42
  • 42 41:28
    Titáni

Orel Přelouč - FbC Titáni USK Pardubice 2:1
branky: 11. Ladislav Jezdinský, 35. Radim Křinka - 28. Tomáš Pavel; rozhodčí: Marek Čížek - Jitka Romančáková; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Tomáš Udatný 20 - Adam Pacinda 14; po třetinách: 1:0, 0:1, 1:0
44:59 Taktickou a zkušenou hrou domácí ubránili vítězství.
44:40 Pozler míjí z půlky prázdnou branku!
43:30 Hosté bez gólmana v 6.
41:29 Hosté vymýšlejí taktiku, jak vyrovnat.
41:28 Timeout FbC Titáni USK Pardubice
37:40 Titáni v tlaku, ale zatím s neplodnou koncovkou.
34:32 Domácí kapitán Křinka trestným střílením alá Chodov nádherně proměnil výhodu po faulu na Jezdinského v superšanci po příhře Pozlera přes celé hřiště.
34:31 GÓL Orel Přelouč ! 2:1
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #55 Radim Křinka z trestného střílení (2:1)
32:50 Hostující Krajčír projel přes půlku hřiště, ale proti němu stál zase Udatný a po odrazu ani přihrávka před už prázdnou bránu nenašla adresáta.
30:00 Střely na bránu ve 2. třetině 5:11 v neprospěch domácích - hosté ve 2. půli druhé třetiny zvýšili pohyb a nabídku a dostávají se tak více do koncovky.
28:50 Po nešťastném odkopu Bulise přímo na hůl soupeře se hostující Truhlář nedokázal prosadit proti výborně a s jistotou chytajícímu Udatnému.
27:38 Bohužel toho využívají hosté a z brejku střelou pod víko nad rameno Udatného vyrovnávají.
27:37 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 1:1
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #27 Tomáš Pavel, asistoval #36 Radek Cinko (1:1)
26:15 Hra se nyní díky zvýšenému pohybu obou týmů rozhýbala.
24:20 Díky chybám Orlů v rozehrávce se teď jinak zatím bezzubí Titáni dostali ke 2 šancím, ale jejich střely dokázal Udatný lapit,
22:30 Po odraženém míči a obtočení branky výborně zasahuje v domácí bráně Udatný,
20:00 První lajna domácích zamkla hosty před jejich bránou, ale všechny nabídky před branku zůstaly nevyužity.
18:00 Domácím se nepodařilo využít přesilovku za hru rukou.
16:40 První lajna Orla zamkla Titáni v jejich obraně, ale nabídky před branku zůstaly všechny nevyužity.
15:57 Vyloučen hráč #21 René Mrkva družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za hra rukou
15:00 Střely v 1. třetině 6:4 pro domácí Orel, jinak je hra vyrovnaná.
10:42 Domácí Jezdinský se nenechal otrávit dotírajícím obráncem a přes 2 ataky na svoji hůl vystřelil nad nohu gólmana ke vzdálenější tyči - a gól.
10:41 GÓL Orel Přelouč ! 1:0
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #3 Ladislav Jezdinský, asistoval #28 Michal Bulis (1:0)
05:09 Po rychlé příhře Pozlera domácí kapitán Křinka přestřeluje z výborné pozice branku a vzápětí z rychle vybojovaného míčku Jezdinský z dorážky míjí branku.
02:36 Po úvodním tlaku domácích na druhé straně hostující Cinko nastřeluje tyčku.