Start98
  • 60 59:39
    2

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Florbal Chomutov 9:5
branky: 7. Filip Chmelíček, 17. Vojtěch Plaček, 19. Filip Chmelíček, 22. Tomáš Boubelík, 40. Adam Kulík, 44. Filip Chmelíček, 46. Filip Kříž, 53. Ondřej Vošta, 56. Jan Kerzel - 16. Tomáš Novotný, 32. Tadeáš Melíšek, 42. Adam Stibor, 52. Adam Stibor, 59. Jakub Štěrba; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 31 - Jan Vlček 23; po třetinách: 3:1, 2:1, 4:3
60:00 Komentář trenéra hostů - Martin Bocian: Soupeř byl dnes po celý zápas o krůček před námi, jeho aktivní hra nám dělala problémy a nám se ji nepodařilo překonat. Když už jsme díky bojovnosti dokázali snížit, srážely nás zbytečné chyby. Soupeři blahopřeji k výhře a přejeme hodně štěstí ve zbytku sezóny.
60:00 Komentář trenéra domácích - Ondřej Neuman: 'Dnes pro nás skvělé vítězství! Museli jsme ho vydřít doslova od podlahy! Dnes se hrálo hodně důrazně, ale rozhodli jsme florbalovějšími pasážemi a měli i lepšího golmana! Soupeře děkujeme za tvrdou přípravu na těžký závěr sezony a přejeme bezproblémovou cestu domů.'
60:00 Střely 3. třetina: Start 11, Chomutov 11
59:39 Timeout FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
59:39 Vyloučen hráč #40 Tadeáš Melíšek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
59:39 Vyloučen hráč #3 Michal Pražák družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost
59:39 Pražák se poštěkal z Melíškem a oba si jdou odpočinout na trestnou
58:54 GÓL Florbal Chomutov! 9:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #10 Erich Kellermann (9:5)
58:54 Přesilovou hru využívá Šterba
57:45 Vyloučen hráč #17 Maxim Volek družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:34 Volný úder pro domácí, hosté blokují střelu Boubelíka
55:46 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 9:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #72 Jan Kerzel, asistoval #94 Daniel Maxa (9:4)
55:45 Kerzel na druhý pokus trefuje na zadní tyč a raduje se dnes i z branky
54:48 Kerzel sám před brankářem, nedává
53:35 Vošta nyní dobře i v obranné fázi, blokuje sehrávku do prázdné branky na Melíška
52:24 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 8:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #98 Ondřej Vošta, asistoval #72 Jan Kerzel (8:4)
52:24 Ve skrumáži před brankou se prosazuje Vošta
51:04 GÓL Florbal Chomutov! 7:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Adam Stibor bez asistence (7:4)
51:04 Stibor zkusil střelu na branku a končí až v brance
50:14 Šarša zkouší střelbu, ale nesklopil ji dost a končí na plakátu za domácí brankou
49:41 V přesilovce zatím bez nebezpečnější střelby
48:36 Další přesilovka pro domácí co nám nyní přinese
47:55 Vyloučen hráč #84 Ondřej Šarša družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
47:12 Hosté po timeoutu více aktivní napadají po celém hřišti
45:17 Timeout Florbal Chomutov
45:17 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 7:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #35 Filip Kříž, asistoval #72 Jan Kerzel (7:3)
45:17 Kríž zůstal v útoku po střetu z hostujícím obráncem a Kerzel ho našel křižnou nahrávkou, ze které střílel hned a Vlček neměl šanci
43:41 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 6:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #37 Filip Chmelíček bez asistence (6:3)
43:41 Chmelíček kompletuje hattrick, nyní se prosazuje střelou z výběhu
43:22 Kříž z půlky těsně mimo
41:14 GÓL Florbal Chomutov! 5:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Adam Stibor, asistoval #18 Jiří Šafařovský (5:3)
41:14 První akce na domácí půlce hned končí brankou, skakající balonek uklízí do branky Stibor a částečně odčiňuje své vyloučení v první třetině
40:00 Střely 2. třetina: Start 9, Chomutov 10
39:57 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 5:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #18 Adam Kulík bez asistence (5:2)
39:57 Kulík si připisuje branku do šatny, když trefil mezi nohy Vlčka
39:23 Jeden z posledních zápisů do análů v druhé třetině bude ošetřovaní Lupoměcha, kterého sekl Šterba.
