2
    Max Andreas MINEV
    zdržování hry

Kanonýři Kladno - Florbal Exelsior Havířov 8:4
branky: 11. Jakub Pecha, 12. Miloš Tyl, 40. Miloš Tyl, 41. Ondřej Riebauer, 43. Miloš Tyl, 44. Matěj Stůj, 46. Miloš Tyl, 49. Tomáš Nushart - 1. Matěj Černý, 36. Richard Kraus, 38. Marián Kloza, 39. Tomáš Kozlík; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 160; zásahy brankářů: Max Andreas Minev 21 - Denis Jasiok 29; po třetinách: 2:1, 1:3, 5:0
60:00 Hodnocení trenéra domácích: 'Od začátku jsme chtěli toto speciální utkání vyhrát a získat tři body. Od začátku, až na první půlku druhé třetiny, jsme měli zápas pod kontrolou a byli jsme ve všech aspektech lepší než náš dnešní soupeř. Děkuji celému týmu za podaný výkon a Havířovu přeji šťastnou cestu domů. Díky divákům, kteří dorazili. Atmosféra byla dnes super a našim hráčům to určitě ve výkonu pomohlo!'
60:00 Nejlepšími hráči zápasu se stávají za domácí tým s číslem 98 Max Minev a za hostující tým 13 Richard Kraus.
60:00 Střely ve třetí třetině: KLA - 14, HAV - 12. Celkově potom KLA - 37, HAV - 25
60:00 Komentář trenéra hostí Hynka Pláška: Dvě třetiny jsme sahali po bodech. Vstup do třetí části nám vůbec nevyšel a Kladno odskočilo do rozhodujícího trháku. V dalších zápasech se musíme zlepšit a ukončit nepříjemnou sérii. Děkuji soupeři za utkání a divákům za atmosféru.
59:57 Diváci odpočítávají...
59:30 Tohle už dobře dopadne... hrdinou téhle třetiny je ale Minev, protože Havířov ml několik dobrých šancí
57:50 Havířov hraje přesilovku v šesti hráčích
56:54 Vyloučen hráč #98 Max Andreas Minev družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za zdržování hry
56:53 Max Minev čtvrtým zásahem v krátké době po sobě výrazně pomáhá naší obraně
56:40 Diváci se samovolně dávají do potlesku a bubnování. Nálada je tady vskutku dobrá
56:32 Opět Minevův zákrok a hala jej pochválila potleskem
54:45 Mivev skvělým reflexivním zákrokem drží stav na čtyřech obdržených brankách
54:10 Přívara si poradil v nelehké situaci a setřásl hned dva napadající hráče
53:42 Pecha nejprve krásnou střelou z první ohrozil branku hostů, poté v dorážce fauloval a rozehrává Havířov
52:42 Zajímavá standardka Havířova, ale na poslední chvíli jejich hráči přeskočil míček přes čepel
50:50 Tři střelecké pokusy Kanonýrů v krátkém sledu. Otěže utkání jsou jasně v našich rukou.
48:58 GÓL Kanonýři Kladno! 8:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #44 Tomáš Nushart, asistoval #33 Jakub Černý (8:4)
48:58 Nushart (Nusík Pusík) si předvedl krásnou individuální akcí, kterou začal v hloubi obranného pásma, výběhem se dostal přes osu a vystřelil přesně do šibenice
47:50 Kučera z Havířova teď přešel několik našich hráčů a Minevovi pomohla až horní tyč
46:35 Začátek třetiny jednoznačně pro domácí a i když je teď takové menší příměří, stále jsme spíše nebezpeční my
45:10 Timeout Florbal Exelsior Havířov
45:10 GÓL Kanonýři Kladno! 7:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #91 Miloš Tyl, asistoval #19 Ondřej Riebauer (7:4)
43:27 GÓL Kanonýři Kladno! 6:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #93 Matěj Stůj, asistoval #33 Jakub Černý (6:4)
43:05 V hale to teď je zahučelo! Kalina vzduchem na šířku pásma na Nusharta, ten skvělým volejem na šibenici, ale Josiok tohle vyčapl fantasticky
42:44 GÓL Kanonýři Kladno! 5:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #91 Miloš Tyl, asistoval #9 Dušan Přívara (5:4)
42:44 Přívara pohlednou přihrávkou na Tyla, ten z velmi ostrého úhlu prostřelili brankáře Josioka
40:26 GÓL Kanonýři Kladno! 4:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Ondřej Riebauer, asistoval #91 Miloš Tyl (4:4)
40:26 Riebauer otevírá skóre 3. třetiny
39:59 Střely ve druhé třetině: KLA - 14 HAV - 8
39:53 GÓL Kanonýři Kladno! 3:4
39:53 Riebauer za branku na Tyla a ten využil špatného přesunu brankáře a zasunul k tyči
38:24 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:4
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #33 Tomáš Kozlík, asistoval #13 Richard Kraus (2:4)
38:24 Havířovu narostla křídla. Slepené branky na jeho hru působí jako balzám
37:58 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #25 Jakub Vilím (2:3)
37:58 Havířov přidává další branku a vede 2:3
35:42 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #13 Richard Kraus, asistoval #33 Tomáš Kozlík (2:2)
35:42 Teslík to teď trochu přehnal se sebevědomím, podržel míček déle před naší brankou a hosté mu jej odebrali a výsledkem je srovnání
34:27 Sachr z první těsně vedle
34:02 Minevova helma opět otestováná na pevnost
33:21 Poslední minutku a půl je hra plná nepřesností od obou týmů
31:53 Stůj se po několikatýdenní pauze vrátil do sestavy a jeho zarputilost a důraz hned pociťují hráči, co mají míček na čepeli
29:42 Minev vyhlavičkoval dobrý pokus hostů
28:35 Tyčka!
