4:1
    David VERUNÁČ
    (Samek)

Orel Přelouč - FBC SION DDM Nová Generace -muži 4:1
branky: 13. Michal Pleskot, 37. Radim Křinka, 43. Radim Křinka, 43. David Verunáč - 22. Vojtěch Jedlička; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Tomáš Udatný 19 - Vojtěch Kuča 14; po třetinách: 1:0, 0:1, 3:0
45:00 Střely ve třetí třetině 8:5 pro domácí.
42:44 Domácí poté, co nevyužili přesilovku, se 2 slepenými góly dostávají do vedení 4:1. Hosté se snažili vytvořit si tlak, čehož domácí využili ke 2 brejkům a ty proměnili.
42:43 GÓL Orel Přelouč ! 4:1
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #14 David Verunáč, asistoval #13 Josef Samek (4:1)
42:33 GÓL Orel Přelouč ! 3:1
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #55 Radim Křinka, asistoval #22 Miloš Kot (3:1)
39:24 Vyloučen hráč #19 Oldřich Vaňkát družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za hra na zemi
38:22 Timeout FBC SION DDM Nová Generace -muži
36:30 A uklidnění na hřišti po vyloučeních prospělo domácím, Radim Křinka nahodil na bránu a zaclonění Bulise pomohlo míčku do branky hostujícího týmu.
36:29 GÓL Orel Přelouč ! 2:1
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #55 Radim Křinka, asistoval #26 Radek Mareš (2:1)
36:00 Menší počet na hřišti nepřinesl žádný gól.
33:20 A opět se hraje ve 4 na obou stranách.
33:04 Vyloučen hráč #28 Michal Bulis družstva Orel Přelouč na 2 minuty za hra na zemi
32:41 Vyloučen hráč #21 Matěj Velc družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:00 Střely na branku ve 2. třetině 6:11 pro hosty. Hra se opticky ve 2. třetině vyrovnala a místy jsou hosté i lepší a dostávají se častěji do koncovky než domácí, a to zejména z rychlých brejků.
29:25 Ani Kurka netrefuje z dobré pozice bránu hostí.
28:25 Jako na houpačce - šance hostí je vzápětí vystřídána šancí domácích - oba týmy se snaží strhnout vedení na svou stranu a hra se přesýpá od jedné brány k druhé.
27:10 A teď pro změnu šance domácích - ale Bulis neprostřeluje dobře postaveného gólmana hostí a ani následná dorážka Pitříka není úspěšná.
25:45 Hostující Vaňkát se pěkně uvolnil mezi 2 domácími hráči u mantinelu, ale netrefuje branku a střílí nad.
24:30 Po střele domácích do zacloněného gólmana nedokázal Bulis propasovat míček z malého brankoviště do brány.
22:20 A je tu další tutovka hostí, Udatný ale napravuje zaváhání domácích obránců za vlastní brankou a chytá střelu zblízka i následnou dorážku.
21:27 Hosté po chybě domácích při rozehrávce na půli z bleskového protiútoku 2 na 1 vyrovnávají na 1:1.
21:26 GÓL FBC SION DDM Nová Generace -muži! 1:1
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil #12 Vojtěch Jedlička, asistoval #14 Matěj Adámek (1:1)
18:30 Hostující Roflík se při poskytnuté výhodě dokázal uvolnit a po projetí celým hřištěm nebezpečně ohrozil domácí bránu - Udatný ale v domácí bráně s jistotou chytá.
16:20 Po úvodním tlaku hostí se domácí dostali do velké příležitosti, ale Martin Křinka po otočce nedokázal zblízka prostřelit hostujícího gólmana a ani Michal Pleskot nebyl z následné dorážky úspěšný.
15:00 Domácí Orel měl v první třetině mírnou převahu, byl více na balónku, hosté pečlivě bránili a pokoušeli se o brejky.
15:00 Střely na branku v první třetině 6:4 pro domácí.
12:12 GÓL Orel Přelouč ! 1:0
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #7 Michal Pleskot, asistoval #55 Radim Křinka (1:0)
10:45 Oba týmy si nyní zahrají chvíli ve 4 na obou stranách...
10:44 Vyloučen hráč #26 Radek Mareš družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:44 Vyloučen hráč #93 Aleš Klemš družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za nesportovní chování
07:56 Víc prostoru na hřišti zatím svědčí domácím, kteří se po bleskové kombinaci ujímají vedení.
07:50 Ani standardka z velmi nebezpečné vzdálenosti domácím nepomohla ke kýženému prvnímu gólu. Zeď hostí ji bez problémů zablokovala.
06:30 Hra se zatím odehrává spíše uprostřed hřiště, oba týmy jsou opatrné a snaží se neudělat chybu a trpělivě a pečlivě brání.
02:40 Domácí začali očekávaným náporem, zatím ale střely lítají okolo brány.