• 52 51:26
    2
    Ondřej KREJČÍ

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbal Chomutov 5:6
branky: 10. Tomáš Skalitz, 22. Jiří Pecháček, 28. Vlastimil Valter, 32. Michal Skuhrovec, 48. Viktor Hocelík - 5. Tadeáš Melíšek, 10. Tadeáš Melíšek, 20. Vojtěch Semerád, 23. Adam Stibor, 24. Ondřej Kopp, 36. Jiří Šafařovský; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 130; zásahy brankářů: David Stojka 34 - Milan Stránský 28; po třetinách: 1:3, 3:3, 1:0
65:00 Jakub Šimek (Florbal Chomutov) - Derby zápas maže tabulkové postavení a dnešek toho byl důkazem. Chyběla nám jednoduchost v přechodu a zakončení. Jsme však rádi za 3 body a celkově z těchto derby zápasů za 6. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
65:00 Filip Skořepa (SK Bivoj Litvínov) - Dnes bychom si rozhodně bod/y zasloužili, vyrovnané utkání s těžkým soupeřem. Děkujeme všichni všem za všechno a rádi uvidíme fanoušky i příště.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině - 12:11
59:34 Bivoj hraje v šesti!
57:54 Domácí Stojka teď zalehl míček těsně u brankové čáry. Rozhodčí rozhodl že gól nebyl, takže se hraje dál.
55:45 Dnešní zápas je pořádně vyhrocený, jak fanoušci tak hráči se překřikují navzájem.
54:48 Stránský se opět postrkuje se svým bývalým hrající trenérem Huličem. Tentokrát situaci musel uklidňovat rozhodčí.
52:09 Štěrba rozjíždí přesilovku a vysílá první střelu na domácí branku.
51:26 Vyloučen hráč #46 Ondřej Krejčí družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost
49:00 Krejčí šel sám na branku hostí, ale Stránský skvěle zasáhl a podržel tak Chomutov.
47:09 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:6
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #86 Jiří Pecháček (5:6)
46:12 Daniel Hulič se postrkoval s jedním hráčem hostí, Milan Stránský jakožto bývalý Bivoj všechno uklidňoval.
44:58 Bivojům se pořádně nedaří vyslat nějakou pěknou střelu, natož vstřelit branku. Chomutov je v jasné přesile.
41:38 Novotný střílel skoro z půlky hřiště, ale nikdo střelu netečoval a tak mohl Stojka s klidem zasáhnout.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině - 12:14
38:26 Dnešní zápas je tak zajímavý že se to nedá všechno popsat, takže pokud máte možnost, podívejte se na naše video. https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Florbal/Soutez-1.-liga-muzi/Cast-Zakladni-cast/Pohlavi-Muzi/Sezona-2018-2019/168055-SK-Bivoj-Litvinov-FbC-98-Chomutov.htm
37:29 Štěrba dostal nabito před domácí brankou ale minul.
37:01 Šarša vybojoval míček u mantinelu a Chomutov může jít opět do útoku.
35:51 GÓL Florbal Chomutov! 4:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #18 Jiří Šafařovský, asistoval #91 Vojtěch Semerád (4:6)
35:04 Michal Skuhrovec nešikovně zakopl a udělal si zřejmě něco s kotníkem. Nevíme jestli se vrátí do utkání.
33:37 Vyloučen hráč #28 Petr Linc družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
31:47 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #93 Michal Skuhrovec, asistoval #29 Daniel Hulič (4:5)
30:17 Litvínov na chvíli převzal iniciativu a zatápí hostím.
27:11 Stránský dokázal Vacínovu střelu pouze vyrazit, Valter už pak dorážel do prázdné branky.
27:10 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #88 Vlastimil Valter, asistoval #13 Jan Vacín (3:5)
26:34 Štěrba při samostatném úniku napálil míček ale trefil pouze domácího gólmana.
24:57 Stránský teď skvěle zachránil Chomutov když vytáhl míček z brankové čáry po dorážce Huliče.
24:17 Chomutov začal druhou třetinu mnohem lépe než se očekávalo, Bivoj měl zatím jen jednu střelu a mají problém se vůbec dostat k míčku.
23:58 GÓL Florbal Chomutov! 2:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #44 Ondřej Kopp, asistoval #7 Ondřej Bejček (2:5)
22:44 GÓL Florbal Chomutov! 2:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Adam Stibor, asistoval #13 Tomáš Novotný (2:4)
21:29 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #86 Jiří Pecháček, asistoval #25 Viktor Hocelík (2:3)
20:00 Střely na branku v první třetině - 9:15
19:00 GÓL Florbal Chomutov! 1:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Vojtěch Semerád, asistoval #77 Adam Stibor (1:3)
16:03 Kopp vyslal nebezpečnou střelu na domácí branku, Stojka na ní vůbec neviděl ale jeden z Bivojů jí tečoval mimo.
14:47 Vojtěch Semerád střílel z těsné blízkosti, ale Stojka dokázal výskokem podržet Bivoje.
13:22 Po menší strkanici u mantinelu neudržel svoje nervy Vlastimil Valtr a přidal ještě jeden strkanec.
13:21 Vyloučen hráč #88 Vlastimil Valter družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost
11:33 Vyloučen hráč #32 Adam Smetana družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
09:57 Skalitzovi se podařilo překazit rozehrávku Chomutova a následně skórovat. To samé se teď podařilo na druhé straně Melíškovi a opět posílá Chomutov do vedení.
09:39 GÓL Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #52 Tadeáš Melíšek, asistoval #11 Erik Štěrba (1:2)
09:03 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #79 Tomáš Skalitz bez asistence (1:1)
08:01 Hra je zatím spíše v režii Chomutova, ale víme že Bivojové mají silnější spíše druhou třetinu.
04:51 Jakub Štěrba vystřelil z pravého křídla. To sice dokázal Stojka vyrazil, ale dorážku Melíška už chytit nedokázal.
04:50 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #52 Tadeáš Melíšek, asistoval #19 Jakub Štěrba (0:1)
03:40 Tomáš Novotný ohrozil domácího gólmana z pravého křídla, ale ten byl ve střehu a střelu vykryl.
01:43 Fiala zkoušel reflexy domácího gólmana, ale jeden z jeho spoluhráčů střelu nohou vyrazil.