• 60 59:51
    14:6
    (Kučera)

Florbal Chomutov - 1. MVIL Ostrava WOOW 14:6
branky: 10. Daniel Jäschke, 11. Jiří Šafařovský, 27. Tomáš Novotný, 27. Adam Stibor, 33. Adam Stibor, 38. Jiří Šafařovský, 40. Daniel Jäschke, 42. Tadeáš Melíšek, 46. Ondřej Halej, 47. Daniel Jäschke, 48. Ondřej Bejček, 55. Jiří Šafařovský, 57. Tadeáš Melíšek, 60. Ondřej Bejček - 12. Petr Trulík, 19. Jan Hranický, 25. Jan Hranický, 32. Jakub Smrčka, 38. Lukáš Svačinka, 57. Adam Tesárek; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 5:4; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Milan Stránský 15 - Vojtěch Kořínek 21, Jiří Michálka 4; po třetinách: 2:2, 5:3, 7:1
59:59 Vyjádření domácího vedoucího týmu: Dnes jsme se prali s rozkouskovanou hrou a prvních 24 minut náš výkon měl daleko do ideálu. Naštěstí jsme se vzchopili a utkání dovedli do zdárně vítězného konce. Soupeřům přejeme šťastnou cestu do Ostravy a zároveň mi dovolte těmito řádky poděkovat kadaňským pořadatelům a divákům. V Chomutově se uvidíme příští neděli na třeskuté bitvě o třetí místo s Karlovými Vary. Hezký zbytek víkendu!
59:59 Druhá část vyjádření hostujícího trenéra: Vypadá to že na to někteří pěkně kašlou anebo druhá varianta, že jejich výkon na tuto ligu prostě nestačí. Pozitiv je málo. Uvidíme co v pátek. Díky divákům a soupeřům.
59:59 Komentář trenéra hostů Vojtěcha Kořínka: Co na tom hodnotit. Odjíždíme na utkání a chodí omluvenky z nevolnosti, tak opět vyjíždíme na výjezd aspoň v 10+2. No tak si začnem na dvě lajny, od druhé třetiny hrajeme prakticky jen na jednu, jelikož druhá se nám totálně sesypala. Od druhé třetiny klasický brajgl, hnus. Nedá se na to dívat co na tom hřišti předvádíme.
59:51 GÓL Florbal Chomutov! 14:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #7 Ondřej Bejček, asistoval #15 Daniel Kučera (14:6)
59:34 Vyloučen hráč #84 Ondřej Šarša družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování
58:23 Hosté si vypracovali perfektní šanci, netrefili míček.
57:40 Vyloučen hráč #7 Ondřej Bejček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:47 GÓL Florbal Chomutov! 13:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #40 Tadeáš Melíšek, asistoval #77 Adam Stibor (13:6)
56:10 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 12:6
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #10 Adam Tesárek z trestného střílení (12:6)
54:31 GÓL Florbal Chomutov! 12:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #18 Jiří Šafařovský, asistoval #40 Tadeáš Melíšek (12:5)
54:31 Další využitý brejk domácích.
54:13 Po krásné kombinaci domácích, Novotný trefuje tyčku.
52:00 Domácí šli v oslabení tři na jednoho, na třikrát nevyužili.
50:14 Vyloučen hráč #91 Vojtěch Semerád družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky
49:30 Další skvěle zlikvidovaná šance domácích.
48:30 Hostující brankář si počkal na Novotného forsbergovku.
47:47 GÓL Florbal Chomutov! 11:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #7 Ondřej Bejček, asistoval #9 Daniel Jäschke (11:5)
47:47 Jäschke získal míček na půlce, utekl i vlastnímu stínu a nezištně nahrál před prázdnou branku.
46:24 Timeout 1. MVIL Ostrava WOOW
46:24 GÓL Florbal Chomutov! 10:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #7 Ondřej Bejček (10:5)
46:24 Střídání brankáře. Nový brankář #17 Jiří Michálka družstva 1. MVIL Ostrava WOOW
46:24 Domácí dokončili předchozí neúspěšný samostatný únik. Teď hosté spíš přihlíželi.
