• 54 53:55
    10:4
    (Hocelík)

Florbal Ústí - SK BIVOJ LITVÍNOV 10:4
branky: 3. Viktor Kopecký, 9. Josef Novák, 11. Josef Novák, 15. Josef Novák, 36. Viktor Kopecký, 37. Viktor Kopecký, 43. Vojtěch Esterka, 47. Viktor Kopecký, 51. David Stummer, 53. Jakub Krupica - 23. Viktor Hocelík, 34. Jakub Vitvar, 40. Michal Skuhrovec, 54. Daniel Hulič; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 303; zásahy brankářů: Marek Netopilík 23 - David Stojka 32; po třetinách: 4:0, 2:3, 4:1
60:00 Střely v třetí třetině: Florbal Ústí - 11, SK Bivoj Litvínov - 10
60:00 Vyjádření trenéra týmu Florbal Ústí p. Vojty: Ve druhé třetině část našeho mladého týmu přestala hrát odvážně a soupeř toho zkušeně využil. Pokud hra nevypadala jak hra za barákem a efektivně jsme spolupracovali, diváci mohli vidět krásné akce. Děkuji soupeři za utkání a fanouškům za podporu.
60:00 Vyjádření vedoucího týmu SK Bivoj Litvínov p. Globočníka: Jsme rádi, že jsme se dokázali v druhé třetině vrátit do zápasu ,ale soupeř nas svoji kvalitou k vyrovnání nepustil. Děkujeme soupeři a divákům za zápas a atmosféru. Těšíme se na odvetu do Litvínova.
59:00 Probíhá poslední minuta dnešního utkání
57:16 Další dobrá šance Krupici a Poloprutského
55:02 Hulič netrefuje odkrytou branku
53:55 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 10:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #29 Daniel Hulič, asistoval #25 Viktor Hocelík (10:4)
52:40 GÓL Florbal Ústí! 10:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Jakub Krupica, asistoval #35 Aleš Poloprutský (10:3)
52:40 Prosazuje se sváteční střelec a střílí také svůj první gol v mužích, Jakub Krupica!!!
52:38 Momentálně mám na starost časomíru i online, tudíž nestíhám, omlouvám se.
50:59 GÓL Florbal Ústí! 9:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #13 David Stummer, asistoval #30 Vojtěch Esterka (9:3)
50:59 Ústečtí ani nestihli roztočit kolotoč a Stummer střílí branku
50:48 Vyloučen hráč #29 Daniel Hulič družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
50:00 Omlouvám se za neaktivitu ve třetí třetině, zápas ale postrádá tempo a komentovatelné šance
49:09 Ústecká naděje Pavel Vlček nastupuje v útoku, uvidíme, jak se mistrovi no-look přihrávek bude dařit
46:40 GÓL Florbal Ústí! 8:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (8:3)
46:40 Díky výhodě mohli hrát domácí v šesti, tu využil střelou z úhlu ústecký ostrostřelec Viky Kopecký
45:30 Situaci 3 na 1 domácí nevyužilo
42:43 GÓL Florbal Ústí! 7:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #30 Vojtěch Esterka, asistoval #16 Josef Novák (7:3)
42:43 První akce druhé třetiny a balonek končí v síti
40:00 Střely v druhé třetině: Florbal Ústí - 13, SK Bivoj Litvínov - 13
39:51 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #93 Michal Skuhrovec, asistoval #25 Viktor Hocelík (6:3)
39:51 Vymeteno!
39:11 Krupicův dobrý pokus proletěl těsně vedle branky
38:12 Cenu za nejlepšího fanouška si zaslouží jediný člen litvínovské výpravy, který svůj tým podporuje hlasitě již od začátku utkání
37:40 Atmosféra na hřišti houstne
36:14 GÓL Florbal Ústí! 6:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #30 Vojtěch Esterka (6:2)
36:14 Kopecký prosvištěl po levém mantinelu, golmana si namazal tzv. na chleba a zvedá ruce!
35:40 GÓL Florbal Ústí! 5:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #13 David Stummer (5:2)
35:00 Litvínov měl dobrou možnost při standartní situaci z hranice velkého brankoviště, zeď domácích byl pevná a zastavila jejich šanci
34:00 Semerád a jeho přízemnice
33:09 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #14 Jakub Vitvar, asistoval #79 Tomáš Skalitz (4:2)
32:00 Druhá třetina je v mnohem menším tempu
30:25 Kuhnel podklouznul jako poslední hráč, Netopilík ale situaci 2 na 0 vyřešil famozně
28:45 Poloprutského šanci chytá Stojka
26:16 Kolstrunk se po indiviidualní akci dostal do zakončení, golman ale chytil
25:38 Timeout Florbal Ústí
24:50 Krupica dobře vypressoval litvínovskou obranu, nic z toho ale nevytěžil
23:57 Litvínov nastoupil do do druhé třetiny aktivněji
22:52 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #46 Ondřej Krejčí (4:1)
22:52 Venco, takhle by to nešlo.. Ztráta před domácí brankou vyústila v první brankou hostů
20:32 Vyloučen hráč #8 Jakub Kolstrunk družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
20:01 Začíná druhá perioda dnešního zápasu
20:00 Střely po první třetině : Florbal Ústí -18, SK Bivoj Litvínov - 4
18:57 Poloprutský těsně nad, Kolstrunk chvíli poté taky těsně vedle branky Stojky
18:17 Domácí hráčí hrají s velkým klidem v duši
15:24 Po Semerádově dorážce zvoní tyč.
14:27 GÓL Florbal Ústí! 4:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Josef Novák, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (4:0)
14:27 Novák dovršuje hattrick v rekordním čase 14 minut a 27 sekund, děkujeme Pepo
12:33 Rybka provětral akorát kluka na brigádě, který rovná mantinely
10:55 Krupica se dostal až před golmana, střela z uhlu ale nebyla podle představ.
10:27 GÓL Florbal Ústí! 3:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Josef Novák, asistoval #13 David Stummer (3:0)
10:27 Novák se opět prosazuje! Po dobré přihravce od Stummera propálil Stojku.
09:12 Vyloučen hráč #88 Vlastimil Valter družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
09:10 Semerád dobře nalezl skulinku k přihravce a nechybělo mnoho, aby Vavruška zasunul do prázdné brány.
08:32 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Josef Novák, asistoval #17 Viktor Kopecký (2:0)
08:32 Kombinace Kopoecký - Novák pokračuje a přidává další branku.
06:00 Ústečtí hráči nepouštějí hosty k balonku
04:00 Dobrá střela Nováka končí dobrým zákrokem golmana
02:50 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #16 Josef Novák (1:0)
02:50 Novák dobře našel Kopeckého, který backhandem uklidil za záda hostujícího brankáře.
01:30 Vavruška se neobvykle rozhodl pro přihrávku, tu ale zachytil litvínovksý obránce
00:01 Camrál je vypuštěn a utkání začína!
00:00 Krásný čtvrteční večer vám přeji z komentátorského stanoviště, mé jméno je Dominik Hrabě a již tradičně vás budu provázet dnešním zápasem mezi celky Florbal Ústí a SK Bivoj Litvínov