• 44 43:18
    9:1
    (Brejtr)

Florbal Primátor Náchod - FBC Štíři Č. Budějovice 9:1
branky: 10. Daniel Kříž, 18. David Cejnar, 23. Michal Hejzlar, 28. Michal Hejzlar, 31. David Cejnar, 33. David Cejnar, 39. Martin Brejtr, 40. Martin Smola, 44. David Cejnar - 11. Lukáš Tinavský; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Jiří Kučera; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 12 - Ondřej Vondra 17; po třetinách: 1:1, 3:0, 5:0
43:18 GÓL Florbal Primátor Náchod! 9:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #33 David Cejnar, asistoval #15 Martin Brejtr (9:1)
42:56 Vyloučen hráč #22 Vojtěch Linhardt družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:26 GÓL Florbal Primátor Náchod! 8:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #72 Martin Smola, asistoval #13 Marek Svoboda (8:1)
38:19 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #15 Martin Brejtr, asistoval #33 David Cejnar (7:1)
32:24 Timeout Florbal Primátor Náchod
32:24 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #33 David Cejnar bez asistence (6:1)
30:51 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #33 David Cejnar, asistoval #13 Marek Svoboda (5:1)
27:07 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #69 Michal Hejzlar, asistoval #33 David Cejnar (4:1)
27:07 Hejzlar opět využívá přesilovku střelou do odkryté brány.
26:17 Vyloučen hráč #38 Jiří Dědič družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:30 Z neustávajícího tlaku vysvobozuje štíry až Dědič, který si obhodil tři hráče a s míčkem se dostal až na polovinu soupeře, kde po jeho střele končí míček vysoko nad bránou.
22:46 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #69 Michal Hejzlar, asistoval #13 Marek Svoboda (3:1)
22:46 Michal Hejzlar zvyšuje vedení Náchoda přesnou střelou po zemi.
22:27 Náchod kombinuje na polovině soupeře, ale nedaří se mu dostat ke střele.
21:04 Vyloučen hráč #88 Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:45 Náchod nyní hraje v 6ti díky odloženému vyloučení
20:13 Výborný blok Linharta, ale štíři pokračují v útoku, až míček končí za bránou.
19:03 Štíři se nemůžou dostat z poza svojí brány a tak raději míček vyhazují ze hřiště.
17:44 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
17:44 Pár přesných přihrávek a Náchod jde do vedení.
16:50 Severin elegantně získal míček na půlce a Budějovice můžou rozehrávat.
10:13 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #88 Lukáš Tinavský bez asistence (1:1)
09:11 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #10 Antonín Staněk (1:0)
01:24 Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra rukou