6:2
    Jakub ŠTVÁN
    (Dolejš)

Florbal Primátor Náchod - FBC Došwich Milevsko 6:2
branky: 7. Michal Hejzlar, 9. Martin Smola, 17. Marek Svoboda, 22. David Cejnar, 27. David Cejnar, 30. Michael Havran - 33. Jan Keyzlar, 39. Jakub Štván; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Ondřej Pech; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 11 - Karel Tvrdík 23; po třetinách: 2:0, 4:0, 0:2
40:16 Hippos se začal rozcvičovat
38:40 Hippos to je tým!
38:10 GÓL FBC Došwich Milevsko! 6:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #11 Jakub Štván, asistoval #22 Petr Dolejš (6:2)
32:17 GÓL FBC Došwich Milevsko! 6:1
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #82 Martin Dolejš (6:1)
30:25 Vyloučen hráč #33 David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra rukou
29:21 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #7 Michael Havran, asistoval #12 Daniel Kříž (6:0)
27:16 Hostující hráč číslo 13 se těžce zvedá ze země.
27:01 Výrazná šance Milevska, prázdnou bránu sice hráč číslo 9 sice trefil, ale pouze tyčku.
26:19 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #33 David Cejnar, asistoval #15 Martin Brejtr (5:0)
24:30 Žďárský sváteční kanonýr Honza Kamil Lukeš tento zápas komentuje jako za dobrých let Jaromíra Bosáka.
21:29 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #33 David Cejnar, asistoval #13 Marek Svoboda (4:0)
21:29 Nejprve střela téměř z nulového úhlu, ale hned v zápětí gól střílí Cejnar.
16:21 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 Marek Svoboda bez asistence (3:0)
14:59 V Náchodě asi objevili nový módní trend, dávat si na štulpny ještě ponožky.
13:54 Jediné co Milevsko zatím drží je jejich gólman Karel Tvrdík.
09:30 Hráči Náchoda si zřejmě pletou zápas s anglickým zájezdem, kde se odpovídá pouze ,,yes,,
08:49 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #72 Martin Smola, asistoval #33 David Cejnar (2:0)
06:57 Hostující tým měl nyní spoustu šancí, ale z rychlého protiútoku skóruje soupeř.
06:56 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #69 Michal Hejzlar, asistoval #13 Marek Svoboda (1:0)
05:15 První vážnější ohrožení brány ze strany Milevska, ale míček letí pouze nad bránu
03:43 Náchod střílí zatím slepými.
02:25 Míček drží převážně tým Náchodu
01:00 Máme zde vzácnou návštěvu z Jihlavy, pány Peterku a Rauera.
00:00 Úvodní buly vyhrál tým domácích.