• 59 58:01
    9:3
    (Hejplík)

FBC Štíři Č. Budějovice - SK BIVOJ LITVÍNOV 9:3
branky: 4. Michael Kudláček, 4. Jan Králík, 18. Lukáš Malý, 21. Lukáš Malý, 22. Radek Hanák, 30. Ondřej Havelka, 42. Lukáš Malý, 52. Marek Slepička, 59. Ondřej Havelka - 12. Tomáš Skalitz, 46. Tomáš Skalitz, 49. Marek Mandelbaum; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:3 + Lukáš Pudil (LIT) 5; využití: 2:1; diváků: 160; zásahy brankářů: Josef Macek 16 - Jiří Vybíral 29; po třetinách: 3:1, 3:0, 3:2
59:59 Komentář vedoucího hostů F. Skořepy: Domácí si zahráli s velkým nadšením, s podporou, my jsme byli lehce matní a na tento zápas musíme rychle zapomenout a dřít dál.. Doufám, že cestou na Prahu potkáme nějakou benzínku.
59:59 Komentář trenéra domácích L. Malého: Využili jsme toho, že soupeř přijel v nekompletní sestavě. Větší část zápasu jsme byli lepším týmem. V momentě, kdy se Litvínov začal vracet do zápasu, jsme vstřelili uklidňující gól na 8:3 a zápas dohráli v klidu během pětiminutové přesilovky.
59:59 Střely za třetinu 15:6
59:00 Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.
58:01 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 9:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Ondřej Havelka, asistoval #12 Václav Hejplík (9:3)
56:35 Domácí hrají už čtvrtou přesilovku a snaží se přidat další branku.
55:34 Vyloučen hráč #42 Lukáš Pudil družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 5 minuty za hrubost
54:20 Litvínovští obránci se nedohodli a nechali si gólovou šanci ujet... Toho vyžili domácí a znovu se tlačí na útočnou polovinu.
52:27 Hra se začíná vyostřovat a tvrdé souboje můžeme vidět každou chvíli.
51:46 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #81 Marek Slepička, asistoval #74 Josef Macek (8:3)
50:02 Macek měl štěstí a nevědomky svojí maskou vykryl střelu.
49:55 Utkání tady v hale sleduje 160 lidí, děkujeme.
48:26 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #67 Marek Mandelbaum, asistoval #93 Michal Skuhrovec (7:3)
48:26 Výběh do útoku stál štíry další inkasovanou branku.
48:01 I v oslabení se štíři dostávají do útoku.
47:33 Vyloučen hráč #75 Tomáš Brožek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
47:33 Hosté si zahrají první přesilovku.
46:25 Staněk V. vystřelil, ale Vybíral zkušeně natahuje ruku a vyráží.
45:50 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #79 Tomáš Skalitz, asistoval #67 Marek Mandelbaum (7:2)
45:10 Chaos před bránou hostí uklidňuje Vybíral a posílá svůj tým do brejku.
43:40 Štíři opět hrají přesilovku a čekají na vhodný okamžik na další branku.
43:05 Vyloučen hráč #66 Zdeněk Fanta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
42:01 Litvínovu se nedaří probojovat na útočnou polovinu.
41:03 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Lukáš Malý, asistoval #12 Václav Hejplík (7:1)
40:34 Štíři se aktivně drží na útočné polovině.
39:59 Střely za třetinu 12:8.
39:54 Havelka přestřeluje bránu z bezprostřední blízkosti.
39:34 Vyloučen hráč #46 Ondřej Krejčí družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
38:46 Litvínov se dostává do brejku. Trefují pouze Macka.
37:52 Fořt místo přidání další branky trefuje pouze Vybírala.
36:45 Vybíral brání svoji bránu tělem i duší.
35:47 Strouhal zkušeně odpaluje míček od brány a tím zabránil jasnému gólu.
35:05 Štíři mají rozehrávku těsně před bránou hostí, kterou však neproměnili.
33:42 Stále se hra přelévá z jedné strany na druhou.
33:06 Vít Strouhal tu má holčičí fanklub, který jde slyšet přes celou halu.
31:02 Hra spíš připomíná tenisové utkání... Doleva, doprava a hned vzápětí musíme otáčet hlavu doleva.
30:14 Ta samá situace se stala i hráči hostí, Výtvarovi.
30:00 Slepička střelou z půlky přestřelil bránu Litvínova.
29:05 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Ondřej Havelka, asistoval #47 Mikuláš Fořt (6:1)
29:05 Skákavý míček dokázal Havelka uklidit do brány a skóre je tak 6:1.
26:57 Štíři se tlačí dopředu a chtějí zvýšit gólový náskok.
25:56 Chaos před domácí brankou a Macek zázrakem chytá střelu Litvínova.
24:10 Hosté se poprvé za třetinu dostali na útočnou polovinu déle než na pět sekund.
23:01 Malý trefuje po přihrávce Štěpky tyčku.
22:13 Hosté se nemohou dostat k míčku.
21:03 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #68 Radek Hanák bez asistence (5:1)
21:03 Vzápětí přidává Hanák 5 gól a dostává štíry do čtyřbrankového vedení.
20:39 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:1
20:39 A hned na úvod tu máme krásnou akci Štírů zakončenou gólem.
19:59 Střely na branku 11:5.
18:43 Hosté chtějí přidat další branku a tak se hra převážně odehrává na štírské polovině.
17:39 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Lukáš Malý, asistoval #38 Michal Matějček (3:1)
15:09 Štíři se zatím k větší akci nedostali.
13:45 Vyloučen hráč #29 Daniel Hulič družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
13:45 Štíři si zahrají první přesilovku díky faulu na Hanáka.
12:15 Macek zkušeně chytá další nebezpečnou střelu Litvínova.
11:12 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:1
11:12 Hosté z brejku snižují náskok na 2:1.
09:35 Hosté se zatím nedostali na útočnou polovinu a čekají na svojí šanci.
08:00 Kráík sjel po florbalce nepříjemně na koleno. Snad to nebude nic vážného.
07:23 Štíři se tlačí na útočnou polovinu a snaží se náskok zvýšit, zatím bez úspěchu.
06:20 Hanákovi nesedla přihrávka od Štěpky a přestřeluje bránu.
05:30 Hosté mají první nebezpečnou standardku, tu však nevyužili a domácí poslali do brejku.
04:32 Hosté se dostávají do brejku a snaží se zmenšit náskok štírů, marně.
03:51 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #14 Jan Staněk (2:0)
03:50 A hned ze začátku Štíři se dostávají do vedené dvěma rychlými góly.
03:24 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #7 Michael Kudláček, asistoval #66 David Štěpka (1:0)
03:05 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
01:18 Riskantní nahrávku crossem Štěpka bohužel nezpracoval. Rozehrávají hosté na polovině.
00:15 První šance hostů, Macek však zkušeně chytá.