1:1
    Jáchym BEDNÁŘ
    (Bednář)

FbC Hradec Králové A - FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG 1:1
branky: 37. Max Kuštan - 43. Jáchym Bednář; rozhodčí: Filip Ryant - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Bárta ? - Václav Kyslík ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 1:1
42:14 Timeout FbC Hradec Králové A
42:14 GÓL FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG! 1:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil #5 Jáchym Bednář, asistoval #66 Jan Bednář (1:1)
38:12 Vyloučen hráč #76 Mikuláš Ryba družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za sekání
36:20 GÓL FbC Hradec Králové A! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #8 Max Kuštan, asistoval #77 David Krása (1:0)
28:45 Timeout FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG
24:00 Fanoušci defenzivního florbalu mají pré! Jsme za polovinou utkání a na tabuli svítí stále 0:0! Obzvláště od předměřických můžeme vidět kvalitně umíchaný beton.
15:04 Vyloučen hráč #77 David Krása družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za bránění ve hře