45:23 GÓL Florbal Chomutov! 9:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #40 Tadeáš Melíšek (9:5)
45:23 Domácí se do přesilovkové kombinace trochu zamotali, ale Melíšek to nezištně rozmotal.
44:50 Vyloučen hráč #75 Tomáš Kubíček družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:06 Melíšek zakličkoval, připravil gólovou pozici spoluhráči, ale skvěle zasáhl brankář.
41:07 GÓL Florbal Chomutov! 8:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #40 Tadeáš Melíšek, asistoval #91 Vojtěch Semerád (8:5)
41:07 Domácí zabojovali, pomohl jim šťastný odraz a i oni umí skórovat z první střely v třetině.
39:59 Poměr střel ve druhé třetině byl 13:4.
39:37 GÓL Florbal Chomutov! 7:5
39:37 Jäschke se skvěle uvolnil a procedil míček skrz podpaží brankáře.
37:40 GÓL Florbal Chomutov! 6:5
37:25 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 5:5
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #70 Lukáš Svačinka, asistoval #10 Adam Tesárek (5:5)
37:25 Hosté vyforčekovali a rychle vystřelili.
32:14 GÓL Florbal Chomutov! 5:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Adam Stibor, asistoval #18 Jiří Šafařovský (5:4)
32:14 Domácí dohráli předchozí výbornou kombinace přes celé hřiště.
31:05 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 4:4
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #5 Jakub Smrčka, asistoval #11 Daniel Kotzur (4:4)
31:05 Hosté předvádí úžasnou produktivitu. Druhá střela ve třetině prošla pod nohama všech a znamená druhý gól.
29:12 Hezká kombinace domácích končí nepřesnou střelou po špatně trefeném míčku.
26:46 GÓL Florbal Chomutov! 4:3
26:46 Hosté chybovali v rozehrávce, domácí v přečíslení trestali skvělou kombinací.
26:06 GÓL Florbal Chomutov! 3:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #19 Jakub Štěrba (3:3)
26:06 Domácí vybojovali míček na půlce šli tři na dva. Novotný to ze středu vzal na sebe.
24:30 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 2:3
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #28 Petr Trulík (2:3)
24:30 Hosté skórují z první střely v třetině po nenápadné individuální akci u mantinelu.
22:50 Zatím střílí jen Chomutov, chybí ale důraz a někdo před brankou.
19:59 Poměr střel v první třetině byl 9:9.
18:48 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 2:2
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #5 Jakub Smrčka (2:2)
18:48 Hosté si připravili perfektní pozici uprostřed bránící čtveřice.
18:21 Vyloučen hráč #10 Erich Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
18:15 Domácí si připravili dobrou pozici,
17:29 Domácí kvůli skákajícímu míčku nevyužili samostatný nájezd.
16:36 Vyloučen hráč #10 Adam Tesárek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za vysoká florbalka
16:10 Domácí chybovali za vlastní brankou, následnou velkou šanci likviduje jejich brankář.
14:32 Vyloučen hráč #10 Adam Tesárek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hra rukou
12:54 Vyloučen hráč #6 Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:05 Hezká domácí kombinace končí střelou nad.
11:06 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 2:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #28 Petr Trulík, asistoval #12 Jan Hranický (2:1)
11:06 Hosté se dočkali domácí chyby na půlce a šli dva na gólmana.
10:56 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #18 Jiří Šafařovský, asistoval #77 Adam Stibor (2:0)
10:56 Další skrytá střela po rychlé rozehrávce.
09:48 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
09:48 Domácí teď zahráli dlouhý úsek v útoku a pak po vystřídání skórovali ukrytou střelou od mantinelu.
07:30 Domácí začali více hrát i střílet, zase se ale objevil náznak soupeřova brejku.
05:57 Domácí protočili míček kolem celé útočné poloviny, po nahození přišla teč mimo.
04:41 První šance hostí končí střelou nad.
04:13 Zatím sledujeme poziční hru bez šancí. Na míčku jsou více hosté.
00:01 Začneme omluvou, z technických důvodů dnes nebude vysílán přenos.