59
  • 59 58:57
    Litvínov

1. MVIL Ostrava WOOW - SK BIVOJ LITVÍNOV 6:4
branky: 1. Filip Machálek, 7. Petr Trulík, 11. Jakub Smrčka, 20. Daniel Kotzur, 42. Jakub Robenek, 52. Jan Hranický - 14. Lukáš Pudil, 38. Oldřich Jireček, 40. Michal Skuhrovec, 47. Daniel Hulič; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 5:4; využití: 0:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 19 - Jiří Vybíral 16; po třetinách: 4:1, 0:2, 2:1
60:00 Komentář trenéra hostů (Daniel Hulič): Nakonec to nebylo úplně špatný, škoda nevyužitých šancí na konci, ale domácí tam resp tady taky něco měli. Možná zbytečně vyhecovanej konec, ale jinak díky za zápas a venku je už doufám že tma.
60:00 Komentář trenéra domácích (Tomáš Svačinka): První polovina utkání z naší strany velmi slušná, hráli jsme na míčku sebevědomě, za což kluky chválím, ale od poloviny druhé třetiny jsme se uspokojili a přestali hrát a soupeř toho dokonale využil. Ve třetí třetině jsme se už nemohli dostat do zápasu a bylo to jenom o ubránění výsledku, jsme rádi za 3 body. Díky soupeři a divákům za zápas.
60:00 Počet střel celkem: Domácí: 22, Hosté: 23.
60:00 Počet střel v 3. třetině: Domácí: 8, Hosté: 10.
59:36 NO Goal, vysoká, škoda mohlo to být zajímavější.
58:58 Litvínov v 6-ti.
58:57 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
58:01 Pecháček už druhá akce, zatím vedle.
57:23 Vyloučen hráč #92 Michal Dombrovský družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za bránění ve hře
55:56 Kořínek suprový zákrok, Skuhrovcovi se o tom bude zdát ještě v play-off.
55:14 Kořínek osekán, ale drží.
54:15 Skuhrovec byl blízko gólu, ale backhand proplachtil kolem tyčky.
51:36 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 6:4
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #31 Jan Hranický, asistoval #12 Filip Machálek (6:4)
51:36 Akce večera! Hranický objel Jirku Pecháčka, ještě přidal otočku a střelou na bližší tyčku dává góooool!
50:42 Pudil hodně naivní. Po zemi skoro z půlky.
49:51 Cabiš motal za brankou a vymotal faul.
48:06 Jurdzin tutovka, vedle.
47:20 Tyčka.
46:41 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #29 Daniel Hulič, asistoval #86 Jiří Pecháček (5:4)
46:41 Hulič procedil míček do branky a skutečně tedy přihrál Jirka Pecháček. Děkujeme vyloučenému Valterovi za objasnění.
45:53 Vyloučen hráč #88 Vlastimil Valter družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost
45:53 Vyloučen hráč #28 Petr Trulík družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hrubost
44:39 Teď to je hodně nahoru dolů, Trulík pěkná střela na bližší tyčku.
43:52 Valterova tvrdá rána proletěla kolem horní tyčky.
42:36 Zajímavá situace, dáme buly, byl to balón.
41:35 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 5:3
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #7 Jakub Robenek bez asistence (5:3)
41:35 Pecháček přecenil své síly, pro Robenka normální práce, blafáček, gólman šel na páreček.
40:52 Hosté nic nevymysleli a hrajem zase 5 na 5.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny nevyhrál žádný tým, faul a míček mají hosté.
40:00 Počet střel v 2. třetině: Domácí: 5, Hosté: 4.
39:31 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #93 Michal Skuhrovec, asistoval #29 Daniel Hulič (4:3)
39:31 Skuhrovec dává dvojité housle.
38:51 Vyloučen hráč #11 Daniel Kotzur družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hrubost
38:51 Vyloučen hráč #10 Adam Tesárek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za blokování florbalky
38:51 5 na 3. Tesárek sekyrka ze zadu, Kotzur vypínač u mantinelu.
37:00 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #41 Oldřich Jireček, asistoval #29 Daniel Hulič (4:2)
37:00 Hulič dal krosovku na Jirečka, který přes ruku backhandem přehazuje Kořínka.
35:12 Smrčka nahazoval na branku, tečované, míček mají hosté.
33:00 Kotzur ve formě, nahrávka na Tesárka excelentní, ale střela horší. Pak zmařil akci hostů 3 na 1 svým pádem.
31:12 Půlka zápasů a kritické minuty domácích jsou tady, Jirečkův blafák je první vlaštovkou.
