• 60 59:44
    2
    Daniel FILIP

Florbal Exelsior Havířov - Kanonýři Kladno 7:8
branky: 8. Tomáš Kozlík, 10. Tomáš Kozlík, 26. David Beneš, 35. Adam Klimeš, 37. Daniel Tychtl, 52. David Beneš, 54. Jakub Vilím - 12. Miroslav Mayer, 19. Tomáš Nushart, 22. Ondřej Riebauer, 31. Jakub Pecha, 32. Tomáš Nushart, 37. Matěj Stůj, 53. Ondřej Riebauer, 55. Kryštof Hartman; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 4:3; využití: 2:2; diváků: 182; zásahy brankářů: Denis Jasiok 23 - Max Andreas Minev 10, Milan Horáček 13; po třetinách: 2:2, 3:4, 2:2
60:00 Komentář trenéra domácích pana Kotuly: I přes porážku jsem v našem výkonu viděl určité zlepšení. To je dobrý signál před blížícím se playoff kde se budeme snažit překvapit. Děkuju hráčům za odmakaný zápas, divákům za podporu a soupeři přeji hodně štěstí do playoff.
60:00 Komentář hostů kapitána Pertlíka: Pomalejší rozjezd dnešního utkání zaviněn dlouhým cestováním. Těšíme se na play-off. Chtěl bych poděkovat našemu druhému golmanovi, který naskočil v průběhu 2. třetiny a výborně dochytal zbytek zápasu. Přejeme soupeři mnoho štěstí do play-off.
60:00 Počet střel na bránu v 3. třetině: D-12. H-8
59:44 Vyloučen hráč #9 Daniel Filip družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za špatné střídání
59:01 Vilím trefuje tyč.
58:10 Domácí hrají power-play.
58:08 Timeout Florbal Exelsior Havířov
58:02 Hra se hraje nahoru a dolu. Oba celky nedokážou v klidu rozehrát.
56:10 Ošťádal dostává nahrávku nahoru, ale také střílí vysoko nad bránu.
54:20 GÓL Kanonýři Kladno! 7:8
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #18 Kryštof Hartman, asistoval #9 Dušan Přívara (7:8)
53:50 Kloza po zachycení ztraceného míčku netrefuje bránu.
53:11 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 7:7
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #73 Kamil Peřka (7:7)
53:11 Vilím střílí tahem od mantinelu přesnou střelu pod ruku brankáře Kladna.
52:43 GÓL Kanonýři Kladno! 6:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Ondřej Riebauer, asistoval #91 Miloš Tyl (6:7)
52:37 Tyl příklepem trefuje Jasioka.
51:48 Vyloučen hráč #66 Marián Kloza družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za držení
51:16 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 6:6
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #55 David Beneš, asistoval #25 Jakub Vilím (6:6)
51:07 Klimešovi nesedla střela, jelikož její rychlost byla jako by jí střelil někdo z přípravky.
49:40 Zatím všechny střely Havířova byly vstřeleny mimo bránu.
48:32 Vyloučen hráč #44 Tomáš Nushart družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
46:44 Kladno krouží kolem havířovské pětice, ale nedaří se jim jí prostřelit.
44:25 Do Jasioka byla vstřelena dorážka, naštěstí rychle zareagoval a chytil ji do ruky.
43:21 Klimeš promáchl nahrávku do prázdné brány od Peřky.
42:09 Kladno doposud nepustilo Havířov na míček, který by drželi déle než 5 vteřin, stále si jej hlídají.
40:54 Kladno zahrálo krásnou akci i s crossem, ale chybělo tomu rázné a přesné zakonení .
40:01 Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Kanonýři Kladno.
40:00 Počet střel na bránu v 2.třetině: D-10, H-11
39:32 Klozovi se málem podařilo získat nahazující míček Vlacha, ale bylo na něm příliš moc hráčů.
39:04 Vyloučen hráč #73 Kamil Peřka družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
38:11 Kladnu se podařilo zakleknutím zablokovat 3 střely po sobě.
36:18 GÓL Kanonýři Kladno! 5:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #93 Matěj Stůj bez asistence (5:6)
36:18 Havířov doplatil na jejich nedůraz před svou vlastní bránou.
36:05 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 5:5
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #20 Hynek Plášek (5:5)
35:24 Filip se pokouší o vstřelení gólu, ale míček trefil do nohy brankáře.
34:47 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 4:5
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #19 Adam Klimeš, asistoval #33 Tomáš Kozlík (4:5)
34:35 Vyloučen hráč #9 Dušan Přívara družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:35 Havířov má šnaci si zahrát hru 5 a 3.
33:35 Vyloučen hráč #93 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování florbalky
32:23 Hra začíná být na pohled zajímavější, díky drsnějším soubojům v rozích a u mantinelů.
31:48 GÓL Kanonýři Kladno! 3:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #44 Tomáš Nushart, asistoval #19 Ondřej Riebauer (3:5)
31:31 Velká část střel Havířova je mimo bránu.
30:32 GÓL Kanonýři Kladno! 3:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #86 Jakub Pecha, asistoval #18 Kryštof Hartman (3:4)
30:32 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Milan Horáček družstva Kanonýři Kladno
30:20 Havířov se po 2 minutách opět dostává k míčku.
28:44 Drong díky svého zákleku zabránil nahrávce před bránu Jasioka.
26:23 Vlach si dostatečně nepokryl míček, když běžel přes střed jako předposlední hráč a Richtr mu jej vypíchl a běží na Jasioka, který ho vychytal s přehledem.
25:09 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 3:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #55 David Beneš, asistoval #21 Erik Šochman (3:3)
25:09 Benešovi se podařilo dorazit střelu Peřky.
23:44 Plášek trefuje břevno z půlky hřiště.
22:48 Vilím nedokázal prostřelit brankáře Kladna v šanci, kdy na něho běžel úplně sám.
21:29 Kučera zabránil útoku Richtra a Pechy zachycením míčku při nahrávkách.
21:04 GÓL Kanonýři Kladno! 2:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Ondřej Riebauer bez asistence (2:3)
20:54 Havířov po vhazování ihned ztrácí míček a Beneš jej vybojoval až teď ve svém rohu.
20:01 Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
20:00 Počet střel na bránu v 1. třetině: D-8, H-12
19:34 Kučera jako poslední hráč ztrácí míček a soupeř běží ve 2 na Jasioka, ale naštěstí jim Jasiok úspěšně vychytal jejich pokus o gól.
18:17 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #44 Tomáš Nushart, asistoval #13 Miroslav Mayer (2:2)
17:44 Vilím si krásně naběhl do volného prostoru v brankovišti soupeře, ale při střele trefil florbalku soupeře a míček letí mimo bránu.
17:17 Vyloučen hráč #13 Richard Kraus družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:21 K Richtrovi se dostává míček, ale nebyl schopen přesně zamířit a trefit bránu.
14:49 Kozlíkovi se nepodařilo dorazit míček ve velkém brankovišti a padá na zem.
13:22 Peřka dělá Kladnu v útoku bordel, jelikož mu nejsou schopni sebrat míček.
11:09 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Miroslav Mayer, asistoval #91 Miloš Tyl (2:1)
11:09 Kloza byl podražen u mantinelu a Kladno ztraceného míčku využilo ve svůj prospěch.
09:38 Pecha střílí neuznaný gól, jelikož jej vstřelil vysokou holí.
09:20 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:0
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #33 Tomáš Kozlík, asistoval #13 Richard Kraus (2:0)
08:44 Klimeš vypíchl míček Mayerovi, ale při obhození dalšího hráče nestačil k míčku doběhnout dříve, než se k němu dostal brankář Kladna.
07:17 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:0
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #33 Tomáš Kozlík, asistoval #20 Hynek Plášek (1:0)
07:09 Kraus se dostal z obtížné situaci, kdy na něm byli 2 hráči, ale po mantinelu poslal míček na Pláška, jehož střela trefila hráče a je mimo bránu.
05:43 Na Klimeše letí míček a po zpracování nebyl schopen jej zavěsit do brány soupeře, ale alespoň jej neztrácí a má ho stále na čepeli.
03:53 Holeš získává míček svým napadáním, ale při pokusu jej odehrát na volného Vilíma neuspěl.
02:41 Bezděčík sice získává míček, ale hned jej musel vystřelit do prvního hráče před ním, což vedlo ke ztrátě míčku.
01:56 Drong odstavil tělem běžícího Richtra na bránu do svého rohu, kde mu poté sebral míček.
00:35 Vilím po získání míčku běží podél mantinelu, od kterého střílí těsně mimo bránu.
00:01 Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Kanonýři Kladno.