59
  • 59 58:28
    2

SK BIVOJ LITVÍNOV - TJ Slovan Havířov 5:3
branky: 5. Viktor Hocelík, 7. Vlastimil Valter, 7. Štěpán Cvekl, 20. Daniel Hulič, 49. Ondřej Tichý - 48. Šimon Kuczera, 53. Tomáš Blahut, 55. Marek Vylegala; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:5 + Marek Vylegala (SLH) OS; využití: 2:1; diváků: 106; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 6 - Martin Zapletálek 12; po třetinách: 4:0, 0:0, 1:3
60:00 střely ve třetí třetině 6:6
60:00 Komentár trénera domácích huliče Dana (2/2): V současný situaci sme bohužel nebyli schopní hrát výš než jsme celou sezónu hráli, škoda že je tady plno natvrdlejch kokosů který si myslí že máme nekvalitní mládež protože nejsem/nejsme v áčku schopní donutit naše na směny pracující a zraněné aby chodili na každý trénink.
60:00 Komentár trénera domácích huliče Dana (1/2): Dneska sme zase ukázali, že florbal hrát umíme. Škoda neproměněných šancí ve druhé i třetí třetině, v čemž vynikal hlavně ten náš špinavej, přestárlej a v neposlední řadě i hrající trenér. Nicméné po druhý třetině sme se nechtěně dozvěděli jak se to hraje v tom ústí, což pak na nás bylo hodně znát no..
60:00 Komentár trénera hostí Václava Komačky: Prvá tretina rozhodla, potom sme trocha zapli, ale dnes to nestačilo. Musíme sa prebrať a začat znova makať.
58:28 Vyloučen hráč #14 Šimon Kuczera družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
57:26 Timeout TJ Slovan Havířov
54:43 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #10 Marek Vylegala bez asistence (5:3)
54:43 Vyloučen hráč #10 Marek Vylegala družstva TJ Slovan Havířov - osobní trest
54:43 Vyloučen hráč #10 Marek Vylegala družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování
53:33 Kuczera střílí ostře, ale Chyna vyráží nad
52:22 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #41 Tomáš Blahut bez asistence (5:2)
49:48 Mandelbaum stříĺí nepřesně
49:13 Vyloučen hráč #19 Jiří Gregor družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za zdržování hry
48:42 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #71 Ondřej Tichý, asistoval #67 Marek Mandelbaum (5:1)
47:36 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #14 Šimon Kuczera, asistoval #22 Jiří Kroček (4:1)
47:15 individuální akce Skuhrovce
45:39 Vyloučen hráč #6 Ondřej Cvekl družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
44:04 Pudil málem překvapil Zapletálka
43:01 Řezáč pálí ostře ale nepřesně
40:00 střely ve druhé třetině 2:1
38:09 Vyloučen hráč #79 Tomáš Skalitz družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
37:51 za prvé se nic moc nedělo a za druhé vypadl internet
29:54 Litvínov se v této třetině netlačí tolik do ´toku, když mají dobrý náskok a dávají si hlavně pozor na případnou chybu
22:55 Havířov má mírnou převahu a tlačí se do snížené nepříznivého skore
20:00 buly vyhrává Litvínov
20:00 střely na branku v první třetině Litvínov 9 Havířov 2
19:57 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #29 Daniel Hulič, asistoval #67 Marek Mandelbaum (4:0)
18:59 Vyloučen hráč #14 Šimon Kuczera družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
06:27 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #28 Štěpán Cvekl, asistoval #29 Daniel Hulič (3:0)
06:18 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #88 Vlastimil Valter, asistoval #25 Viktor Hocelík (2:0)
05:00 Vyloučen hráč #41 Tomáš Blahut družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
04:47 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #93 Michal Skuhrovec (1:0)
02:22 domácím je o záchranu a tak přišlo nadprůměrně diváků u slyšet
00:44 domácí vystřelili na golmana, tomu zůstal míček v kalhotách
00:00 úvodní buly vyhráli hosté