30:12 'Fakt jsem se ho nedotkl'- Daniel Hulič.
30:11 Vyloučen hráč #29 Daniel Hulič družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:00 Klimek nevyzrál na Vybírala, ke gólu neměl daleko ani na druhé straně Hocelík.
27:13 Hodně nemastná neslaná přesilovka.
26:26 Trulík mířil do vinklu, ale netrefil vůbec ideálně.
25:37 Hulič se dostal příhrávku na hodně dlouhou ruku, a proto z toho nic nebylo a ještě dostal naložené od Dombrovského.
25:05 Vyloučen hráč #41 Oldřich Jireček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
24:06 Jurzdin jezdí, ale střela se dostala jenom do rohu. Do rohu hřiště.
22:08 Kluci jsou zatím hlavama v šatně, na můj vkus až moc nepřesností.
20:40 Vitvar se snažil snížit na brankovišti, ale trefil jenom zadní mantinel.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00 Počet střel v 1. třetině: Domácí: 9, Hosté: 9.
19:54 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 4:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #11 Daniel Kotzur, asistoval #70 Lukáš Svačinka (4:1)
19:54 Kotzur se otočil na malém brankovišti a dává jednoho do šatny.
19:20 Robenek dvě tutovky, skóre se nemění.
18:35 Robenek předržel balónek a místo střely skončil v mantinelu.
17:15 Vyloučen hráč #42 Lukáš Pudil družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
15:23 Pekná akce domácích, příhrávky z první, jesličky, pak dostal míček Kotzur a končíme v rohu.
13:27 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #42 Lukáš Pudil, asistoval #28 Jan Vacín (3:1)
13:27 Pudil prostřelil Kořínka, naděje pro hosty?
13:03 Další fotbalový gól, tentokrát Vitvar bodlem.
11:33 Vyloučen hráč #92 Michal Dombrovský družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání
10:32 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 3:0
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #5 Jakub Smrčka, asistoval #27 Filip Fňukal (3:0)
10:32 Smrčka prostřeluje na přední tyčku.
09:29 Klimek zkoušel ze vzduchu zády brance z úhlu, ale neuspěl.
08:13 Vitvar mířil do protipohybu Kořínka, ale takhle to nepůjde.
07:20 Hranický se tlačil do stčely, ale chyběly mu kila navíc, aby vyhrál souboj.
06:30 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 2:0
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #28 Petr Trulík, asistoval #11 Daniel Kotzur (2:0)
06:30 Hluchou chvilku domácích ruší Trulík svým prvním gólem, pěkný růžek.
04:20 Pro upřesnění nejde o Daniela Pudila, bývalého reprezentatna ve fotbale, ale o Lukáše. Neměl teď ale daleko ke gólu, jeho placírka málem překvapila Kořínka.
03:40 Kořínek další zákrok, Pudil se ještě snažil dorazit, ale marně.
03:04 Do hry se zapojili i rozhodčí a pískli faul.
01:34 Skuhrovec nahodil na Kořínka, překvapivě míček skončil mimo hřiště.
00:59 Litvínov se poprvé dostal k balónku.
00:26 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 1:0
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #12 Filip Machálek, asistoval #92 Michal Dombrovský (1:0)
00:26 Machálek dostal na střed a z první střely otevírá skóre.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrál tým domácích.
00:00 3 klíče k vítězství Litvínov 1. Úspěšné výjezdy do Ostravy Litvínovu se v Ostravě daří a jejich minulé výjezdy skončily vždy nějakými body. 2. Nezlomný Daniel Hulič Nejstarší hráč 1. ligy znovu táhne Litvínov, uvidíme, kolik bodů se mu povede získat dnes. 3. 6 proher v řadě Hosté se pokusí o přerušení velmi nelichotivé série zápasů.
00:00 3 klíče k vítězství MVIL Ostrava 1. Navázat na vítěznou vlnu. V posledních dvou zápasech se MVILu podařilo vyhrát a odpoutal se ode dna tabulky. 2. Dva vyrovnaní brankáři S příchodem Petra Gurkovského se můžou domácí spolehnout na dva vyrovnané brankáře, to nebývalo u domácích zvykem.i 3. Využití mladých hráčů na střídavých startech I v letošní sezóně spoléhá MVIL na hráče ze superligových Vítkovic a FBC.
00:00 Dobrý den Vážení diváci, vítám Vás na utkání první ligy mužů mezi domácím týmem 1. MVIL Ostrava a hostujícím týmem SK BIVOJ LITVÍNOV.