7:4
    Adam ZBOŘIL
    (Skácel)

TJ Slovan Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice 7:4
branky: 5. Filip Turoň, 10. Jiří Gregor, 26. Michal Kozelský, 29. Marek Vylegala, 33. Filip Hromádka, 49. Michal Kozelský, 54. Michal Prorok - 11. Adam Zbořil, 19. Petr Horák, 20. Lukáš Hrubý, 59. Adam Zbořil; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 92; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 18 - Martin Janík 24; po třetinách: 2:3, 3:0, 2:1
60:00 Komentář trenéra hostů Petra Skácela: Dnešní zápas rozhodla větší chuť soupeře. Ve všech činnostech nás přehrál. Předvedli jsme jeden z nejhorších výkonů v dosavadní soutěži. Gratuluji soupeři k vítězství.
60:00 Komentář trenéra domácích Václava Komačky : Myslím si, že sme boli počas celého zápasu o niečo lepší a dnes sme chceli vyhrať viac. Škoda nevyužitých šancí, mohlo no to byť jednoznačnejšie, na druhú stranu, na konci zápasu nás podržal golman. Děkuji Petrovicím za fair zápas.
60:00 Střely na branku po 3. třetině. Slovan Petrovice. 10:10
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:41 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 7:4
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #10 Adam Zbořil, asistoval #87 Petr Skácel (7:4)
58:39 Nesmyslné rozhodnutí rozhodčích. Z obyčejného seknutí vytvořili 2minutový trest.
58:38 Vyloučen hráč #10 Marek Vylegala družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
58:00 Hrubému sjel míček při střele.
57:20 Slovan musí odolávat stupňující mu se tlaku Petrovic.
55:10 Daniš nedokázal sám překonat Zapletálka. Míček končí za mantinelem.
54:20 Kašpar povalil Smetáka.
53:35 Zapletálek neskutečně vychytal Daniše.
53:03 GÓL TJ Slovan Havířov! 7:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #96 Michal Prorok, asistoval #87 Matěj Erbs (7:3)
52:35 Kozelský uklidňuje hru a vrací míček do obrany.
51:33 Hromádka sražen k zemi.
50:45 Zapletálek drží svůj tým.
49:03 Petrovice dostávají šanci v přesilové hře.
49:02 Vyloučen hráč #90 Filip Turoň družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
48:44 Kozelský v letu zvyšuje stav.
48:43 GÓL TJ Slovan Havířov! 6:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #19 Jiří Gregor (6:3)
48:00 Petrovice v plném počtu.
46:01 Mrkva dohrál souboj u mantinelu. Rozhodčí to vyhodnotili jako dvouminutový trest za hrubost.
46:00 Vyloučen hráč #13 Vojtěch Mrkva družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za hrubost
44:34 Kozelský se pokusil backhandem překvapit Janíka. Janík připraven.
42:10 Kašpar trefuje pouze bok branky.
40:13 Kopelec se pokusil překvapit Zapletálka střelou po zemi.
40:01 Do 3. třetiny vstupuje Slovan s dvoubrankovým vedením.
40:00 Střely na branku po 2. třetině. Slovan Petrovice. 8:5
39:12 Zapletálek vychytal Ivana.
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
36:48 Kozelský Gregor. Přelstili posledního hráče Petrovic, ale bohužel nedokázali zakončit.
35:59 Zapletálek seknut přes prsty Kašparem.
34:58 Zapletálek zneškodnil střelu Daniše.
34:05 Petrovice začaly napadat.
32:47 Hromádkova 'bomba' se kterou nemohl Janík nic dělat.
32:46 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #13 Filip Hromádka, asistoval #91 Petr Řezáč (5:3)
31:08 Druhá přesilová hra pro Slovan.
31:07 Vyloučen hráč #90 Radim Ivan družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání
30:25 Domácí fanoušci podporují svůj tým jak to jen jde.
28:20 Vylegala po nahrávce Proroka vymetl pravý horní růžek.
28:19 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #10 Marek Vylegala, asistoval #96 Michal Prorok (4:3)
27:12 Soják byl na své zákroky upozorněn rozhodčími.
25:30 Slovan dokázal využít svou přesilovou hru a srovnává stav.
25:29 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #91 Petr Řezáč (3:3)
24:53 První přesilová hra pro domácí tým.
24:52 Vyloučen hráč #12 Marcel Jakubec družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:18 Tichému bohužel sjel míček při výjezdu.
23:44 David fauloval Řezáče v rohu.
23:20 Petrovice dlouho v držení míčku na domácí polovině.
20:01 Buly vyhrál Slovan.
20:00 Střely na branku po 1. třetině. Slovan Petrovice. 13:7
19:23 Prorok trefil Janíka do helmy.
19:02 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 2:3
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #2 Lukáš Hrubý, asistoval #47 Bohdan Kopelec (2:3)
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:25 Horák i přes vlastní faul pokračoval v útoku.
18:24 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 2:2
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #7 Petr Horák bez asistence (2:2)
16:07 Turoň z nepřehledné pozice trefuje pouze tyč.
15:18 Prorok zamezil střele Zbořila.
14:28 Hromada z voleje trefuje pouze Janíka.
13:08 Zapletálek našel Gregora, který zrovna vybíhal z trestné lavičky. Jeho samostatný výjezd Janík zneškodnil.
11:10 Skácel na Kašpara, který z první střílí. Zapletálek připraven.
11:08 Vyloučen hráč #19 Jiří Gregor družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
10:01 Zbořil snižuje stav.
10:00 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 2:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #10 Adam Zbořil bez asistence (2:1)
09:48 Gregor chtěl pouze otestovat Janíka, tato střela však skončila za brankovou čarou.
09:47 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:0
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #19 Jiří Gregor, asistoval #91 Petr Řezáč (2:0)
07:21 Hrubý obehrál Hromadu a šel sám na branku, jeho střela mířila nad Zapletálkovu branku.
06:59 Řezáč zastavil Horáka při střele.
05:30 Vylegala na Smetáka, který bohužel netrefil branku.
04:02 Turoň v úniku překonává Janíka a otevírá skóre.
04:01 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:0
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #90 Filip Turoň, asistoval #87 Matěj Erbs (1:0)
03:35 Prorok se pokusil před brankou dorážet. Bohužel trefil pouze tyč.
03:10 Horák trefil Tichého.
02:20 Petrovice aktivnější na míčku.
01:30 Horák se pokusil vystřelit, bohužel trefil obránce.
00:01 Úvodní buly vyhrály Petrovice.
00:00 Vítáme Vás u 16. kola 1. ligy mezi domácím TJ Slovan Havířov a hostujícím Z.F.K. AQM Petrovice.