9:2
    Jakub ANDRLE
    (Grábl)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Z.F.K. AQM Petrovice 9:2
branky: 15. David Sládeček, 24. David Sládeček, 29. Matěj Hronek, 34. David Sládeček, 50. Luděk Ondráček, 50. Matěj Hronek, 53. David Coufal, 58. David Coufal, 59. Jakub Andrle - 4. Radim Ivan, 7. Petr Kašpar; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0 + Jan Řezník (HAT) 5:3; využití: 3:0; diváků: 153; zásahy brankářů: Filip Kejík 20 - Martin Janík 28; po třetinách: 1:2, 3:0, 5:0
59:59 Vyjádření trenéra domácích Marka Fialy: Do zápasu jsme vstoupili ospalejším výkonem a dostali jsme soupeře do hry. Od poloviny 1. třetiny jsme převzali otěže zápasu a kontrolovali hru. V zápase bylo pětiminutové oslabení, které jsme zvládli. I přes 9 vstřelených branek jsme se dnes hodně prali s produktivitou. Děkujeme skvělým divákům a soupeři za utkání.
59:59 Vyjádření trenéra hostů: Prvních 30 minut jsme předvedli zlepšenou hru. Utkání výrazně ovlivnila naše pětiminutová přesilovka, ve které jsme byli tragičtí, poslední třetina již byla naší klasikou. Děkujeme soupeři a divákům za utkání.
59:59 Střely po 3. třetině 18:9
58:17 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 9:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #23 Jakub Andrle, asistoval #38 Jan Grábl (9:2)
58:17 Andrle využil ponechanou výhodu.
57:19 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 8:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 David Coufal, asistoval #36 Luděk Ondráček (8:2)
57:19 Hattrick využil přesilovku a vede už o 6 branek.
55:20 Vyloučen hráč #13 Vojtěch Mrkva družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:11 Jakubec šel sám na Kejíka, druhý jmenovaný byl úspěšnější.
52:37 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 7:2
52:37 Coufal dobrou střelou těsně nad zemí překonal Janíka.
51:38 Vyloučen hráč #12 Marcel Jakubec družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání
51:38 Po rychlé kličce Fuchse jde na 2 minuty Jakubec.
49:33 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #70 Matěj Hronek, asistoval #8 Lukáš Jalový (6:2)
49:33 Dva rychlé góly Hattricku, dávají ledovou sprchu Petrovicím.
49:20 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #36 Luděk Ondráček, asistoval #38 Jan Grábl (5:2)
46:37 Janík přidává dalších několik výborných zákroků.t
46:12 Po tvrdém souboji končí Sládeček za mantinelem.
43:18 Fuchs krásně sklepl míček ze vzduchu a šel sám na golmana, t Janík ho však zastavil.
42:03 David z dorážky do prázdné branky trefil břevno.
41:30 Petrovice se zatím nedostaly k balonku.
39:59 Střely po 2. třetiny 12:7
39:43 Hattrick čeká na konec třetiny na své polovině.
38:44 Coufal vystřelil po zemi Janík, ale střelu chytil.
37:41 Dvořákuv dobrý backhand těsně míjí branku.
36:02 Kejík předvedl další dobrý zákrok.
33:14 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #45 David Sládeček bez asistence (4:2)
33:14 Sládeček završuje Hattrick a dokonce se na hřišti objevilo i několik čepic.
31:14 Sládeček teď v rohu předvedl tvrdý souboj v rohu hřistě.
28:58 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:2
28:58 Hronka sice bránili dva hráči, i tak se však dokázal prosadit.
27:57 Vyloučen hráč #69 Jan Řezník družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 5 minuty za sekání
25:54 Ondráček dobře vypíchl míček na půlce, řítil se na Janíka, netrefil, ale branku.
23:09 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #45 David Sládeček, asistoval #13 David Coufal (2:2)
23:09 Sládeček má dnes dobře seřízená mířidla, a tak přidává druhou branku.
22:11 Petrovice teď měli několik dobrých střel, Kejík drží Hattrick.
20:38 Gráblova dorážka končí za mantinelem.
19:59 Střely po první třetině 7:6 pro Hattrick.
19:38 Z poslední šance Hattricku nic nebylo, a tak první třetinu vyhrály Petrovice.
19:05 Hronek se dobře uvolnil, ale míček mu sjel, a tak ze šance nic nebylo.
17:05 Coufalova střela těsně míjí branku.
16:30 Hattrick se dostal do hry a Petrovice začínají mít problémy.
14:33 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #45 David Sládeček, asistoval #25 Dominik Dvořák (1:2)
14:33 Hattrick se usadil na půlce hostů a po přesné střele Sládečka snižuje na rozdíl jedné branky.
13:17 Vyloučen hráč #2 Lukáš Hrubý družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:36 Petrovice teď předvedly pěknou akci, která ale bohužel pro hosty končí bez gólu.
10:01 Coufal měl dobrou střelu Janík, ale drží Petrovice
08:08 Andrle pěkně prošel na půlku soupeře, tam mu ale míček sjel a hrají Petrovice
06:12 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 0:2
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar, asistoval #12 Marcel Jakubec (0:2)
06:12 Kašpar přidává další gól pro Petrovice, po rozehrávce z rohu zůstal osamocený na středu a po zemi prostřelil Kejíka
05:40 Petrovice zatím hrají víc s balónem a snaží se přidat další branku.
03:13 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 0:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #90 Radim Ivan, asistoval #2 Lukáš Hrubý (0:1)
03:13 Ivan protlačil míček za Kejíka.
01:30 Začalo se aktivně na obou stranách, Halama po rychlém protiútoku trefil tyč.