28:34 Kalina ve snaze zabránit rodící se šanci zahrál vysokou holí a sudí zkřížili ruce nad jejich hlavami. Nájezd pojede Kloza
27:47 První pětice se kombinací dostala do zakončení. Ruka brankáře hostí na správném místě.
27:09 Tyl teď střelou vyzkoušel pevnost konstrukce naší střechy
25:42 Standardní situace před brankovištěm Havířova. Bohužel jen do zdi.
25:04 Nushart po souhře celé útočící trojice o kousek minul
24:45 V našem obraném rohu se o do souboje, který se dostal i kousek mimo hřiště, přimotal malý pořadatel, který ale vše ustál. Zřejmě se dobře zpevnil.
24:30 Riebauerova střela letěla spíše na koš, než na branku
22:35 Ubráněno a hned jsme na míčku!
21:10 Havířov v našem pásmu, ale zatím blokujeme a vykrýváme prostory zodpovědně
20:31 Vyloučen hráč #19 Ondřej Riebauer družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
19:59 Střely v první třetině: KLA - 9 HAV - 5
19:58 Kladno ještě rozehraje jednu standardku ve svém pásmu
19:30 Za Jasiokem zazvonila tyč... kdo tam? Kanonýři!
18:52 Nushart zakončil, ale gól z toho nebyl
18:50 Domácí stále v tlaku a teď budeme mít standardní situaci ze zajímavé pozice
18:15 Louvar krásně získal míček při návratu do naší obrany, následnému protiútoku chyběla Tylovi přesnost
16:55 Teslík na jednom mantinelu nabral míček na svou čepel, udělal si výlet na šířku hřiště a předložil do šance před branku.
15:20 Havířov se snaží o snížení tempa utkání pomalejší rozehrávkou
11:41 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
11:41 Druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat. Miloš Tylne nohu Jasioka.
10:56 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #86 Jakub Pecha, asistoval #77 Vojtěch Teslík (1:1)
10:56 Teslík na Pechu a ten taženou střelou srovnává
09:30 Kanonýři stále více aktivní, snad to brzy cinkne do správné branky
08:20 Střela Vojty Teslíka také měla gólové parametry, ale zatím se nám bohužel nedaří
07:55 Chvojka šikovně prostrčil do šance Nushartovi, ale obránce Havířova na poslední chvíli tečoval jeho střelu
06:49 Riebauer v šanci, došvihem polechtal prsty soupeřova brankáře a bude se lepit náplast
05:32 o naší šanci se míčku zmocnili soupeři, založili hned nebezpečný break, ale naše obrana jej dokázala zastavit
04:28 Ondra Richtr a jeho rameno v akci, nyní si musel vyslechnout připomínky k jeho předchozímu počínání
04:21 Havířov v našem pásmu, rozehrává standardní situaci
03:30 Oba týmy teď trochu tápou s rozehrávkou
02:15 Pfaur si počkal na krosovou přihrávku, vyslal dobrou střelu, ale brankář Jasiok se blýskl svým zákrokem
01:30 Honza Cvrček vyslal tvrdou střelu, kterou zablokovala obrana hostů
00:38 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 0:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #19 Adam Klimeš (0:1)
00:15 Max Minev v brance domácích předvedl těžký zákrok