po třetinách: 1:0, 2:1, 2:0
60:00 Komentář vedoucího hostů pana Jakuba Labuze:První dvě třetiny se jednalo o vyrovnané utkání, Bohužel se nepodařilo proměnit naše vyložené šance zejména v první třetině. Utkání bylo takticky svázáno jelikož se oba celky dobře znají. Opět nás zklamali naše standartní a přesilové situace na kterých musíme ještě zapracovat. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu
60:00 Komentář trenéra domácích pana Martina Vlčka: Klasické utkání se Slovanem, více bojovné než florbalové. Trpělivou hrou jsme si vypracovali menší brankový náskok a ten si již pohlídali. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 7, Slovan 6.
59:48 Vyloučen hráč #7 Petr Horák družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání
59:48 A ještě i přesilovku pro hosty.
59:28 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 5:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #15 Petr Skácel z trestného střílení (5:1)
59:28 Tak si dáme ještě nájezd.
57:52 Timeout TJ Slovan Havířov
57:52 Slovan to zkouší v 6.
57:49 Ivan mířil a mířil, až napálil prvního hráče před sebou.
56:24 Hosté hrají v plném počtu.
54:24 Vyloučen hráč #76 Tomáš Trojan družstva TJ Slovan Havířov - osobní trest
54:24 Vyloučen hráč #76 Tomáš Trojan družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování
54:00 Někdy s trochou štěstí, ale domácí drží míček na svých holích.
52:21 Sami si domácí komplikují rozehrávku.
51:41 Domácí ubránili přesilovku a jsou v plném počtu.
51:30 Nepříjemnou teč Skácela k vlastní brance Janík lapil.
50:21 Hosté zatím hrají přesilovku celkem staticky, střely tak končí blokem nebo u Janíka.
49:41 Vyloučen hráč #44 Radim Ivan družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání
49:41 Tlak Slovanu vyústil ve vyloučení Ivana, který si střádal sekání až ke trestu.
48:48 Marek Čížek dneska už podruhé málem vypadl ze hřiště na stolek časomíry, začínáme mít z jeho přítomnosti na hřišti strach.
47:09 Hra přerušena po pádu Gregora, který odkulhal ze hřiště s bolavým kotníkem.
46:58 Smetákovu střelu si Janík nohou vykopl směrem do růžku branky a tak se musel ještě rukou natáhnou a míček precně vyrazit.
46:06 Na druhé straně zahrozili hosté.
45:40 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 4:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #46 Patrik Michalík, asistoval #44 Radim Ivan (4:1)
45:40 Ivan vyslal přihrávku tak nějak na nikoho, ale přes teč soupeře si pro ni nakonec do velkého brnakoviště doběhl Michalík.
45:14 A už to vypadalo na vyloučení Čížka, ale nakonec jen volný úder pro hosty.
44:02 Gregor vyslal krásný kros na Smetáka, ale k jeho smůle mu střelu zblkoval Mrkva.
42:59 Janík schoval míček pod nohy po střele hostů ani nevěděl jak.
40:47 Hosté dohání dvougólový náskok a tak ve třetí třetině budou nejspíše aktivněji napdat rozehrávku domácích.
40:00 Počet střel na branku ve druhé třetině: Petrovice 8, Slovan 6.
34:00 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #17 Jiří Gregor bez asistence (3:1)
34:00 Kašpar dostal Kopelce nahrávkou do obrany trošku do úzkých čehož využil Gregor, obral ho o míček a v individuální akci překonal Janíka.
31:47 Hraje se hlavně na středu hřiště.
30:00 Situace na hřišti je po 3. gólu domácích trochu akčnější a souboje tvrdší.
27:55 Daniš zabrzdil až o svodidla v podobě mantinelů a tak tak, že neskončil na střídačce hostů.
27:09 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:0
27:09 Domácí zvyšují náskok.
26:37 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 2:0
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #14 Bohdan Kopelec (2:0)
26:37 Horák si počkal na přihrávku z rohu od Kopelce a umístil míček do vzdálenějšího rohu branky hostů.
25:30 Kašparova střela nebyla moc vyvedená a Zapletálek ji chytá.
23:33 Z protiútoku se míček už už blížil brankové čáře, ale pak se začal zase vzdalovat.
23:10 Čížek vypálil prduce, ale ne až tak přesně a míček končí mimo hřiště.
22:21 Nakonec to vyřeili nahozením na Smetáka.
21:55 Ta se moc nevyvedla a útok rozjíždí hosté.
21:30 Teď už domácí v útočené akci.
21:13 Už tak z půl minutky se hraje v rohu domácích, kde jsou sváděny souboje o míček.
20:00 Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 9, Slovan 7.
19:57 Prorok vystřelil celkem dost mimo, ale díky odrazu od domácího obránce míček zamířil směrem k Janíkovi.
19:03 Skácel vystřelil krásněm, ale klidně bychom se spokojili i s méně pohladnou střelou, pokud by místo tyčky rozvlnila síť.
17:28 Chvastek dokázal umíchat míček ve vlastním rohu a přináší klid na domácí polovinu hřiště a možnost střídání.
16:22 Kašpar zkoušel zasunou míček zpoza brány, ale Zapletálek vystřelil svou nohu k tyčce a dokonale ucpal cestu míčku za brankovou čáru
15:28 Na druhé straně vyslal pohledný projektil od půlky Ondračka, Janík chytá.
15:10 Daniš to narval od půlky, jediný koho trefil byl Zbořil, i kyž ten měl velkou snahu se střele vyhnout.
13:50 Vajdovi nějak střelba od pravého mantinelu nesvědčí. Janík s jeho skákavkou neměl moc práce.
13:07 Lázók efektně zastavil výhoz Zapletálka na polovině.
12:00 Nakonec prý ne a tak domácí rozehrávají, jak bylo signalizováno.
11:59 Menší rozmluva nad otázkou jestli byl míček zastaven na rozehrávku nebo ne.
11:11 Přiklepnutí Gregora po rozehráve z rohu Janíka nepřekvapilo.
10:58 Střela zblokována, rozehrávají z rohu.
10:56 Volný úder pro hosty ze střední vzdálenosti.
10:28 Na druhé straně střilel Ivan, míček skončil po teči mimo.
10:00 A už zase jo a Prorok šel sám na Janíka, ale nepodařilo sem u moc dobře vystřelit a míček končí u nohy Janíka.
09:38 Tak už ne.
09:30 Gól se jim dát nepodařilo, ale astále jsou u míčku.
09:02 Hosté is dají volný úder z rohu.
08:25 Řezáč rozvážně za brankou rozmýšlí, jak rozehrát útočnou akci.
07:25 Vajdovi míček sjel a místo střely jsou u něj opět domácí.
07:04 Domácí ztrácí na polovině hostů.
06:37 Po kratší epizodě, kdy míček měli na holi hosté nyní opět u domácích.
06:27 Ivan zblokoval střelu hostujicího hráče.
05:14 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 1:0
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #21 Adam Zbořil, asistoval #15 Petr Skácel (1:0)
05:14 Zbořil proměnil přesilovku střelou skoro od poloviny.
03:38 Vyloučen hráč #48 Filip Hromádka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
03:38 Jakubec faulován, kromě toho, že na zemi skončil on, tak se ke všemu připletl i Kezua, který s bolavou nohou odkulhal ze hřiště.
03:12 Kopelec vyslal testovací pokus od poloviny, Zapletálek vyrazil.
02:50 Na míčku jsou po většinu času domácí.
00:20 Úvodní buly bylo pro hosty, ale teď už u míčku domácí a zakládají útok.