10:4
    Daniel HULIČ
    (Skuhrovec)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - SK BIVOJ LITVÍNOV 10:4
branky: 11. David Coufal, 12. Matěj Hronek, 15. Michal Machálek, 23. Jan Vacín, 24. Luděk Ondráček, 27. David Sládeček, 36. Luděk Ondráček, 47. Luděk Ondráček, 55. Jan Grábl, 56. Jakub Andrle - 35. David Procházka, 40. David Procházka, 41. Martin Strejček, 56. Daniel Hulič; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Filip Kejík 20 - David Stojka 23, Lukáš Chyna 17; po třetinách: 3:0, 4:2, 3:2
59:59 Komentář trenéra domácích: První třetina nám vyšla podle představ a předváděli jsme efektivní florbal. Od druhé třetiny přislo uspokojení a zase to byla celou třetinu holomajzna. Třetí třetinu už jsme odehráli pod kontrolou a zaslouženě ji vyhráli. Soupeři díky za zápas
59:59 Komentář trenéra hostí: Po dlouhé cestě nám dlouho trvalo, než jsme se probudili k tempu. Chvílemi paráda, chvílemi horší, lehce nás zabíjela nepřesnost v důležitých přihrávkách. Dali jsme si dost Vlastňáků (zdravíme Vlastu) a nebyli jsme efektivní v zakončení. Soupeři díky, nám přeju šťastnou cestu domu.
59:59 Střely po 3. třetině 20:10 pro Hattrick.
55:38 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 10:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #29 Daniel Hulič, asistoval #93 Michal Skuhrovec (10:4)
55:38 Hattrick špatně rozebral hráče na rozehrávce a Litvínov snižuje.
55:09 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 10:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #23 Jakub Andrle, asistoval #70 Matěj Hronek (10:3)
55:09 Střela Andrleho končí v síti.
54:55 Grábl přidává další branku, první lajna Hattricku je dnes nezastavitelná.
54:29 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 9:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #38 Jan Grábl, asistoval #67 David Medek (9:3)
54:21 Dvořák teď chytře zasekl a Hattrick pomalu rozehrává.
52:54 Brom teď vyslal dobrou střelu, Chyna byl pozorný
51:43 Kejík chytá střelu Rybky.
49:23 Hattrick znovu motá hlavu obraně Bivoje.
46:14 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 8:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #36 Luděk Ondráček, asistoval #13 David Coufal (8:3)
46:14 Ondráček kompletuje hattrick.
46:03 Kejík si připisuje dobrý zákrok.
44:41 Kejík znovu odkopává míček.
43:08 Hosté teď pomalu rozehrává na své polovině.
40:32 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #16 Martin Strejček, asistoval #29 Daniel Hulič (7:3)
40:32 Litvínov po dlouhém nahozeném balonku snižují.
39:59 Střely ve druhé třetině 14:9 pro domácí.
39:48 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #77 David Procházka, asistoval #29 Daniel Hulič (7:2)
39:48 Bivoj teď bojuje na půlce domácích a to přináší ovoce.
37:30 Chyna si po střele Máčka připisuje první zákrok.
35:56 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 7:1
35:56 Střídání brankáře. Nový brankář #97 Lukáš Chyna družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
35:56 Ondráček dává gól z hranice velkého brankoviště a vrací Brnu šestigólový náskok.
34:49 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:1
34:49 Hattrick předvedl další skvělou kombinaci, ale z protiútoku inkasují.
32:53 Grábl teď v obraně proháněl Vacína, nakonec skončili oba na zemi.
31:20 Hattrick teď trochu zmatkoval v obraně, Litvínov toho ale nevyužil.
29:39 Kejík teď po své fotbalové rozehrávce sklidil ovace ze střídačky.
26:11 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #45 David Sládeček, asistoval #38 Jan Grábl (6:0)
26:11 Hattrick teď tzv. 'rozebral' obranu Litvínova a zvyšuje na rozdíl už 6 branek.
23:26 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #36 Luděk Ondráček, asistoval #38 Jan Grábl (5:0)
23:26 Ondráček si připisuje další gól do kanadského bodování, kterému vládne.
22:49 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:0
Vlastní branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #13 Jan Vacín (4:0)
22:49 Vacín se teď nedohodl se spoluhráčem a je z toho vlastní gól.
22:16 Brno stále přehrává hosty, ale zatím Litvínov odolává.
21:54 Fuchs trefuje tyč
19:59 Střely po 1. třetině 16:5 pro domácí.
18:43 Ondráček teď s Coufalem předvedli sérii krásných nahrávek, Stojka, ale drží hosty.
17:37 Litvínov se zatím dostal pouze jednou k zakončení.
14:26 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #16 Michal Machálek, asistoval #76 Vít Máček (3:0)
14:26 Hattrick teď výrazně přehrává hosty.
13:10 První lajna domácích teď předvádí krásnou kombinaci, zatím však bez gólu.
11:24 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #70 Matěj Hronek, asistoval #92 Jonáš Kůra (2:0)
11:24 Hattrick přidává druhou branku v krátkém čase.
10:06 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 David Coufal, asistoval #45 David Sládeček (1:0)
10:06 Coufal po pěkné kombinaci využil již zmiňovanou výhodu.
09:39 Hattrick má ponechanou výhodu.
07:15 Hronek šel sám na Stojku, druhý jmenovaný byl úspěšnější.
06:59 Litvínov si zatím nevytvořil žádnou šanci.
04:55 Vyloučen hráč #38 Jan Grábl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra na zemi
03:48 Hronek si elegantně poradil s obranou soupeře, Stojka, ale jeho tažení zastavil.
02:41 Kejík si připisuje první zákrok, který byl spíše rutinní
02:01 Hosté se poprvé dostali na míček, dlouho jim však nezůstal.
00:10 Domácí vyhráli úvodní buly a hned se ženou dopředu