6:8
    Daniel FILIP
    (Plášek)

Florbal Primátor Náchod - Florbal Exelsior Havířov 6:8
branky: 16. Vojtěch Bureš, 23. Josef Čejpa, 31. Ondřej Macháček, 37. Vojtěch Bureš, 39. Vojtěch Bureš, 50. Jan Hrubý - 16. Tomáš Kozlík, 29. Adam Feber, 30. Marián Kloza, 35. Marián Kloza, 37. Jakub Holeš, 47. Jakub Vilím, 59. Filip Geisler, 60. Daniel Filip; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 25 - Vojtěch Stefan 45; po třetinách: 1:1, 4:4, 1:3
60:00 Komentář trenéra družstva domácích pana Třešňáka: Asi nejlepší výkon v sezoně!! Soupeře jsme přehrávali a vytvořili jsme si velké množství šancí. Bohužel soupeř byl efektivnější a nakonec šťastnější, když utkání rozhodla vlastní branka. Zbývají 3 utkání do konce základní části, uděláme maximum abychom šli do baráže a až do konce bojovali o udržení 1.ligy v Náchodě. Chtěl bych dnes extra poděkovat fanouškům za podporu!
60:00 Komentář vedoucího družstva hostí pana Kotuly: Důležité vítězství především pro naši psychiku. Konečně jsme se dočkali a vezeme si 3 body z venkovního zápasu i když to bylo s velkým štěstím. Musíme na výkon navázat i v posledních kolech a pořádně se připravit na vyřazovací boje. Děkuji soupeřům za utkání.
60:00 Střely ve třetí třetině Náchod - 19, Havířov - 13.
59:37 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 6:8
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #9 Daniel Filip, asistoval #20 Hynek Plášek (6:8)
59:10 Náchod zkouší hru v 5(bez golmana).
58:58 Vyloučen hráč #32 Ondřej Drong družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost
58:58 Vyloučen hráč #90 Jan Světlík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
58:42 Timeout Florbal Primátor Náchod
58:37 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 6:7
Vlastní branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #83 Filip Geisler (6:7)
57:24 Po Burešově pády Skalický vychytal únik hostí.
54:25 Vyloučen hráč #20 Hynek Plášek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost
51:00 Po křižné nahrávce Tychl trefuje pouze boční síť odkryté branky.
49:28 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #9 Jan Hrubý, asistoval #19 Jan Čečetka (6:6)
49:28 Hrubý doraží skákavý balonek.
49:02 Bureš střílí na ležicího golmana, ovšem trefuje jeho nataženou ruku.
48:20 Náchod si stále přihrává na hostující půlce, ovšem nedostává se do žádných větších šancí.
47:53 Geisler od mantinelu míjí branku.
47:16 Vyloučen hráč #91 Daniel Tychtl družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
46:17 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 5:6
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #26 Ondřej Kučera (5:6)
46:17 Kučera ztečoval do branky Vilímovu střelu z půlky.
45:30 Vlček nahodil přes půlku na branku, ovšem golman vstal a balonek vklidu chytil.
44:05 Feber chtěl za běhu backendem přelobovat Skalického ovšem netrefil kasu.
42:30 Tychtl vystřelil k tyči, kde již čekal v plně pozoru Skalický.
40:01 I úvodní buly třetí třetiny vyhrál Náchod.
40:00 Střely ve druhé třetině Náchod - 17, Havířov - 12.
39:59 Čečetka zkouší v poslední sekundě střelu otočku, která pouze narazila do nohy hostujcího golmana.
38:51 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #47 Ondřej Macháček (5:5)
38:51 Bureš se vytočil z pozabrankového prostoru.
36:46 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #17 Jiří Vlček (4:5)
36:46 Bureš umístil od mantinelu k odkryté tyči.
36:38 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 3:5
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #17 Jakub Holeš, asistoval #32 Ondřej Drong (3:5)
36:38 Holeš umístil k levé tyči.
34:04 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 3:4
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #91 Daniel Tychtl (3:4)
34:04 Tychl poslal křižnou přihrávku na Klozu, který umístil pod zemi těsně pod padajícího Skalického.
33:00 Čejpa střílí od mantinelu nad ramena golmana, který ovšem stihl zasáhnout svou ruku.
30:53 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček bez asistence (3:3)
30:53 Macháček překonal v úniku hostujícího golmana.
30:00 Děkujeme všem 100 divákům, kteří zavítali na naše utkání.
30:00 Macháček si hrál s balonkem mezi nohama hostujícího golmana, ovšem když zjistil že je to beze smyslu tak se šel proběhnout za kasu.
29:54 Čížkovu střelu vyrazil hostující golman loktem.
29:23 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:3
29:23 Hosté využil nedůraz před domácí brankou.
28:41 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #25 Jakub Vilím (2:2)
28:16 Skalický vytáhl za letu Krausův balonek letící do kasy.
26:42 Čížek několikrát zabránil Klozově střele.
25:48 Bureš opět netrefil z blízka k odkryté tyči.
25:21 Čejpa přihrál z rohu na druhou stranu, kde čekal Světlík ten ovšem v krásně šanci netrefil kasu.
22:42 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #32 Josef Čejpa, asistoval #26 Vojtěch Bureš (2:1)
22:42 Čejpovi se podařilo vsítit letící balonek a tím se mu podařilo otočit skore utkání pro Náchod.
22:35 Macháček přihrál Burešovi, který těsně netrefil k odkryté tyči.
21:20 Feber přihrál z rohu před branku na Bezděčíka, který branku přestřelil.
20:41 Donaj měl několik šancí před kasou, které nevyužil.
20:01 I úvodní buly druhé třetiny pro Náchod.
20:00 Střely v první třetině Náchod - 15, Havířov - 7.
19:35 Bureš sám v úniku na golmana, avšak trefil pouze jeho masku.
17:45 Hosté měli několik šancí ve velkém brankovišti, které byly ukončeny Donajovým odkopnutím míčku
15:42 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #33 Tomáš Kozlík, asistoval #9 Daniel Filip (1:1)
15:27 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #90 Jan Světlík (1:0)
15:27 Světlík přihrál z rohu po lajně na Světlíka a ten poslal křižnou přihrávku na Bureše, který umístil k druhé tyči.
14:48 Vyloučen hráč #91 Daniel Tychtl družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:45 Světlík ani na potřetí nedokázal dorazit.
12:59 Volný úder na velkém brankovišti domácích byl úspěšně ubráněn.
11:45 Světlík z výběhu od mantinelu vysoce přestřelil.
09:18 Čížkova střela z půlky skončila mezi Stafanovama nohama.
06:58 Filipovu střelu vyrazil Skalický nohou.
05:48 Térovu střelu z půlku vyrazil hostující golman ramenem.
03:30 Feberovu střelu od mantinelu Skalický s přehledem chytil do ruky.
02:58 Osamostatněný Kováčik nedokázal obelstít golmana, který si míček zpracoval mezi své nohy.
02:00 Burešova střela od mantinelu skončila v rukou Stefana.
00:01 Úvodní buly pro Náchod.
00:00 Krásný florbalový večer, vítej u online přenosu 23. kola 1. ligy mužů mezi Florbal Primátor Náchod a Florbal Exelsior Havířov. Týmy od sebe dělí 7 příček a 26 bodů. Náchod potřebuje nutně vyhrát, aby se vyhoupl z poslední místa tabulky, jinak by to pro něj znamenalo okamžitý sestup a nemožnost bojovat v play-down o udržení. Pěknou zábavu