6:7
    Dušan PŘÍVARA
    (Nushart)

BLACK ANGELS - Kanonýři Kladno 6:7p
branky: 8. Matěj Boček, 13. Jan Hněvkovský, 25. Jakub Renčín, 29. Jaroslav Král, 51. Jan Hněvkovský, 59. Jan Pícha - 4. Jakub Pecha, 7. Jakub Pecha, 13. Tomáš Nushart, 32. Tomáš Nushart, 35. Jan Louvar, 52. Miloš Tyl, 62. Dušan Přívara; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 255; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 26 - Max Andreas Minev 22; po třetinách: 2:3, 2:2, 2:1, 0:1
65:00 Komentář trenéra domácích pana Petra Pajera: Musím ve všem souhlasit s trenérem Kladna. Mrzí mě, že jsme dneska celý zápas tahali za kratší konec a nechávali tak soupeře zbytečně na koni. Vždy, když už se zdálo, že jsme z toho venku, tak jsme polevili, inkasovali a trápení začalo nanovo. Díky moc školákům, že dokázali oželet své oblíbené předměty a přišli zafandit.. :-)
65:00 Komentář trenéra hostí pana Adama Nolče: Zápas v netradičním case jsme zvládli za dva body. Velice vyrovnane utkani rozhodovali maličkosti. předevsim musim podekovat skvelemu golmanovi, ktery ma nejvetsi zasluhu na dnesnim vyhre. Děkujeme soupeřům a malym fanouskum za dobrý zápas.
65:00 Střely v prodloužení: BA 0, Kladno 2. Celkem BA 28, Kladno 33.
65:00 Ukončení prodloužení
61:17 GÓL Kanonýři Kladno! 6:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Dušan Přívara, asistoval #44 Tomáš Nushart (6:7)
61:00 Blaci v útoku ve třech. Kladno bez brankáře.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Přívara nervózní jak malý Jarda a zlomil na buly hůl.
60:00 Střely ve třetí třetině: BA 10, Kladno 9.
59:30 Nushart provětral Matiáška.
58:18 GÓL BLACK ANGELS! 6:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #52 Jan Pícha, asistoval #99 Jakub Renčín (6:6)
58:18 Domácím se hra v šesti vyplatila a Pícha propálil.
57:45 Domácím se krátí čas. Kladno hraje na balónku v útoku
55:19 Ježek nechal vyniknout Mineva.
52:15 Timeout BLACK ANGELS
51:36 GÓL Kanonýři Kladno! 5:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #91 Miloš Tyl, asistoval #18 Kryštof Hartman (5:6)
51:36 Tyl sám před brankou tohle trestá již od mladších žáků.
50:48 Kapitán Hněvkovský z předbrankového prostoru vyrovnává!
50:47 GÓL BLACK ANGELS! 5:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #89 Jan Hněvkovský, asistoval #99 Jakub Renčín (5:5)
50:25 Minev teď dvakrát vychytal lapačkou Ludvíka.
49:03 Vyloučen hráč #53 Vít Bednář družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
47:47 Tyl s Nushartem zlobí obranu domácích. Matiášek v pozoru a skvělým zákrokem drží šance pro Blacky.
46:54 Hromada z dobré pozice bohužel nestřílí a hledá v lepší pozici neúspěšně.
46:04 Kladenský Petrlík teď dvěma skvělými zákroky pomohl Kladnu neinkasovat.
44:28 Boček M. čape Píchovu dělovku.
44:00 Dnešní utkání sleduje 255 diváků!
43:18 Hosté dobře a trpělivě kombinují.
40:00 Boček gang opět pospolu.
40:00 Střely ve druhé třetině: BA 10, Kladno 9.
39:24 Kanonýři odehráli lepší oslabení než to první a ubránili se.
37:24 Vyloučen hráč #93 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
37:09 Kladenský Stůj vybídl do samostatného úniku Bočka. Ten neuspěl.
36:22 Hněvkovský hecuje svůj tým, Kladno teď zase lepším týmem.
34:47 GÓL Kanonýři Kladno! 4:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #13 Miroslav Mayer (4:5)
34:47 Louvarův dloubáček skončil až v bráně.
32:10 Souboj blonďatých S vyhrál domácí Straka nad Stůjem.
31:34 GÓL Kanonýři Kladno! 4:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #44 Tomáš Nushart, asistoval #91 Miloš Tyl (4:4)
30:31 Matiášek skvěle proti matadoru Přívarovi.
29:33 Ludvík sám před gólmanem neúspěšný.
28:03 Král hned po opuštění trestné podpořil útok a Blaci poprvé vedou!
28:02 GÓL BLACK ANGELS! 4:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #8 Jaroslav Král, asistoval #71 Jakub Boček (4:3)
27:03 Hromada s Bočkem v oslabení na výbornou.
25:53 Vyloučen hráč #8 Jaroslav Král družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování florbalky
25:45 Ježek hledal Kubu Bočka, ale nepřesně.
24:43 Gól visel ve vzduchu. Král našel krosem Renčína a máme srovnáno.
24:42 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #8 Jaroslav Král (3:3)
23:49 Dobré střely Píchy a krále. Minev zatím chytá
23:18 Pecha dohrál Renčína a domácí si vyzkouší výhodu přesilové hry.
23:17 Vyloučen hráč #86 Jakub Pecha družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
22:23 Obuškevičovi v dobré pozici sjel balónek a svojí formu stále mladý junior hledá.
20:19 Pfaur zkoušel kličku alá Forsberg, ale na Matiáška si nepřišel.
20:00 Střely po první třetině: BA 8, Kladno 13.
19:32 Hromada z dobré pozice nad.
17:45 Hrající trenér Janeček podruhé na hřišti.
16:30 Hodně nepřesností na obou stranách.
13:23 Hezká standardní situace domácích, výsledek je, že Kopecký leží za brankou.
12:36 Hněvka trefil dobře skákavý balónek a je to zase o gól.
12:35 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #89 Jan Hněvkovský, asistoval #14 Martin Obuškevič (2:3)
12:11 Nushart měl dost času a prostoru na to překonat Matiáška.
12:10 GÓL Kanonýři Kladno! 1:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #44 Tomáš Nushart, asistoval #12 Matyáš Kalina (1:3)
11:20 Hartman sám před Matiáškem, ale blackovský srdíčko mu nedovolilo skórovat.
07:47 Nerepre Boček dotlačil míček za Mineva natřikrát.
07:46 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #99 Jakub Renčín (1:2)
07:07 Louvar teď nedal prázdnou.
06:30 Kladno trestá.
06:29 GÓL Kanonýři Kladno! 0:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #86 Jakub Pecha, asistoval #46 Vojtěch Pfaur (0:2)
05:52 Utkání se přiostřuje a Renčín až moc brousil.
05:51 Vyloučen hráč #99 Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
05:12 Blaci se dostávají do hry. Velechovský se dostal k odraženému balónku a Minev musel zasahovat.
03:06 Tlak Kladna vyústil v zaslouženou branku.
03:05 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #86 Jakub Pecha, asistoval #77 Vojtěch Teslík (0:1)
00:59 Kladno zatím na míčku. Dostalo se ale zatím jen k odzbrojení Kuby Bočka, který chvilku hledal svojí hůl na hřišti.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Hezké dopoledne všem florbalovým příznivcům. Dnes nás čeká dohrávka 22.kola 1.ligy mužů mezi domácími BLACK ANGELS a hostujícími Kanonýry z Kladna. Vítejte tedy u elektronického přenosu ze zápasu věnovanému školákům.