3

1

3.

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Chomutov 6:5pn
branky: 1. Jaromír Lisa, 7. Michal Klápa, 10. Michal Strachota, 11. Miroslav Šnajdr, 56. Michal Klápa, N Marek Mandler - 11. Jiří Šafařovský, 19. Daniel Jäschke, 26. Tomáš Novotný, 34. Lukáš Fiala, 39. Ondřej Šarša; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:6; využití: 0:1; diváků: 195; zásahy brankářů: Daniel Váradi 26 - Jan Vlček 25; po třetinách: 4:2, 0:3, 1:0, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #13 Marek Mandler a vstřelil rozhodující gól (6:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč #78 Petr Pastor a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #95 Matěj Pruner a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč #77 Adam Stibor , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #23 Jan Zavadil a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Pokračování trenéra hostí Jakuba Šimka: V prodloužení jsme byli aktivnějším týmem. Bohužel poté rozhodla dovednostní soutěž, ve které byl lepší soupeř. Děkuji za utkání. PS: Doma budeme vracet i s úroky.
65:00 Komentář hostujícího trenéra pana Jakuba Šimka: Bohužel nám utekl začátek zápasu a zbytečně jsme pustili domácí do vedení. Fantasticky jsme se dokázali v druhé třetině do zápasu vrátit. Hru i sköre dotáhnout.
65:00 Pokračování trenéra Petra Pánka: Škoda neproměněných šancí, zápas jsme mohli vyhrát výraznějjším rozdíllem. Děkuji soupeři a našim opět skvělým divákům a organizátorům.
65:00 Komentář trenéra domácích Petra Pánka: Výborný vstup do utkání, plnili jsme taktické pokyny a měli soupeře na kolenou. Ve druhé třetině přišel bohužel zkrat, který nám dnes prohrál jeden bod. Ve třetí třetině chválím hráče za obrovský morál.
57:45 To je derby jak má být, bojuje se o každý metr
55:53 TAk jsme se přeci jen dočkali, drtivý závar domácích zúročuje Strachota a začínáme od znovu
55:52 Timeout Florbal Chomutov
55:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (5:5)
54:50 Famózní zákrok Váradiho proti střele Pastora
53:01 Domácí v drtivém tlaku, stále se jim nedaří překonat výborného Vlčka
52:00 Do konce zbývá osm minut a stav je pořád těsný
51:01 Zavadil přestřeluje
50:00 Dnšení utkání sleduje skvělých 195 diváků. Děkujeme
48:04 Hosté jsou kompletní, karlovrští přesilovku odehráli dobře, chybělo jim však štěstí v koncovce
46:40 Tak se nám to tu trochu zvrhlo a ve třetí třetině vidíme spíše vyloučení než branky
46:04 Vyloučen hráč #91 Vojtěch Semerád družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky
44:30 Hraje se nyní opravdu zostra.
42:56 Vyloučen hráč #19 Jakub Štěrba družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
42:56 Vyloučen hráč #61 Miroslav Šnajdr družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
42:00 Hosté jsou kompletní, domácí nevyužitá přesilovka 5 na 3 může mrzet
41:14 Hosté jsou ve čtyřech
39:59 Střely na branku-8:8
39:56 Vyloučen hráč #10 Erich Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra na zemi
39:03 Vyloučen hráč #9 Daniel Jäschke družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
38:17 Šarša dlouho rozmýšlel zda vystřelí, nakonec se do balónku opřel a Chomutov vede
38:16 GÓL Florbal Chomutov! 4:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #8 Ondřej Šarša, asistoval #13 Tomáš Novotný (4:5)
37:51 Vyloučen hráč #95 Matěj Pruner družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
37:21 Semerád ve velké šanci přestřeluje
36:16 Oba týmy jsou kompletní
35:02 Chomutov je dnes hodně namotivován, jeho hráči se radují při každém úspěšném zákroku
34:16 Vyloučen hráč #44 Ondřej Kopp družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
34:16 Vyloučen hráč #41 Jaroslav Jaroš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
33:20 Fiala nahodil míček na branku a ten propadl až za překvapeného Váradiho
33:19 GÓL Florbal Chomutov! 4:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #27 Lukáš Fiala, asistoval #18 Jiří Šafařovský (4:4)
32:20 Mutinský se dral do šance, Vlček připraven
31:00 Hosté jsou teď aktivnějším týmem
29:50 Hra se nám nyní trochu přiostřuje
28:28 Hosté jsou kompletní
27:21 Střela Lisy nad
26:28 Vyloučen hráč #44 Ondřej Kopp družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky
25:55 GÓL Florbal Chomutov! 4:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #18 Jiří Šafařovský (4:3)
19:59 Střely na branku: 9-7
19:58 V poslední chvíli měl velkou šanci Běloch, bez úspěchu a tak se do šatny jde za stavu 4:2
18:26 Hosté rozebrali karlovarskou obranu a Jäschke uklízel do prázdné branky
18:25 GÓL Florbal Chomutov! 4:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #7 Ondřej Bejček (4:2)
18:02 Běží poslední dvě minuty první třetiny
17:00 Chomutov je na míčku a snaží se něco vymyslet
15:19 Třetí karlovarský útok zatápí hostující obraně
14:00 Vynikající kombinace Klápy se Strachotou nekončí gólem
13:00 Domácí se drží na míčku
11:23 Domácí zatím skvěle blokují
10:36 S góly se nám v první třetině roztrhl pytel a Šnajdr opět navyšuje vedení domácích
10:35 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #61 Miroslav Šnajdr bez asistence (4:1)
10:12 Hosté se poprvé prosazují po skvěle provedené standartce
10:11 GÓL Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #18 Jiří Šafařovský, asistoval #91 Vojtěch Semerád (3:1)
09:45 Lépe už to snad trefit nešlo.Strachota vymetl růžek
09:44 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #10 Daniel Nicklas (3:0)
09:07 Střela Koppa vysoko nad
08:18 Výborný blok Šíbla
06:47 Už to vypadalo na šanci hostů, v poslední chvíli je však zradila přihrávka, domácí šli do přečíslení a Klápa po krásné střele k tyči zvyšuje na 2:0
00:59 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #22 Jaromír Lisa, asistoval #95 Matěj Pruner (1:0)
00:30 Chomutov zákládá první útok
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí