• 60 59:59
    2
    Vladimír ŠTOREK

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal Ústí 5:4
branky: 10. David Medek, 22. Matěj Hronek, 27. Tomáš Brom, 36. Luděk Ondráček, 45. Lukáš Jalový - 7. Daniel Cabejšek, 9. Mikuláš Krbec, 17. Jonáš Janata, 59. Daniel Cabejšek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Filip Kejík 20 - Marek Netopilík 21; po třetinách: 1:3, 3:0, 1:1
59:59 Vyloučen hráč #24 Vladimír Štorek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
59:59 Komentář trenéra hostí: Jinak musím kluky pochválit za bojovný výkon ve dvou lajnách, ten závěr byl obvzlášť do 'tavenky'. Gratuluji soupeři k vítězství a my se jdem poprat s D1
59:59 Komentář trenéra hostí:V první řadě děkuji Marku Vojtovi za tuhle zajímavou zkušenost. K zápasu... náročný zápas s ještě náročnějším soupeřem, chytli jsme skvěle první třetinu, ale začátek druhé třetiny byl pro nás v zápase asi stěžejní. Nedokázali jsme v obraně navázat na dobrou první třetinu. Dalším klíčovým momentem byly neproměněné přesilovky z naší strany a naopak obdržené ze strany Brna.
59:59 Komentář trenéra domácích:Soupeři extra dík za velmi kvalitní zápas převyšující úroveň 1. ligy a šťastnou cestu domů. Moc díky divákům za parádní atmosféru.
59:59 Komentář trenéra domácích: Dneska se na Majlontu hrál zápas s parametrama play off. Začátek zápasu jsme byli ospalejší a soupeř i díky naší nedisciplinovanosti nekompromisně trestal. Od druhé třetiny jsme zvýšili otáčky hry a dokázali si vytvářet velké množství šancí. Produktivita mohla být o fous lepší. Jinak ale kluci zaslouží velkou pochvalu za odpracovaný výkon a otočku.
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:33 GÓL Florbal Ústí! 5:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #21 Daniel Cabejšek, asistoval #13 David Stummer (5:4)
58:33 Cabejšek snižuje na 5:4.
58:20 Dominik Dvořák myjí odkrytou bránu.
56:50 Ústí hraje v šesti.
56:49 Timeout Florbal Ústí
56:49 Hosté si vybírají oddechový čas.
55:09 Oba týmy se neustále snaží vstřelit branku.
53:07 Domácí mají stále více ze hry.
52:14 Hosté se snaží něco udělat s výsledkem, ale jejich akce většinou končí přestřelením branky.
50:22 Coufal blokuje nebezpečnou střelu Kolstrunka.
48:40 Domácí moc nepouštějí Ústí na balónek.
46:21 Diváci mohou sledovat velmi vyhrocené utkání z obou stran.
44:30 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #8 Lukáš Jalový, asistoval #6 Tomáš Brom (5:3)
44:30 Jalový z půlky hřiště dává gól na bližší tyč a navyšuje na 5:3
42:52 Hattrick může navýšit skóre v přesilové hře.
42:51 Vyloučen hráč #89 Mikuláš Krbec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za zvedání florbalky
41:09 Hronek obětavě sehrává souboje v rohu hřiště.
40:33 Hattrick začíná třetinu opět aktivně.
39:59 Jinak musím kluky pochválit za bojovný výkon ve dvou lajnách, ten závěr byl obvzlášť do 'tavenky'. Gratuluji soupeři k vítězství a my se jdem poprat s D1
39:59 Střely po druhé třetině: Domácí 12 Hosté 10
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:30 Hráči obou týmů na hřišti nechávají úplně všechno.
35:42 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #36 Luděk Ondráček z trestného střílení (4:3)
35:42 Luděk Ondráček s naprostým klidem proměňuje trestné střílení a Hattrick vede 4:3.
35:03 Kejík dneska předvádí parádní výkon.
32:49 Domácí v plném počtu.
31:33 Hattrick zatím úspěšně brání soupeřovu přesilovku.
30:49 Vyloučen hráč #45 David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
29:18 Grábl trefuje tyč!!
28:11 Domácí tým teď drží Ústí v pásmu.
26:10 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #36 Luděk Ondráček (3:3)
26:10 Ondráček přihrál z rohu na střed Bromovi a ten srovnává na 3:3.
25:37 Vyloučen hráč #13 David Stummer družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
24:44 Grábl ze středu, ale Netopilík úspěšný.
23:11 Hattrick zvyšuje tempo hry.
21:06 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #70 Matěj Hronek, asistoval #30 Filip Kejík (2:3)
21:06 Hronek lobem překonává brankáře hostí a snižuje na 2:3.
19:59 Střely po první třetině: Domácí 6 Hosté 6
19:03 Vyloučen hráč #25 Dominik Dvořák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:07 Kejík opět podržel domácí tým.
16:07 GÓL Florbal Ústí! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #12 Jonáš Janata, asistoval #21 Daniel Cabejšek (1:3)
16:07 Po ponechané výhodě Janata navyšuje na 1:3
14:44 Ondráček střílí z mantinelu, ale minul.
13:11 Kejík vytahuje vzorový zákrok.
11:10 Utkání se hraje ve vysokém tempu.
09:50 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #67 David Medek, asistoval #45 David Sládeček (1:2)
08:59 Mikuláš Krbec nekompromisně vstřílí gól z trestného střílení a zvyšuje na 0:2
08:58 GÓL Florbal Ústí! 0:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #89 Mikuláš Krbec z trestného střílení (0:2)
07:18 Vyloučen hráč #38 Jan Grábl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře
06:15 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #21 Daniel Cabejšek, asistoval #12 Jonáš Janata (0:1)
04:44 Ústí se nemůže dostat ze své poloviny.
02:11 Domácí tým se snaží na útočně polovině kombinovat, ale zatím z toho nic netěží.
00:58 Hattrick začal velmi aktivně.
00:01 Úvodní vhazování vyhrál domácí tým.