• 60 59:48
    10:5
    ()

FB Hurrican Karlovy Vary - SK BIVOJ LITVÍNOV 10:5
branky: 11. Michal Klápa, 29. Michal Strachota, 38. Michal Klápa, 40. Michal Klápa, 42. Michal Strachota, 45. Jiří Mutínský, 47. Michal Chudina, 47. Michal Klápa, 55. Jaroslav Jaroš, 58. Michal Klápa - 3. Štěpán Cvekl, 6. Daniel Hulič, 11. Daniel Hulič, 57. Ondřej Tichý, 60. Ondřej Tichý; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 156; zásahy brankářů: Daniel Váradi 31 - Lukáš Chyna 40; po třetinách: 1:3, 3:0, 6:2
60:01 Pokračování trenéra domácích Petra Pánka: Ve třetí třetině už jsme si zápas pohlídali a postupně opět zapojili všechny hráče z lavičky. Díky soupeři a skvělým divákům
60:01 Komentář domácího trenéra Petra Pánka: Doslova tragický vstup do zápasu nás donutil stáhnout hru na dvě lajny už v první třetině. Efekt to mělo na výbornou obranu soupeře včetně brankáře až ve druhé třetině, kdy jsme místy drtivým. tlakem zápas otočili.
60:01 Komentář asistenta trenéra hostí Skořepy: Po nadějné první třetině jsme si vyžrali beznaděj třetiny druhé a třetí set 6:2 pro domácí zakončil tuto bitvu. Hodně štěstí do play off a díky soupeři, rozhodčím, divákům a zdravím spoluhráče k onlinu.
59:48 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 10:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #71 Ondřej Tichý bez asistence (10:5)
58:55 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
58:55 Domácí si zkouší hru v 6
57:35 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 10:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (10:4)
56:20 Váradi teď nevěděl kde má míček, ten se vynořil přímo před Tichým a ten koriguje
56:19 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 9:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #71 Ondřej Tichý, asistoval #46 Ondřej Krejčí (9:4)
55:36 Šnajdr trefil ze vzduchu pouze ukazatel skóre
54:13 Chudina našel krásně Jaroše a ten střelou z otočky opět skóruje
54:12 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 9:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #41 Jaroslav Jaroš, asistoval #96 Michal Chudina (9:3)
52:28 Šíbl netrefuje ve slibné šanci branku
52:12 Domácí jsou kompletní
51:05 Domácí ukrajují cenné vteřinky z oslabeni
50:12 Vyloučen hráč #77 Štefan Nagy družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:49 Vary mají otěže zápasu pevně v rukou a nechtěji připustit komplikace
48:40 Střelu Lisy Chyna viděl a neměl s ní problém
47:10 Domácí trenér pouští do hry i ostatní hráče, kteří díky špatnému úvodu tolik do zápasu nezasáhli
46:31 Hosté sice vyhráli buly, oklamžitě však o míček přišli, Mutínský předložil před prázdnou branku míček Klápovi a je to již 8:3
46:30 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
46:30 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #9 Jiří Mutínský (8:3)
46:26 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #96 Michal Chudina, asistoval #87 Ondřej Vavro (7:3)
45:05 Po střele Procházky zvoní tyč
44:38 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #9 Jiří Mutínský, asistoval #78 Michal Strachota (6:3)
43:25 Míček chvíli poskakoval v karlovarském brankovišti, Stejskal ho však odpálil do rohu
41:46 Strachota z nenápadné střely zvyšuje.
41:45 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #9 Jiří Mutínský (5:3)
41:20 Skvělý zákrok zapisuje Váradi
40:01 První buly ve třetí třetině pro Litvínov
39:59 Střely na branku: 18-6
39:47 Klápa se už chystal k nahrávce, nakonec však z ničeho nic střílí gól a kompletuje hattrick
39:46 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:3
39:20 Střela Strachoty vysoko nad
37:48 Domácí nakonec přeci jen srovnávají, Strachotův pokus vyrazil Chyna ke Klápovi, který nekompromisně uklízí pod břevno
37:47 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:3
35:37 Skvěle Stejskal proti střele Huliče
34:42 Hosté výborně blokují a výrazně pomáhají svému brankáři
32:27 Karlovarské pokusy zatím ve většině končí buď v držení Chyny nebo mimo
31:52 Krásný návrat Mutínského, který zabránil téměř jistému gólu
30:55 Nicklas zamířil pouze do náručí Chyny
29:12 Dnešní utkání sleduje 156 diváků. Děkujeme a i vám, kteří nás sledujete v tomto přenosu
28:27 Konečně se domácí dočkali, proti střele Strachoty k tyči neměl Chyna nárok
28:26 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #11 Jan Běloch (2:3)
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny
17:37 Domácí se tlačí za vyrovnáním, Litvínov však skvěle blokuje a znemožňuje Varům nějakou výraznější šanci
16:21 Střelu Klápy vyráží Chyna
15:45 Skvělý zákrok Váradiho
13:50 Strachota se Šnajdrem skvěle překazili litvínovský útok
12:24 Strachota byl sražen a chvíli zůstal ležet na hrací ploše, už však kulhá na střídačku, snad bude pokračovat
11:55 Chudina je zatím hodně aktivní a připisuje si další střeliu
10:57 Některé věci se nemění a platí do i o spolupráci Strachoty s Klápou, který ze své oblíbené pozice snižuje
10:56 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:3
10:15 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 0:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #29 Daniel Hulič, asistoval #46 Ondřej Krejčí (0:3)
09:18 Domácí byli aktivní v přesilovce, chyběla jim přesnost
07:44 Klápa teď místo branky trefil místo branky rozhodčího do hlavy
07:12 Vyloučen hráč #8 Ondřej Cvekl družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
06:42 Domácím se zatím nedaří v kombinaci.
05:49 Domácí teď nezvládli branění oslabení, Hulič zůstal zcela nekrytý na středu a backhendovou střelou zvyšuje
05:48 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 0:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #29 Daniel Hulič, asistoval #13 Jan Vacín (0:2)
05:10 Klápa se dostal v oslabení ke střele, Chyna připraven
04:35 Vyloučen hráč #70 Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
03:23 Střelu Vacína blokuje Stejskal
02:33 Domácí propadli v obraně, Litvínov šel do přečíslení, Cvekl to vzal na sebe a z první střely otevírá skóre
02:32 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 0:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #28 Štěpán Cvekl, asistoval #8 Ondřej Cvekl (0:1)
01:05 První střela Chudiny
00:42 Domácí zakládají první útok
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí