59
  • 59 58:32
    Ústí

BLACK ANGELS - Florbal Ústí 2:0
branky: 19. Jan Pícha, 39. Jakub Renčín; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Daniel Körber 35 - Marek Netopilík 36; po třetinách: 1:0, 1:0, 0:0
60:01 Trenér hostujícího týmu Marek Vojta: Zápas ovlivnil výborný výkon brankářů na obou stranách. Rozhodla naše střelecká nemohoucnost způsobená neefektivním řešením proti blokujícímu soupeři a nezvládlé závěry třetin. Děkuji fanouškům za podporu.
60:01 Trenér domácího týmu Petr Pajer: Výborný koncentrovaný výkon celého týmu v čele s golmanem, který dneska zaslouženě přepsal historii Black Angels! Gratulace! Jsem rád, že jsme si před PO konečně taky vyzkoušeli zápas, který neskončil přestřelkou. Díky divákům a soupeři.
60:00 Střely ve třetí třetině BA-15, Ústí-14.
59:54 Korber neuvěřitelným zákrokem zachránil čisté konto.
59:02 Blaci získali míček a odvolali gólmana,aby byli na míčku.
58:58 Ústí to zkouší v šesti.
58:32 Timeout Florbal Ústí
58:32 Korber vychytal Cabejška ramenem.
58:00 Blaci zatím střílejí do hráčů.
56:41 Vyloučen hráč #98 Marek Netopilík družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování
56:41 Brankář hostů neudržel nervy na uzdě a Blaci si zahrají přesilovku.
56:32 Korber si připsal dva dobré zákroky.
56:17 Bauman ještě dokázal zamezit chybě v obraně.
54:49 Blaci mají rozehrávku v rohu a boudou se snažit něco vymyslet.
53:20 Velechovský to vzal při protiútoku soupeře na sebe,ale trefuje jenom první hráče.
52:34 Domácí na útočné polovině jsou aktivní, ale zatím nedokáží najít slabiny v hostující obraně.
51:30 Blaci zablokovali střelu ústeckého hráče.
50:13 Oba celky hrají dobře v obraně a tak v tomhle zápase vidíme spíše fotbalový výsledek.
49:52 Blaci bez větších obtíží přežili přesilovku hostů.
48:23 Ústí si nedokáže vyslat střelu na Korbra.
47:52 Vyloučen hráč #3 Tadeáš Velechovský družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
47:52 Velechovský byl v souboji v Cabejškem. Domácí hráč nehrál podle pravidel a jde si sednout na trestnou.
45:43 Cabejšek vystřelil na branku kde byl připravený Bauman. I když se akce odehrávala mimo hrací dobu. Domácí lavička se snaží naštvat Cabejška křikem na něho.
45:22 Dobrý závar před ústeckou brankou končí střelou nad branku.
43:32 Ústí drželo Bkacky na obranné polovině. Blaci nepustli střelu na Korbera.
42:00 Blaci dobře brání a nepouštějí Ústí do šancí.
40:04 Korber si připisuje dobráý zákrok na začátku třetiny.
40:00 Střely ve druhé třetině BA-15, Ústí-10.
39:30 Hněvkovský se dostal k balónu na velkém brankovišti, ale nevyzrál na gólmana hostů.
38:35 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #15 Daniel Körber (2:0)
38:35 Korber našel svým výhozem Ričiho, který měl dostatek času na svojí forhendovou kličku a zakončil po zemi pod rukou hostujícího gólmana.
37:06 Hromada v protútoku se snažil najít K.Bočka. Bohužel pro domácí se zapletl do kličky a vůbec nezakočil.
36:15 Ústí se snažilo srovnat, ale protiútok útočící hráč zakončil střelou nad.
36:06 Bauman dobře prověřil gólmana hostů.
34:45 Blaci se snaží najít mezery v hostující obraně.
32:27 M. Boček se dostal k volnému míčku a střílel jenom do gólmana. Poté na druhé straně Janata na Korbera nevyzrál.
31:30 Ludvík mohl odčinit trest, ale bohužel trefuje jenom tyč poloprázdné branky.
30:28 Ústí dokázalo vyprodukovat jednu střelu na branku. Tu Korber dokázal chytit.
29:29 Hromada s K. Bočkem dobře vyškolili obranu a i v oslabení ohrozili branku hostí. Bočkem bohužel netrefuje branku.
28:28 Vyloučen hráč #26 Daniel Ludvík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
28:28 Ústí se snažilo využít avizované přesilovky. Jejich kombinaci ukončil dobrý zákrokem Riči.
26:40 Korber vystihl záměr jednoho z útočníků. Ten se dobře pro hosty dostal za branku a nevyužil dobrý pokus hostů.
25:20 Ústí se dostalo po delší době k míčku, ale obrana Blacků zatím drží čisté konto.
24:53 Blaci se snaží vstřelit gól, ale zatím jejich akce končí na gólmanovi hostů.
24:23 M. Boček dostal dobrou přihrávku na velké brankoviště, ale bohužel nevyzrál na hostujícího gólmana.
22:12 Blaci na míčku.
21:16 Boček na velkém brankovišti mohl zakončovat, ale byl obrán o míček.
20:00 Střely v první třetině BA-8, Ústí-11.
19:59 V první třetině jsme neviděli příliš mnoho šancí. Blaci dokázali využít zatím přesilovku.
19:48 Korber si připisuje dobrý zákrok. Pak si obránce nevšiml, že mohli Blaci jít ve dvou na gólmana a jenom odpálil míček na druhou stranu.
19:30 Ústí se snaží srovnat, lae jeho střely nedokážou najít svúj cíl.
18:54 Přibližne minuta do konce. Hosté rozehrávájí z rohu.
18:00 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #52 Jan Pícha, asistoval #99 Jakub Renčín (1:0)
18:00 Riči nabyl nahoru Píchovi, který prostřeluje hostujícího gólmana.
17:35 Vyloučen hráč #21 Daniel Cabejšek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
17:35 Rozdmíška mezi M. Bočkem a Cabejškem končí špatně pro hostující tým, který bude hrát oslabení.
15:33 Blaci zmáčkli soupeře, ale Ričiho střela zablokována. Poté v dobré příležitosti jeden z domácíh hráčů netrefuje branku.
14:10 Korber si připisuje důležitý zákrok.
13:40 Blaci se snaží něco vymyslet.
12:17 Vyloučen hráč #52 Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
12:17 Hned po šesti sekundách Pícha přehodil hráče přes mantinel a bude se hrát ve čtyřech.
12:11 Vyloučen hráč #97 Radim Kühnel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za držení
12:09 Blaci měli skoro minutu výhodu, ale nic nevymysleli a tak bude následovat přesilovka domácích.
10:14 A hned na to kapitán domácích Hněvkovský nahrával Královi, který trestuhodně přestřeluje branku.
10:00 V první destimintovce si týmy nevypracovali žádné větší šance.
08:43 Velechovský dobře vystřelil z půlky hřiště.
08:10 Ústecký protiútok zastavuje Renčín.
07:06 Menší potyčka za ústeckou brankou.
06:48 Korber i když neviděl střelu od obránce Ústí chytá helmou.
05:40 Kopecký vybojoval míček a poslal K. Bočka do šance. Ten se nedokázal dostat přes obránce do šance.
04:20 Korber si připsuje snadný zákrok.
02:45 Blaci na začátku zápasu na balónku.
00:59 V prvním střídaní Blaci na balónku.