38:43 Po dobré akci, zaváží Chmelíček míček do rohu a tam se nechává faulovat
37:34 Konec druhé třetiny zatím v otěžích hráčů Chomutova, Lupoměch se v brance musí ohánět
35:18 Šterba netrefuje ze vzduchu balonek a Lupoměch nemá prácí
35:00 Utkání sleduje výborných 45 diváků
34:34 Jaschke trefuje Lupoměcha do masky
33:41 Plačkovu střelu z výběhu blokuje hostující obrana
33:20 Domácí hraji dosti chaoticky
31:23 GÓL Florbal Chomutov! 4:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #40 Tadeáš Melíšek bez asistence (4:2)
31:23 Melíšek šel do rizika a v oslabení napadal a získal míček, plácl do něj bekhandem a míček se mezi nohami Lupoměcha došoural za brankovou čáru
30:35 Druhá domácí přesilovka zatím plná nepřesností
29:52 Vyloučen hráč #9 Daniel Jäschke družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
29:07 Sklenář zvedl tepovku domácímu trenérovi, svou chybou nabídl šanci chomutovským, ale nic z toho nevytěžili
28:19 V přesilové hře hosté zlobí, trefili dokonce tyčku, ale Lupoměch drží jak skála
26:48 Vyloučen hráč #98 Ondřej Vošta družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře
26:47 Vošta decentně přesunul Novotného na svou střídačku a jde si odpočinout na trestnou lavici
26:02 Na hřišti se nyní hraje kolem půlky, ani jeden z týmu se nedokáže dostat do nebezpečné pozice
23:50 Vlček opět kazí radost domácím útočníkům a nepouští míček za svá záda
23:26 Hosté rozehrají volný úder ještě jednou, nerozehráli jej ze správného místa
21:48 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 4:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #9 Tomáš Boubelík, asistoval #13 Ondřej Schuller (4:1)
21:48 Boubelík běžel podél mantinelu a nic nevymýšlel a vystřelil na zadní tyč a skóruje, asistence Schuller
20:20 Vlček hned na začátku v akci a podržel
20:00 Střely 1. třetina: Start 12, Chomutov 15
18:57 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 3:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #37 Filip Chmelíček, asistoval #24 David Jirásek (3:1)
18:57 Přesilovka se dobré přehrála až na Chmelíčka a ten nedal šanci Vlčkovi a střílí další branku
18:18 Vyloučen hráč #77 Adam Stibor družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
16:41 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #6 Vojtěch Plaček, asistoval #3 Michal Pražák (2:1)
16:41 Voljta Plaček šel za odraženým balonkem a počkal si svou střelou a trefuje přesně pod rukou Vlčka
15:09 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #19 Jakub Štěrba (1:1)
15:09 Rychle rozehraný volný úder uklízí do branky Novotný
14:06 Lupoměchům dlouhý výhoz nestihl Vojta Plaček a hostující brankář si bere jednoduchý balonek
13:27 Schuller hned po opuštění trestné lavice v nebezpečném útoku, Vlček se štěstím vyráží
12:39 Trenér Neuman je nespokojen, chce i v oslabení hrát aktivní florbal a ne pouze vyhazovat balonky
11:12 Vyloučen hráč #13 Ondřej Schuller družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost
10:43 Chmelíček uslyšel Voštu, tak mu dal balonek do lepší pozice, ale ten Vlčka nepřekonal
09:28 Novotný protáhl Lupoměcha střelou od domácí střídačky
08:15 Pražák nedoráží střelu, kterou vyslal Plaček. Vlček se ale dost zapotil při zákroku
06:57 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #37 Filip Chmelíček, asistoval #94 Daniel Maxa (1:0)
06:57 Dobrá akce po ose Maxa a Chmelíček, kdy druhý jmenovaný trefuje do prázdné a otevírá skóre
05:37 Chybu Wolfa O. nepotrestal chomutovský Adam Stibor
04:12 Lupoměch dobrý zákrok po střele hostujícího Fokta
03:45 Maxa postrčil na Volka, ale ten v těžké pozici před brankou neskoruje
01:41 První dvě minuty přinesli už dvě nebezpečné šance, domácí prověřili Vlčka dobrou střelou od mantinelu a hostů zkazil radost z vstřelené branky míček poskakující na brankové čáře
00:00 Dobrý den, vítáme Vás v tento páteční pozdní čas z Kunratic. Tento online je pro fanoušky obou klubů, kteří se rozhodli čas než u dobrého florbalu trávit u dobrého pití někde v restauračním zařízení