• 62 61:08
    8:7
    (Skuhrovec)

SK BIVOJ LITVÍNOV - Z.F.K. AQM Petrovice 8:7p
branky: 6. Viktor Hocelík, 10. Vlastimil Valter, 15. Michal Skuhrovec, 24. Michael Pitek, 28. Marek Mandelbaum, 30. Tomáš Skalitz, 37. Daniel Hulič, 62. Viktor Hocelík - 2. Tomáš Daniš, 7. Jan Daubner, 34. Marcel Jakubec, 39. Lukáš Hrubý, 45. Petr Kašpar, 45. Tomáš Daniš, 51. Ondřej Gabzdyl; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 65; zásahy brankářů: David Stojka 32 - Roman Ciompa 8, Martin Janík 12; po třetinách: 3:2, 4:2, 0:3, 1:0
65:00 komentář Litvínova p. Skořepa Filip : Děkujeme soupeři za otevření očí, hraje se na 3 třetiny, my jsme třetí třetinu hráli nezodpovědně až naivně a darovali jsme soupeři bod. Musíme se poučit, ale již do dalšího zápasu, né že se budeme poučovat celou sezonu. Děkujeme dorazivším divákům a divákům u textu a videa. Každopáádně pozitivní je, že jsme si nakonec šli pro vítězství. Klukům přejeme šťastnou cestu do Petrovic
65:00 Komentář Petrovic p. Skácel Petr: Katastrofální dvě třetiny nás stály lepší výsledek. Jediné pozitivum je odmakaná třetí třetina. V prodloužení jsme mohli rozhodnout dvěma vyloženýma šancema, ale nestalo se a soupeř rozhodnul. Výkon nebyl vůbec optimální, čeká nás ještě hodně práce. Děkujeme soupeři za utkání.
65:00 střely na branku v prodloužení Litvínov 1 Petrovice 3
61:08 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 8:7
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #93 Michal Skuhrovec (8:7)
55:52 Hocelík při střele bolestivě trefil Kašpara do ruky
54:50 Vyloučen hráč #4 Ondřej Gabzdyl družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře
54:50 Hulič se dožadoval nájezdu, ale je z toho jen dvouminutový trest
54:29 Hulič nahrává Hocelíkovi, ten měl ale střílet prudší
52:06 Krejčí po objetí branky trefuje boční síť
50:46 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 7:7
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #4 Ondřej Gabzdyl, asistoval #8 Martin Michna (7:7)
50:42 Tak a Litvínov prohospodařil čtyřgólový náskok a začínáme znovu vyrovnaným skóre
50:41 Michna trefuje masku brankáře
49:20 Pitek neobešel Skácela
48:15 Vyloučen hráč #93 Michal Skuhrovec družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování
48:15 Vyloučen hráč #5 Marcel Jakubec družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nesportovní chování
48:15 strkanice u branky hostů
47:50 ostrá přízemní střela Pitka mimno
44:37 Petrovice dvěma slepenými góly nám z toho dělají drama
44:36 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 7:6
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #17 Tomáš Daniš, asistoval #22 Petr Skácel (7:6)
44:33 Litvínov zalezl do vlastního pásma a Petrovice trestají
44:01 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 7:5
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #10 Petr Kašpar, asistoval #18 Dominik Chvastek (7:5)
38:45 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 7:4
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #2 Lukáš Hrubý, asistoval #10 Petr Kašpar (7:4)
38:41 Petrovice snižují po rychlé protiakci
36:42 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #29 Daniel Hulič, asistoval #67 Marek Mandelbaum (7:3)
36:42 domácí opět utíkají na slušný čtyřgolový náskok
36:15 Vyloučen hráč #46 Patrik Michalík družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře
36:09 Vacín přišel o míček ve vlastním pásmu, hosté však netrestají
35:00 Petrovice na chvíli zamkli domácí ve svém pásmu, akce končí střelou Michni nad
34:37 Hocelík střílín po úniku příliš vysoko
33:09 gol navzdory protestům domácího kapitána platí
33:08 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 6:3
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #5 Marcel Jakubec, asistoval #2 Lukáš Hrubý (6:3)
32:17 Krejčí otestoval Janíka nepříliš tvrdou střelou
29:22 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #79 Tomáš Skalitz, asistoval #60 Filip Skořepa (6:2)
29:22 Střídání brankáře. Nový brankář #58 Martin Janík družstva Z.F.K. AQM Petrovice
27:13 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #67 Marek Mandelbaum, asistoval #25 Viktor Hocelík (5:2)
27:06 Pecháček po solovém úniku střílí nad
26:41 Jakuec po přihrávce Kašpara netrefuje dobře míček, střela mu sjela
25:25 Tichý trefuje dlaň Ciompy
23:56 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #69 Michael Pitek, asistoval #46 Ondřej Krejčí (4:2)
23:34 Vyloučen hráč #17 Tomáš Daniš družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za hrubost
23:20 Pecháčkovu rozehrávku zachytili hosté a dostali se do šance
21:15 Valter nahodil na branku, Rybka tečoval, ale gol z toho nepadl
20:36 Litvínov oslabení ubránil
20:00 střely na branku v první třetině Litvínov 8 Petrovice 11
19:55 zvovu střílí Hrubý, ale do golmana
19:19 tvrdá střela Hrubého mimo
18:36 Vyloučen hráč #67 Marek Mandelbaum družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání
14:49 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #93 Michal Skuhrovec, asistoval #29 Daniel Hulič (3:2)
14:49 domácí se dnes poprvé dostávají do vedení
13:41 dlouhá přetlačovaná u mantinelu mezi střídačkami
12:28 Hulič pěkně přihrál na střed Hocelíkovi, ten však rychlou střelou gol nedává
10:43 Hocelíkovi se nabízela křídla, ale zkusil vystřelit sám, bohužel trefil golmana
09:06 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #88 Vlastimil Valter, asistoval #1 David Stojka (2:2)
09:06 rychlý protiútok, golman hodil dlouhou přihrávku dopředu a Valter zkušeně solo proměňuje
07:48 pěkná střela Mandelbauma, bohužel jen do hrudi Ciompy
06:11 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 1:2
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #3 Jan Daubner, asistoval #22 Petr Skácel (1:2)
06:11 Hosté dlouho drželi útočné pásmo a nakonec z toho vytěžili vedoucí gol
05:09 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #60 Filip Skořepa (1:1)
05:09 Po přesné přihrávce z rohu domácí kapitán srovnává skore
03:09 první lajna domácích se málem dostala do šance, ale obrana Petrovic byla proti
01:57 Pitek pálí nad
01:13 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 0:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #17 Tomáš Daniš, asistoval #3 Jan Daubner (0:1)
00:37 Chvastek a Kašpar podnikli protiútok, ale domácí obrana je k šanci nepustila
00:01 úvodní buly vyhrávají domácí