6:11
    Daniel FILIP
    (Klimeš)

Florbal Exelsior Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary 6:11
branky: 25. Jakub Vilím, 38. Adam Feber, 42. Adam Feber, 54. Jakub Vilím, 57. Kamil Peřka, 59. Daniel Filip - 2. Daniel Nicklas, 25. Daniel Nicklas, 29. Michal Strachota, 31. Michal Chudina, 33. Jan Zavadil, 36. Jaromír Lisa, 45. Daniel Nicklas, 52. Michal Klápa, 53. Miroslav Šnajdr, 55. Jaromír Lisa, 57. Miroslav Šnajdr; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 152; zásahy brankářů: Vojtěch Stefan 14, David Funiok 7 - Václav Zavadil 24; po třetinách: 0:1, 2:5, 4:5
60:00 Komentář trenéra domácích: Náš dnešní výkon neodpovídal důležitosti tohoto zápasu. Dokud si neuvědomíme proč vůbec trénujeme a florbal hrajeme, tak nemůžeme uspět. Jeden z nejlaxnějších výkonů letošní sezóny, ale věřím, že zítra budeme silnější.
60:00 Komentář trenéra hostů: Jsme rádi. že když jsme jeli takovou dálku se nám podařilo zvítězit. V zápase jsme dominovali na míčku a vytvářeli si brankové příležitosti a věřím, že jsme zaslouženě vyhráli. Důležité bude potvrdit 3 body výhrou zítra s MVILEM. Děkujeme soupeři a divákům
60:00 Počet střel na bránu v 3. třetině: D-14, H-12
58:39 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 6:11
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #9 Daniel Filip, asistoval #19 Adam Klimeš (6:11)
58:22 Funiok skáče po míčku a úspěšně zalehává.
57:17 Přihrávky Havířova lítají mimo jejich čepele, ale vůbec jim to nevadí.
56:44 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:11
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #61 Miroslav Šnajdr, asistoval #10 Daniel Nicklas (5:11)
56:17 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 5:10
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka, asistoval #19 Adam Klimeš (5:10)
55:38 Zavadil předvedl ukázkové chytání míčku.
54:03 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #22 Jaromír Lisa, asistoval #96 Michal Chudina (4:10)
54:03 Funiokovi těsně kolem těla prošel míček přímo do brány.
53:15 Kraus se údajně špatně postavil na vhazování a rozehrávka je přenechána Varům.
53:14 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 4:9
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #33 Tomáš Kozlík (4:9)
52:55 Duda trefuje nohu brankáře hostů.
52:25 Timeout Florbal Exelsior Havířov
52:25 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:9
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #61 Miroslav Šnajdr, asistoval #25 Dominik Šíbl (3:9)
51:28 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:8
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (3:8)
51:00 Vyloučen hráč #88 Adam Feber družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za zvedání florbalky
49:54 Havířov tahá míčky a to vede ke zbytečným ztrátám.
48:42 Vyloučen hráč #13 Marek Mandler družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
47:02 Funiok ani neví jak, ale vyrazil rukou letící míček pryč z hřiště.
46:23 Kozlík u mantinelu zfaulován, ale pouze volný úder pro Havířov.
44:33 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #23 Jan Zavadil (3:7)
44:33 Nepokrytý hráč vzdaluje Havířovu šanci vyhrát tento zápas.
43:33 Funiok odráží míček pryč z brankoviště.
41:54 Havířov se rozhodl bombardovat střelami bránu hostů.
41:30 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 3:6
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #16 Tomáš Vlach (3:6)
41:30 Rychlá střela z otočky nad nohu brankáře hostů posouvá Havířov dopředu.
40:01 Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #45 David Funiok družstva Florbal Exelsior Havířov
40:00 Počet střel na bránu v 2. třetině: D-8, H-11
37:40 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:6
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #20 Hynek Plášek (2:6)
37:40 Feber rychlým sprintem předběhl obránce, který mu bránil v cestě a zakončil do prázdné brány.
