(Krejčí)
  • 58 57:56
    Hattrick

SK BIVOJ LITVÍNOV - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:9
branky: 25. Jaroslav Rybka, 35. Martin Strejček, 42. Jan Vacín, 55. Jan Vacín, 58. Michal Skuhrovec, 58. Jakub Vitvar - 2. Luděk Ondráček, 7. David Coufal, 11. Jan Grábl, 13. Jonáš Kůra, 22. Luděk Ondráček, 23. Luděk Ondráček, 32. Luděk Ondráček, 33. Jonáš Kůra, 39. Lukáš Jalový; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2 + Ondřej Tichý (LIT) OS:5 + David Sládeček (HAT) OS; využití: 2:1; diváků: 55; zásahy brankářů: David Stojka 20, Jiří Vybíral 16 - Filip Kejík 34; po třetinách: 0:4, 2:5, 4:0
65:00 Marek Fiala (FBŠ Hummel Hattrick Brno) - První dvě třetiny víceméně v pohodě výkon. Třetí třetina je pro mě zklamáním a ostudou. Místo abychom zanechali dobrý dojem jsme degradovali naší hru ve všech směrech. Tří bodů z Litvínova si vážíme a děkujeme za zápas.
65:00 Petr Globočník (SK Bivoj Litvínov) - Bohužel jsme opět začali hrát až od druhé poloviny zápasu a přesto že byl soupeř kvalitní tak jsme mu cestu za výhrou značně ulehčili. Sedmigólový náskok už se dohání jenom těžko, přesto jsme se o to pokusili a bojovali až do konce. Přejeme soupeři šťastnou cestu.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině - 20:16
59:09 Bivoj hraje bez brankaře!
57:56 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
57:56 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:9
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #14 Jakub Vitvar, asistoval #46 Ondřej Krejčí (6:9)
57:43 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:9
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #93 Michal Skuhrovec, asistoval #46 Ondřej Krejčí (5:9)
56:53 Vyloučen hráč #23 Jakub Andrle družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře
56:16 Pecháček poslal pěknou přihrávku na Skuhrovce, míček se mu ale odrazil od hokejky vysoko nad branku hostí.
55:03 Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil #36 Luděk Ondráček.
54:07 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:9
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #28 Jan Vacín, asistoval #25 Viktor Hocelík (4:9)
53:08 Skalitz krásně odhadl volnou mezeru a nahodil před branku hostí, Kejík to ale všechno viděl a bez problémů míček zastavil.
52:19 Vyloučen hráč #92 Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování
51:40 Po rozehrávce mohl Pitek zakončovat do odkryté ale střela mu opět nesedla míček letěl mimo hřiště.
51:08 Dlouhý míček na Pitka který si nabíhal po pravém křídle. Byl faulován a domácí budou rozehrávat za brankou Brna.
47:35 Jalový teď v oslabení ohrozil Bivojskou branku po krásné kombinaci s Kůrou.
46:18 Domácí krásně nakombinovali rozehrávku standartky, Hocelíkova střela ale skončila v rukou Kejíka.
46:05 Vyloučen hráč #25 Dominik Dvořák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra na zemi
44:30 Domácí zatím úspěšně braní přesilovku, Brno se dostalo pouze k jedné střele.
43:07 Vyloučen hráč #71 Ondřej Tichý družstva SK BIVOJ LITVÍNOV - osobní trest
43:07 Vyloučen hráč #71 Ondřej Tichý družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování
42:32 Pitek byl sám na levém křídle, ale míček mu po prudké přihrávce sjel z hole.
41:17 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:9
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #28 Jan Vacín, asistoval #14 Jakub Vitvar (3:9)
40:56 Kejík teď vytáhl míček přímo z brankové čáry! Bivojové mohli snížit ztrátu ale gólman byl proti.
