• 41 40:25
    2:5
    (Seiner)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - HAGA Pardubice 2:5
branky: 8. Jan Beneš, 38. David Šimáně - 2. Jiří Pulkrábek, 4. Jiří Pulkrábek, 6. Jaroslav Wohlhőfner, 22. Miroslav Zajíček, 41. Jaroslav Wohlhőfner; rozhodčí: Daniel Jireček - František Košňar; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Kristián Kořízek 12 - Michal Vraný 24; po třetinách: 1:3, 0:1, 1:1
42:40 Orlové se snaží i bez brankáře vstřelit branku, ale ne a ne to tam doklepnout
41:30 Neuvěřitelné - 3 zákroky alá Dominik Hašek v podání Vraniče
40:30 Tady platila definice: nedáš, dostaneš
40:25 GÓL HAGA Pardubice! 2:5
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #61 Jaroslav Wohlhőfner, asistoval #26 Jan Seiner (2:5)
40:16 Vraničovi dnes bude zvonit v uších
40:00 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
39:32 Obrovská šance Hagy, byla trefena helma brankáře Orlů
38:41 Bude to zajímavý konec zápasu
37:46 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #21 David Šimáně, asistoval #97 Jakub Tichý (2:4)
37:31 Teď čekají Hagu kruté sekundy
36:42 Vyloučen hráč #16 Martin Jedlička družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:28 Hezká akce Hagy nekončí gólem
33:53 Vranič teď podržel svůj tým
32:22 Velká šance Hagy
31:40 Vyloučen hráč #97 Jakub Tichý družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
30:00 Vidíme vyrovnané utkání s větším štěstím v zakončení v podání Hagy
30:00 Střely ve druhé třetině 4:7
26:53 Zase tyč...Vránič si to dobře postavil
24:53 Tyč tyč - klasická zvonkohra v podání Orlů
24:53 Nebyl
21:41 GÓL HAGA Pardubice! 1:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #18 Miroslav Zajíček, asistoval #26 Jan Seiner (1:4)
21:11 Honza Seidl byl teď nepříjemně trefen do choulostivých partií, je to ale tvrdý chlap a v zápase bude pokračovat.
20:24 Vyloučen hráč #35 Jan Beneš družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v první třetině 8:4.
07:54 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #35 Jan Beneš, asistoval #21 David Šimáně (1:3)
05:58 GÓL HAGA Pardubice! 0:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #61 Jaroslav Wohlhőfner, asistoval #88 Ondřej Pátek (0:3)
03:03 GÓL HAGA Pardubice! 0:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #19 Jiří Pulkrábek, asistoval #26 Jan Seiner (0:2)
01:03 GÓL HAGA Pardubice! 0:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #19 Jiří Pulkrábek, asistoval #16 Martin Jedlička (0:1)