(Truhlář)
  • 45 44:09
    Chrudim

FbC Titáni USK Pardubice - FBK Piráti Sokol Chrudim 9:10
branky: 4. Jan Brett, 13. Roman Truhlář, 13. Mário Krajčír, 16. Mário Krajčír, 23. Tomáš Pavel, 24. Radek Cinko, 28. Mário Krajčír, 43. Jakub Berka, 45. René Mrkva - 3. Jakub Kofroň, 11. Jakub Kofroň, 14. Václav Svratecký, 25. Lukáš Pavuk, 27. Jakub Kofroň, 32. Petr Kučera, 33. Daniel Brtnický, 33. David Brtnický, 38. Jakub Kofroň, 42. Pavel Holan; rozhodčí: Daniel Jireček - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Adam Pacinda 20 - Martin Zitko 1, Luboš Vojáček 1, Martin Zitko -2, Luboš Vojáček 3; po třetinách: 3:3, 4:2, 2:5
44:59 A nakonec jedna střela Titánů nad - byly to ale nervy! Hezký zápas.
44:47 A břevno zachránilo Titány.
44:20 CR míjí prázdnou bránu...
44:10 Jsou to nervy - přeci jenom snížení na rozdíl 1 gólu a time pro Chrudim...
44:09 Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
44:09 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 9:10
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #21 René Mrkva, asistoval #25 Roman Truhlář (9:10)
43:40 Titáni v 6. Ale gólman Chrudimi drží.
43:16 A pěkný zápas vrcholí... Přesilovka pro dotahující Titány.
43:15 Timeout FbC Titáni USK Pardubice
43:15 Vyloučen hráč #13 Jan Buhr družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za zvedání florbalky
42:10 Titáni se ještě pokouší vrátit do zápasu.
42:09 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 8:10
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #10 Jakub Berka bez asistence (8:10)
41:38 I přes protesty Titánů platí doslova do branky dotlačený gól Chrudimi.
41:37 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 7:10
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #10 Pavel Holan, asistoval #8 David Brtnický (7:10)
40:00 Titáni se hodně snaží, ale Chrudim zlepšila ve 3. třetině i obranu, takže nic. A když už, tak to letí vedle.
37:22 Kofroň je dnes ve velkém laufu - parádní průnik přes 2 hráče a střela pod víko znamená už jeho čtvrtou branku.
37:21 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 7:9
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #7 Jakub Kofroň bez asistence (7:9)
36:40 A šup na druhé straně - Jelínek nastřeluje po brejku břevno.
35:50 Titáni zapnuli na vyšší obrátky a Chrudimi se z toho občas doslova točí hlava kolem dokola, ale zatím bez gólu.
32:42 Chrudim z rychlého protiútoku dokonce otáčí skóre - bude to tu ještě napínavé...
32:41 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 7:8
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #8 David Brtnický, asistoval #18 Václav Svratecký (7:8)
32:12 A bratrská spolupráce v obraně končí střelou z půlky, která si od tyčky našla cestu do brány.
32:11 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 7:7
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #14 Daniel Brtnický, asistoval #8 David Brtnický (7:7)
31:12 A Chrudim přesilovku nakonec využívá - veterán Kučera z první propálil všechno před sebou.
31:11 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 7:6
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #2 Petr Kučera, asistoval #5 Daniel Bořetický (7:6)
30:00 Střely na branku ve 2. třetině 7:12 - Chrudim je sice aktivnější ve střelbě, ale Titáni jsou produktivnější i díky některým chybám Chrudimi při bránění jejich rychlých brejků.
29:37 Vyloučen hráč #36 Radek Cinko družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:27 Chrudimi nepomohlo při trestném střílení Titánů ani blesková výměna gólmanů - Krajčír suverénně proměnil střelou pod víko.
27:26 Střídání brankáře. Nový brankář #23 Luboš Vojáček družstva FBK Piráti Sokol Chrudim
27:25 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 7:5
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #61 Mário Krajčír z trestného střílení (7:5)
27:25 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Martin Zitko družstva FBK Piráti Sokol Chrudim
27:00 Výborný Bořetický z Chrudimi má už 4 asistenci, střílenou přihrávkou vedle pravé tyčky vybídl Kofroně k parádní teči a ten nezaváhal.
26:56 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 6:5
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #7 Jakub Kofroň, asistoval #5 Daniel Bořetický (6:5)
24:30 A opět nám to tam padá - teď i do branky Titánů - pěkná střela Pavuka pod víko zprava.
24:29 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 6:4
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #6 Lukáš Pavuk, asistoval #7 Jakub Kofroň (6:4)
23:10 A v brance Chrudimi je další - průnik Cinka přes půlku hřiště byl parádní.
23:09 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 6:3
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #36 Radek Cinko bez asistence (6:3)
22:35 A obrana Chrudimi si občas vybere slabší chvilku a šup - je tam zase. Pavel se otočil kolem nedůrazného obránce a zasunul pod gólmanem do brány.
22:34 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 5:3
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #27 Tomáš Pavel, asistoval #25 Roman Truhlář (5:3)
22:00 Góly sice přestaly padat, ale hraje se nahoru dolů, střílí se a gólmani dělají co můžou - konečně pěkný florbal.
15:58 A střelecké hody pokračují i v 2. třetině: hezká kombinace Titánů a gól do prázdné branky.
15:57 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 4:3
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #61 Mário Krajčír, asistoval #36 Radek Cinko (4:3)
15:00 Střely v 1. třetině na branku 4:11 - opticky je ale hra celkem vyrovnaná, jen Chrudim dokáže svoji kombinaci také zakončit střelou.
14:59 A to ještě titánský Krajčír v jasné pozici nedokázal zpracovat míček a zasunout ho do prázdné brány!
13:31 Pěkně nám to tu konečně padá - je vyrovnáno 3:3.
13:30 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 3:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #18 Václav Svratecký, asistoval #5 Daniel Bořetický (3:3)
12:36 čtvrtá střela na bránu - třetí gól. Titáni se dostávají do vedení a Chrudim střídá brankáře.
12:35 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 3:2
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #61 Mário Krajčír, asistoval #10 Jakub Berka (3:2)
12:16 Ani Titáni se nenechali zahanbit a po dalším hezkém průniku a nezištné přihrávce Truhlář dloubáčkem alá Panenka vyrovnává.
12:15 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 2:2
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #25 Roman Truhlář, asistoval #27 Tomáš Pavel (2:2)
10:47 Po krásném průniku středem hřiště z vlastní obrany Bořetického a jeho nezištné přihrávce dává Kofroň svůj druhý gól.
10:46 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:2
03:25 Titáni ale odpověděli rychle: pěknou střelou tahem pod víko z mezikruží.
03:24 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 1:1
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #8 Jan Brett, asistoval #25 Roman Truhlář (1:1)
02:25 Chrudim začala aktivně a po pěkné kombinaci se zleva téměř do prázdné trefuje Kofroň.
02:24 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 0:1