36:21 Klápa střílí, ale míček je odražen o florbalku Šochmana vysoko nad.
35:30 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #22 Jaromír Lisa, asistoval #23 Jan Zavadil (1:6)
34:59 Vyloučen hráč #17 Jakub Holeš družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
34:49 Začíná se přitvrďovat a rozhodčí to ihned vylučují.
34:28 Volný úder pro Vary nebyl proměněn, akorát si přitížili rychlým protiútokem Havířova.
32:54 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #23 Jan Zavadil, asistoval #25 Dominik Šíbl (1:5)
32:03 Feber nedokázal dorazit míček do prázdné brány.
30:49 Peřka posílá na Klimeše, který z první střílí mimo bránu, ale na míčku je stále Havířov.
30:21 Vyloučen hráč #44 Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
30:02 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #96 Michal Chudina, asistoval #22 Jaromír Lisa (1:4)
30:02 Propadnutí v útoku stálo Havířov draho.
28:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #77 Štefan Nagy (1:3)
28:52 Z další rozehrávky to končí přesnou střelou do horního rohu v bráně domácích.
28:42 Šnajdr vybíhá oblouk z rozehrávky v rohu domácích a trefuje helmu brankáře.
27:53 Vary hrajou na čas a do útoku se moc nehrnou.
27:15 Vlach pocítil stařeckou bolest v kříži a hra je přerušena.
25:30 Klimeš obíhá bránu hostů a nahrává na Tychtla, který míček promáchl.
25:09 Havířovu se naskytl volný úder před velkým brankovištěm.
24:43 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:2
24:43 Nepozornost v obraně využita ze strany hostů.
24:27 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #9 Daniel Filip (1:1)
24:27 Vilím si prohodil míček přes střed a z otočky střílí nad nohu brankáře.
23:23 Havířov uzamkl Vary na velkém brankovišti a míček doslova lítá okolo nich.
22:38 Kraus příklepem netrefuje bránu soupeře.
21:22 Havířov nasadil stejné tempo jako minulou třetinu a soupeře ztěží pouští k míčku.
20:34 Nebezpečný míček se kutálel na brankáře hostů, kdy k němu běžel Klimeš, ale rychlost Klimeše byla pomalejší než brankářova.
20:00 Počet střel na bránu v 1. třetině: D:8, H:9
18:44 Klimešovi se nepodařilo dorazit míček před bránou, jelikož se na něho seběhlo mnoho hráčů najednou.
16:26 Šochmanova střela skákala u malého brankoviště, ale míček se odkutálel za bránu hostí.
14:34 Po dlouhé době jsme se dočkali střely ze strany hostů a to konkrétně od Šnajdra, bohužel střela letěla mimo bránu.
12:33 Vary využívají pouze nahrávky okolo matinelů, jelikož si Havířov výborně pokrývá volný prostor na středu.
11:21 Havířov přenesl hru na polovinu hostů, ale v jejich rohu Kraus zasáhl čepel soupeře a k míčku se díky rozehrávce dostávají Vary.
09:27 Klimešovi neprošel jeho cross na Febera skrz chumel hráčů ve velkém brankovišti hostů.
07:40 Kraus se postavil do výborné pozice, do které mu nahrál Holeš zpoza brány, ale trefen je pouze brankář, nikoliv síť brány.
06:30 Vlach si vyjel podél matinelu do útoku a lehkou střelou zápěstím přestřeluje bránu o pár centimetrů.
05:36 Klimešova střela nevyšla podle plánu, jelikož mu míček sjel z čepele a dostává se na čepel hostů.
02:55 Filip zachycuje míček na středu a nahrál na Peřku, který poslal míček vzduchem na Kozlíka před bránou.
01:54 Plášek vybojoval míček ve svém rohu, ze kterého se pokoušel nahrávat hráč hostů.
01:26 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1
01:26 Vary se po minutě dostali k míčku a rychlou akcí skórují.
00:22 Havířov se během pár vteřin dostal na polovinu hostů, kde má volný úder.
00:01 Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.