40:38 Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil #86 Jiří Pecháček.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Jiří Vybíral družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
40:00 Střely na branku ve druhé třetině - 12:15
38:25 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:9
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #8 Lukáš Jalový, asistoval #92 Jonáš Kůra (2:9)
37:05 Grábl si nabíhal na levém křídle, ale míček přeskočil mantinel a ke slovu se tak dostávají domácí.
34:20 Brankář zaváhal a pouze vyrazil míček před sebe, toho okamžitě využil Strejček a snížil tak náskok Brna.
34:19 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:8
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #16 Martin Strejček, asistoval #66 Zdeněk Fanta (2:8)
33:06 Zápas se nám lehce protahuje, nastali klasické problémy z místní časomírou.
32:43 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:8
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #92 Jonáš Kůra, asistoval #36 Luděk Ondráček (1:8)
31:57 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #36 Luděk Ondráček z trestného střílení (1:7)
31:57 Vyloučen hráč #79 Tomáš Skalitz družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování florbalky
31:02 Tichý uklidňuje hru za domácí brankou a rozjíždí útočnou akci Bivoje.
28:35 Po krásné kombinaci hostí se dostal ke střele Grábl, střela mu ale nesedla a míček letěl mimo branku.
27:13 Tichý nahazoval na Pitka před branku hostí, ale ten nedokázal trefit míček.
25:23 Vyloučen hráč #45 David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno - osobní trest
25:23 Vyloučen hráč #45 David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování
24:18 Krásná dalekonosná střela dává Bivojům ještě naději.
24:17 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:6
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka bez asistence (1:6)
22:53 Hosté se pěkně rozjeli, nechci nic předpovídat ale myslím si že tohle už Bivojové neotočí.
22:26 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #36 Luděk Ondráček, asistoval #38 Jan Grábl (0:6)
21:38 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #36 Luděk Ondráček, asistoval #13 David Coufal (0:5)
20:54 Jalový mohl jít sám na branku a zvýšit náskok, ale podklouzla mu noha a tak se nikam dopředu nedostal.
20:00 Střely na branku v první třetině - 8:14
19:13 Vyloučen hráč #70 Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
18:46 Skalitz hrál před brankou Brna, ale opět z toho domácí nedokázali nic vytěžit.
16:49 Ondráček zůstal úplně sám kousek od branky Bivoje, ale rozhodl se přihrát a akce tak skončila neúspěšně.
15:33 Pitek zkoušel přihrávat před branku hostí, ale v útoku byl naprosto sám a tak se ke hře opět dostávají hráči Brna.
13:30 Hosté dokáží skvěle kombinovat a přečíslují Bivoje.
12:41 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #92 Jonáš Kůra, asistoval #8 Lukáš Jalový (0:4)
12:11 Hocelík se dostal ke střele, ale ta letěla hodně mimo Brněnskou branku.
11:05 Jak napovídá skóre, hosté mají výrazně navrch. Většina hry se odehrává na domácí polovině.
10:48 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #38 Jan Grábl, asistoval #13 David Coufal (0:3)
09:13 Strejček tentokrát na druhé straně střílel z levého křídla, míček poslal do boční síťky.
08:48 Kůra vyslal další střelu z pravého křídla, ale míček těsně přeletěl domácí branku.
06:53 Rychlá přihrávka na pravé křídlo stačila Coufalovi na krásné umístění střely a Brno tak zvyšuje svůj náskok.
06:52 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 David Coufal, asistoval #45 David Sládeček (0:2)
04:43 Pitek vyslal prudkou střelu, ale míček mířil přímo do středu branky hostí kde už čekal připravený Kejík.
03:31 Andrle mohl dorážet do úplně odkryté domácí branky, ale Stojka stihl natáhnout svou nohu až k tyčce a zabránil tak dalšímu gólu.
01:52 Jakub Vitvar zkoušel střelu pro změnu z pravého křídla, ale brankář hostí měl svou svatyní dobře pokrytou.
01:31 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
00:59 Hulič se krásně uvolnil na levém křídle, ale už nedokázal zakončit.