1:5
    Petr JANÍČEK
    (Krejcar)

Orel Přelouč - TJ Sokol Dvůr Králové nL 1:5
branky: 38. Radek Mareš - 5. Stanislav Karban, 20. Martin Heřmanský, 23. Martin Heřmanský, 43. Václav Vachek, 45. Petr Janíček; rozhodčí: Vojtěch Typl - Daniel Ondráček; vyloučení: 5:7; využití: 0:2; diváků: 36; zásahy brankářů: Tomáš Udatný 14 - David Stibor 46; po třetinách: 0:1, 0:2, 1:2
44:59 Střely ve 3. třetině - Orel Přelouč 15, Dvůr Králové nL - 7
44:26 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #31 Michal Krejcar (1:5)
42:46 Vyloučen hráč #55 Radim Křinka družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání
42:33 Timeout Orel Přelouč
42:33 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #9 Václav Vachek, asistoval #20 Martin Teuber (1:4)
37:07 GÓL Orel Přelouč ! 1:3
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #26 Radek Mareš bez asistence (1:3)
37:07 Po skoro 40 minutách hry prostřeluje fantoma ze Dvora Radek Mareš a je zaděláno na drama. Platí klasické pravidlo nedáš dostneš..
36:04 Trestné střílení družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL neproměnil #9 Václav Vachek.
36:04 No tak to klobouk. Stibor vyrazil balonek za kasu, vyběhl z brány a před dotírajícím hráčem Přelouče balonek odkopl. Na středu ho sebral jeho spoluhráč a byl faulován. byli jsme svědky trestného střílení, které proměněno nebylo
34:26 Stibor pokračuje ve skvělém výkonu v dnešním utkání...Jako golmanka tleskám :)
29:59 Střely ve 2. třetině - Orel Přelouč 18, Dvůr Králové nL - 5
28:03 Vyloučen hráč #8 Martin Heřmanský družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
27:24 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
25:22 Vyloučen hráč #22 Miloš Kot družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání
22:14 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #8 Martin Heřmanský bez asistence (0:3)
22:14 Jak říkám, Přelouč pořád tlačí a má mraky gólových šancí, Stibor ale chytá fantasticky a Dvůr dává branky. Druhou branku v utkání přidává Martin Heřmanský, který obíhá branku a zasouvá za tyč
20:00 Přelouč je sice v utkání herně lepší, proti ní ale stojí skvělý David Stibor, který ničí střelce Orlů. Dvůr je nicméně efektivnější a z nabízených šancí neomylně trestá
19:55 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #8 Martin Heřmanský, asistoval #7 Petr Janíček (0:2)
19:47 Vyloučen hráč #28 Michal Bulis družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:59 Střely po 1.třetině - Orel Přelouč 14, Dvůr Králové nL 7
14:27 Vyloučen hráč #77 Daniel Pitřík družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání
06:27 Vyloučen hráč #79 Jakub Jebousek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za blokování florbalky
04:11 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #15 Stanislav Karban, asistoval #9 Václav Vachek (0:1)
02:05 Vyloučen hráč #20 Martin Teuber družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání